Nejde spustit záloha

Software potřebné k práci s elektronikou

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#16 Příspěvek od serviceman »

Při záloze oddílu je tam jenom jeden VHD.
Už tomu rozumím. Ty jsi při záloze souborů nechal zaškrtnuté "include system image" a proto je ta záloha tak velká, a navíc byla pravděpodobně periodicky naplánovaná.
Pro obnovu C platí co už bylo několikrát řečeno - z instalačního disku, ale NE z prostředí běžícího systému.
Pokud máš víc VHD, můžeš je namontovat v Manažéru disků a podívat se do nich v Průzkumníku, co v nich je.
CO vlastně chceš obnovit?
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#17 Příspěvek od dvorak »

Mám zasekaný systém a chtěl jsem se vyhnout reinstalaci celých Windows 7. Takže tomu špatně rozumím, myslel jsem, že "bitová kopie systému" obsahuje i OS.

Uživatelský avatar
serviceman
Příspěvky: 4005
Registrován: 09 črc 2013, 02:00

#18 Příspěvek od serviceman »

"bitová kopie systému" obsahuje OS, tomu rozumíš dobře, ale musíš obnovovat jak už bylo řečeno....
Je zde ale jiný problém. Dva roky stará záloha nebude mít poslední updaty a ty už pro W7 nestáhneš.
Nebojte se skloňovat (i cizí slova).

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#19 Příspěvek od dvorak »

Je mi to jasné, když už, tak postupovat dle odkazu dole. Ale jelikož již není podpora W7, tak nevím....

https://www.cnews.cz/obnova-operacniho- ... ove-kopie/

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#20 Příspěvek od xsc »

serviceman píše:Dva roky stará záloha nebude mít poslední updaty a ty už pro W7 nestáhneš.
Ale stáhne, stáhnou se i updaty pro XP. A jede to rychleji, než když byl systém podporován...
Je potřeba zkusit nabootovat z instalačního DVD a spustit to obnovení, ale i tak mi je divné, že systém tu zálohu nevidí. Už se mi to taky jednou stalo a byla chyba ve jménu disku. Systém by tu zálohu vidět měl, i když jí samozřejmě nemůže obnovit sám sebe.

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#21 Příspěvek od dvorak »

Je fakt, že já jsem tu zálohu přejmenoval- takže zde je chyba ?

Odpovědět

Zpět na „Software“