Jaký STB DVB-T2

Zkušenosti a problémy s příjmem

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#421 Příspěvek od konosuke »

zvaty: to je vlastnost přístroje ne závada, dělá to většina co mně prošly rukama. možnosti jak řešit jsou dvě: vyměnit nebo zvyknout si. (ani záruční servis je nepřevezme, reklamovat prej, obchod zpravidla vyhoví) podivnej byznys teda
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
zvaty
Příspěvky: 1160
Registrován: 08 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumperk

#422 Příspěvek od zvaty »

HDMI-CEC mám na jednom z nich povolené, ale jen ze strany Settopboxu, TV je Panasonic a společně komunikují. Ty další dva mají HDMI-CEC disable. No čekám co bude dál.

Uživatelský avatar
RadekB
Příspěvky: 2043
Registrován: 03 bře 2005, 01:00
Bydliště: někde mezi Brnem a Prostějovem

#423 Příspěvek od RadekB »

Na ty 190pozor, durazne pred nima varuju. Strasny problemy.
Rekl bych, ze vetsi klumpr jsem snad v rukach nemel.
ZdenekHQ píše:
konosuke píše:nová hračka a doufám že i poslední: EMOS EM190 Lipnická Přerov s.r.o.,
soudruzi říkám vám to po dobrém ale doopravdy naposled: neserte mě
Sousedka přišla, že jí to blbne, a i když anténařinu nedělám, tak 90 let vyžaduje úctu. Tenhle EMOS je generátor stojícího obrazu a naprostá prasečina. Skočil jsem si dom pro DI-BOX a v phodě. Vrátil jsem EMOS a opět stojící obraz. Síla signálu lítá 100..0..100. Topí jak toustovač. :twisted:

Na ten DI-BOX budu taky nadávat, ale to až jinde. To DO je příšerný.

Jo, a mezi tím, než jsem to vyřešil, tak sousedovic kocour vlezl do kuchyně a sežral mně nachystanej čtvrkilovej steak. Dobytek.

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#424 Příspěvek od Kvicala_r »

Radku_B: zkoušel jsi i tu 702T? Máš předpokládám měřák, co měří echo. Je na to ta 702 tak citlivá proti třeba Tesle 310?
Díky...

Uživatelský avatar
geograf
Příspěvky: 169
Registrován: 15 čer 2004, 02:00
Bydliště: tade na Hané (JN89OK)
Kontaktovat uživatele:

#425 Příspěvek od geograf »

Teda vy mě děsíte. Mám CryptoBox 752HD Combo v provozu asi 2 měsíce a žádný problémy s příjmem sem nezaznamenal. Jediné problém že se mě nepodařilo rozjet DLNA přehrávač.

Uživatelský avatar
Lukas-1
Příspěvky: 40
Registrován: 12 říj 2014, 02:00

#426 Příspěvek od Lukas-1 »

Pokud někdo máte solidní TV a sháníte k ní kloudný STB, který vám přinese perfektní obraz, zvuk i kompletní služby HbbTV, respektive červené tlačítko, tak mohu s klidným svědomím doporučit TechniSat DIGIPAL ISIO HD. Mám ho doma týden a všechno běhá, reaguje rychle, nic se nehřeje, nepadá, nekouše se, nezamrzá. Menu je přehledné, česky, EPG také. K TV už vůbec nepotřebuji dálkový ovladač, vše, včetně vypnutí i zapnutí TV, ovládám dálkáčem od set top boxu. Přehrávám i nahrávám filmy z/na karty, flashky, nebo jiné USB zařízení, stejně tak po LAN z PC. Celé nastavení STB mohu zazálohovat do souboru, takže je možné další STB totožně nastavit během chvilky, případně se mohu vrátit k funkční konfiguraci po nějakých pokusech. Jediné co nefunguje, je YouTube. Při registraci přístroje na stránkách výrobce si uživatel zdarma prodlouží záruku 3 roky.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#427 Příspěvek od konosuke »

