Jak najít klíče od auta ?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jardafiala
Příspěvky: 1414
Registrován: 20 čer 2010, 02:00
Bydliště: Česká Lípa

#16 Příspěvek od jardafiala »

Tak koukám že čím novější auto tím chytřejší až je úplně z toho úplně blbý. Já třeba NIKDY nenechávám klíče v autě bez otevřeného okénka nebo dveří. Kdykoli si centrální zamykání může vzpomenout a zamknout auto bez varování.
Naposledy upravil(a) jardafiala dne 19 říj 2020, 13:35, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
pocitujlasku
Příspěvky: 1757
Registrován: 12 pro 2005, 01:00

#17 Příspěvek od pocitujlasku »

termit256 píše:Ja kdyz ho mam na strese, auto nenastartuju.
tak to si stastny clovek, ja nenastartujem, ani ked ho mam v zapalovani :) Ale ako som sa docital, to nie je chyba, ale vlastnost. proste blbo umiestnena snimacia cievka, a ked je napr. vlhko, alebo velmi teplo a sucho, tak musim aj 3-4 krat vybrat/vlozit kluc a skusat, ci uz ho vidi.
No vidis, a tak si sa bal

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#18 Příspěvek od termit256 »

Je to asi jak ktere auto. Pokud ja mam klic nekde v aute, tak zamknout nejde.

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#19 Příspěvek od Kvicala_r »

No jo, dokud v něm nechcípne baterka. Pak zažiješ pravděpodobně já, pokud se to načasování sejde dobře :) Snad nebudeš někde úplně v řiti a jen v triku.
Servisák to vyřešil za chvíli i bez rozbíjení okýnka (což byl náš nápad).. A samozřejmě bez speciálních klíčů/kompu....

Uživatelský avatar
ignaciusjreilly
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 146
Registrován: 30 čer 2020, 02:00

#20 Příspěvek od ignaciusjreilly »

No treba muj MB 207D, bez vstriku butanu, nebo pentanu do sani v zime nenastartuje.

Nechavam to porad odemceny, pac tyhle auta uz nikdo neumi nastartovat.

Nema ten analog porad sve kouzlo:)))

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#21 Příspěvek od PixelOrgy »

Kvicala_r píše:tak snad jen karabinu a cvaknout na gatě :)

Sem šéfovi říkal, že si jednou klíče zacvakne v autě (A6 tak rok 2010), prý není ten keyless systém blbý a klíče vidí.
Jo prdel to je, kdysi sme naházeli věci do kufru a on ho motoricky nechal zavřít. Zůstali jsme venku já s telefonem v triku a on bez věcí, ale zase měl bundu a klíče zamčené v autě ..brzo zjara na Kaprunu :roll:
Prý, to je tím, žes mi hodil na věci bundu :). No v klíči tou zimou asi zdechla baterka.

Někdy bych raději obyč planžetu, než takovy hovadiny
Presne to stejny se me stalo taky, nedele rano, Prisovice, benzinka na D10 :-D :-D bylo hnusne a prselo, auto nastartovany... fakt zabava :-D

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#22 Příspěvek od rezis »

Vzdávám to.... ono se najdou až je nebudu hledat. Jsem si jistý, že je doma - přijel jsem a zamknul auto před barákem za vlastní bránou.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
ignaciusjreilly
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 146
Registrován: 30 čer 2020, 02:00

#23 Příspěvek od ignaciusjreilly »

Sakra chlapi, to k Vam nechodeji kazdy rok 6.1. deti a nepisou na vchodove dvere vzkaz: K-M-B

"Klice, Mobil, Brejle" ?!?

Uživatelský avatar
milosak
Příspěvky: 425
Registrován: 27 lis 2018, 01:00
Bydliště: Praha zapad

#24 Příspěvek od milosak »

Jeden můj příbuzný má firmu (autozámečnictví) a od té doby co funguje
keyless, tak prý mají větší kšefty na otevírání aut, jak někteří z vás popisují.

Běžně jezdí otevírat auta po celý republice.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“