Nabijanie DELL D810

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
jandu
Příspěvky: 4509
Registrován: 06 úno 2007, 01:00
Bydliště: vých.slovensko

#16 Příspěvek od jandu »


Uživatelský avatar
fofino
Příspěvky: 9
Registrován: 24 lis 2007, 01:00

#17 Příspěvek od fofino »

jandu DAKUJEM ZA DATASHEET MAX 1987 neviem ako si to vykopal
VELKE DIK dufam že Ti to budem môct nejakym sposobom vratiť

Uživatelský avatar
stepa
Příspěvky: 4669
Registrován: 05 led 2007, 01:00
Bydliště: poblíž HK
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od stepa »

fofino píše:jandu DAKUJEM ZA DATASHEET MAX 1987 neviem ako si to vykopal VELKE DIK dufam že Ti to budem môct nejakym sposobom vratiť
No nechci nijak snizovat tvoje nadseni, ale kde je ten datasheet? Ja ho nikde nevidim, na tech odkazech nic neni.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#19 Příspěvek od Cust »

fofino píše:LEnze ono sa to nepusti vubec.Vypada to ze ten treti pin spina nejake obvody napajania???cez ten max 1987(ktory nejde najst nie je v ponuke firmy MAXIM.

Ten notebook šiel kym sa nevybila bateria.Potom mi šlohli nabijacku.odvtedy je tma.Pripojim 19V adapter a je tma.

Neviem ci by to mohlo ist na adapter bez zapojenia DC pinu3 ale vypada to ze NE. ZEBY NECO ODISLO??? Kruci paradny notebook a nic s toho.Asi ho budem muset predat na sucastky.
Ja Jsem D810 pripojil na zdroj z meho Sony - jen jsem prehodil konektor a notebook normalne jel. Mozna ze budes mit botu jeste nekde jinde...
Pri statru po nacteni RAM, HDD... napsal, ze je pozity nestandardni zdroj a proto nebude dobijet baterku. Pak se normalne rozjel a vklidu jsem ho komplet preinstaloval :-) wxp

Uživatelský avatar
fofino
Příspěvky: 9
Registrován: 24 lis 2007, 01:00

#20 Příspěvek od fofino »

JE: 00:25 po polnoci

CHLAPCISKA TAK UZ MI TO FACHA. DELL810 je ŽIVY .Kruci ja mam radost jako blazen.

Dik všetkym ktory prispeli a poradili navrhmi napadmi.

Diky Cust tak som to rozkuchal a nebol dotlačený konektor z malej dps na ktorej je vypinač.(lenže ono to posledne šlo a nikdo to nekuchal) je to možné -hanba na 100 ROKOV)


človek si občas jednoduche veci komplikuje,a sam ich robí zložitými.

ach jo.

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#21 Příspěvek od Cust »

:wink:
ted si navic uvedomuju, ten D810 je starsi typ, ktery ma zapojene jen dva piny. Ten novy typ je D820 a D830. Je tomu tak?

Uživatelský avatar
fofino
Příspěvky: 9
Registrován: 24 lis 2007, 01:00

#22 Příspěvek od fofino »

ee LATITUDE 810 ma zapojene vsetky tri.

Ten DELL mi ide ale nenabija ale hlavne že to ide aspoň na kabel.Aspoň nejake využitie.Uvidim možna kupim origo nabijačku.Teraz už to ma vyznam.
Su to fakt mršky ty DELLy

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#23 Příspěvek od Cust »

daji se koupit nejake cinske napodobeniny za 1000Kc, tusim se to kupoval tady http://www.asupport.cz/
i kdyz uz je to dyl a nejsem si jisty...

Uživatelský avatar
Raptor181
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 1194
Registrován: 01 led 2004, 01:00
Bydliště: West Slovakia

#24 Příspěvek od Raptor181 »

Pozicaj si zdroj, alebo zbehni do obchodu kde ho maju a vyskusaj ho ci je ok. Tym skusis aj notas. Povedz ze ho chces skusit lebo si uz jeden kupil a nesiel.
Èo neubrzdíš, to neukecáš..:pc:
:aplause::)
Oživenie umrtvených RJ, tacho, immo, airbag, diagnostika automobilov, chiptuning, kódovanie a dorábky systémov, autoelektrika, zabezpeèovacie a kamerové systémy

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“