Tak. kdybych bejval počkal měsíc-dva mohl dneska mít Zircon fire pod pět stovek či chytrý Zircon air za tisícku dejme tomu. otázka zní jestli by si pomohl nebo ne.
Jak vidno z příspěvku výše - všechno lze postavit (zkonstruovat) dobře i špatně.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
hafca
Příspěvky: 4401
Registrován: 27 črc 2004, 02:00
Bydliště: 25km na západ od Prahy
Kontaktovat uživatele:

#428 Příspěvek od hafca »

Lukas-1

Jak to má ten DIGIPAL ISIO HD s titulky, hlavně externími? Někde jsem zahlédl, že je neumí. A jak je na tom s Youtube nebo s internetem vůbec? Umí při přerušení filmu a opětovném spuštění pokračovat nebo jde od začátku?
Kdyby Edison nevynalezl elektřinu, do teď se díváme na televizi při svíčkách.

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#429 Příspěvek od kokun »

DVB-T2 ZA HUBIČKU ANEB PŘEHLED SET-TOP BOXŮ POD 1 000 KČ
UVNITŘ PARAMETRY, CENY A ODKAZY NA TESTOVANÉ VÝROBKY – Pokud se momentálně díváte po nejlevnějších přijímačích nového zemského standardu, nebo se už připravujete na jarní chalupu, pak jste tady na správném místě.

Každý e-shop nabízí něco, Televizníweb.cz nabízí prakticky kompletní přehled na jednom místě… Zatímco letos počty nově uvedených televizorů spíše klesaly a celé řady byly odkládány, počet set-top boxů na českém trhu se zvyšoval a navíc ceny šly ještě dolů! Nyní máme ty nejlevnější pod 500 Kč a není jich málo! V tabulce jich pak pod tisíc korun najdete přes 70, přičemž celá řada z nich nese logo „DVB-T2 ověřeno“.
...
Přehled nejlevnějších set-top boxů do 1000 Kč pro české DVB-T2, prosinec 2020
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#430 Příspěvek od ok1hga »

. . . a ani jeden nemá modulátor.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#431 Příspěvek od Celeron »

Lukas-1 píše:Pokud někdo máte solidní TV a sháníte k ní kloudný STB,
Nemohl bys prosím zkusit z něho poslat signál přes HDMI kabel do libovolnýho PC monitoru?
Já mám problém s jinak dobrým DiWay 2020, že HDMI programy (všechny ČTprogramy) na PC monitoru připojeným přes HDMI kabel jedou OK ale pokud přepnu STB na ostatní programy v nižším rozlišení (Nova, Prima) tak ty se někdy sekaj, někdy ne.
S TV Panasonic a Samsung to nedělá nikdy. Prostě nějakej problém v komunikaci mezi STB a PC monitorem.... Monitory a STB 2020 jsem zatím zkusil dva.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#432 Příspěvek od kokun »

ok1hga píše:. . . a ani jeden nemá modulátor.
No - zřejmě v době, kdy Elon Musk prodává "jízdenky" na vesmírnou turistiku, se zřejmě s provozem Tesla Color 110ST už jaksi nepočítá . . . :roll:
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#433 Příspěvek od p32 »

Mám takovou hloupou otázku k nastavení výstupu STB, ale berte ji s rezervou. Jaký je rozdíl mezi volbou výstupu RBG, YUV, CVBS ? :wink:

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#434 Příspěvek od kokun »

Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#435 Příspěvek od xsc »

p32 píše:Mám takovou hloupou otázku k nastavení výstupu STB, ale berte ji s rezervou. Jaký je rozdíl mezi volbou výstupu RBG, YUV, CVBS ? :wink:
To nemyslíš vážně...

Odpovědět

Zpět na „Příjem DVB-T, DVB-C, DVB-S, IPTV a dalších“