K: patici čtečky čipu tiskárny Xerox

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

K: patici čtečky čipu tiskárny Xerox

#1 Příspěvek od Zaky »

Sháním patici sloužící ke čtení čipu toneru nebo fotoválce používanou v různých tiskárnách Xerox řady Workcentre a asi i dalších, viz. obrázek. Po neopatrné manipulaci při výměně fotoválce vzaly piny za své a oprava je prakticky nemožná. Na obrázku je nepoškozená patice od fotoválce jiné barvy. Patici lze ještě dále demontovat z držáku, stačí mi jen patice s piny. Děkuji za nabídky.
Přílohy
v_drzaku.jpg
Krátce před tím, než se to rozbilo, tak to ještě fungovalo...

Uživatelský avatar
PC-maniak
Příspěvky: 945
Registrován: 11 čer 2006, 02:00
Bydliště: Plzen-Jih

#2 Příspěvek od PC-maniak »

Pokud to je pro tebe tak by tam sli dat pogopiny .. s pul-kulatou špičkou .. :) pokud by to nesedelo na pajwci plosky kamarad hot glue pomůže to podrzet v plastovém pouzdře ..
Tomáš

Uživatelský avatar
Zaky
Příspěvky: 6129
Registrován: 30 říj 2010, 02:00
Bydliště: Praha

#3 Příspěvek od Zaky »

Není to pro mě a malér je, že patice je hluboko v útrobách tiskárny, byla to rozborka za včechny drobné. Náhradu jsem se tudíž rozhodl nerealizovat, protože jakékoli budoucí poškození by znamenalo další rozborku. Poptávku nového dílu mi zastoupení Xerox rezolutně zamítlo s odúvodněním, že koncovým uživatelům se díly zásadně neposkytují. Takže jsem zbastlil z pinů do jakéhosi konektoru, kousku univerzální DPS a kousku plechu patici, do níž se vloží čip sejmutý z fotoválce. Patice je snadno přístupná pod deklem na boku tiskárny a je vyřešeno.
Krátce před tím, než se to rozbilo, tak to ještě fungovalo...

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“