Párování DO klíče s autem Jeep Wrangler JK

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Lazil
Příspěvky: 4
Registrován: 09 pro 2013, 01:00

Párování DO klíče s autem Jeep Wrangler JK

#1 Příspěvek od Lazil »

Mám jeden klíč s DO, nefunguje spojení. Nejprve Jak zjistit že DO funguje a vysílá signál? Dále jak ho spárovat s vozem. V manuálu je několik kroků jak spárovat bohužel se nedaří. Pří napojení na diagnostiku se dá naprogramovat DO, ale vyžaduje to PIN od výrobce a ten neni!
Pokud někdo ví jak na to a poradil!
Díky moc

Uživatelský avatar
jirkati
Příspěvky: 1349
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: near Liberec (JO70MT)

#2 Příspěvek od jirkati »

Ve značkovém servisu by měli umět z VIN kódu kód DO vypočítat.
Dcera v Praze ztratila startovací kartu ke svému Renaultu. Podle jejího líčení přijel mechanik, jakýmsi přístrojem bezkontaktně auto otevřel, zasunul jakousi svou kartu a odjeli do servisu. Za dva dny si šla pro auto, zaplatila skoro 3 000 Kč za novou kartu a jezdí dál. Takže to asi nějak jde.

Uživatelský avatar
jardafiala
Příspěvky: 1414
Registrován: 20 čer 2010, 02:00
Bydliště: Česká Lípa

#3 Příspěvek od jardafiala »

jirkati píše:Ve značkovém servisu by měli umět z VIN kódu kód DO vypočítat.
Dcera v Praze ztratila startovací kartu ke svému Renaultu. Podle jejího líčení přijel mechanik, jakýmsi přístrojem bezkontaktně auto otevřel, zasunul jakousi svou kartu a odjeli do servisu. Za dva dny si šla pro auto, zaplatila skoro 3 000 Kč za novou kartu a jezdí dál. Takže to asi nějak jde.
Bezva, takový auto bych chtěl, kdy ztráta čehosi jako klíče znamená 2 dny v servisu a 3000 Kč fuč.... Takže samozřejmě jde všechno, šlo by i k autu dát třeba 3 klíče pro případ ztráty ale to by bylo moc jednoduché, že.

A k věci - jak zkontrolovat DO nevím, jen mě napadlo, že třeba u mého auta je-li otevřen kufr nebo některé dveře tak DO nefunguje, není to u Jeepa taky tak? Já mám kontrolku která to prozradí, má ji Jeep a pokud ne tak bych zkontroloval všechny kontakty zavření dveří. Jinak nevím jak pomoci, napadlo mě jenom tohle.

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#4 Příspěvek od keemo »

Tyhle srandy nikdy nebyly levne. Kolegyne ze skladu mi vykladala ze se ji povedlo ztratit cipesek imobilizeru kdyz cosi kutila s klickem-fabia 2.gen. Zaplatila 2,5 tacu.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#5 Příspěvek od robo »

U jedničkové okty byly dva klíče a ani jeden nefungoval. Youtube poradilo.
U dvojkové laguny je karta ve které je zasunutý klíček, ten slouží jen k nouzovému odemknutí dveří pouze u řidiče. Na startovací kartě jsou dva-tři mikrospínače-podle typu vozu. Mikrospínače odcházejí a kartu lze jen s obtíží rozdělat aby se mohl vyměnit mikrospínač. Ve většině případů už obal nejde znovu použít, musí nastoupit ebay. Ale jsou to fest nekvalitní kopie a někdy i nepoužitelné. Když je trocha štěstí pomůže lidová tvořivost v ruku v ruce s pilníkem. Nová karta stojí v renaultu 4 tisíce. Když to jinak nejde a i to se stává tak vypláznu čtverku, přece kvůli této částce neodvezeš auto do šrotu. Tedy já ne.

Uživatelský avatar
jirkati
Příspěvky: 1349
Registrován: 21 kvě 2008, 02:00
Bydliště: near Liberec (JO70MT)

#6 Příspěvek od jirkati »

Jardafiala - jak chceš odjet, když nemáš startovací kartu? Servisy nemají připravené rezervní naprogramované karty pro každé auto. A pořád je lepší mít auto schované v servisu než někde otevřené venku. Hezčí fór byl, když si holka vzpomněla, že u bývalého přítele v Přerově nechala druhou kartu od auta. A to už bydlí dva roky v Mladé Boleslavi. :oops:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#7 Příspěvek od rnbw »

Vysielanie signalu overis tak, ze zistis (niekde na webe), na akej frekvencii to ma vysielat a na nejakom prijimaci tuto frekvenciu naladis. Napriklad na SDR.

Uživatelský avatar
Sadra17
Příspěvky: 508
Registrován: 26 led 2013, 01:00
Bydliště: Netolice

#8 Příspěvek od Sadra17 »

ta frekvence stačí +- :wink: jeli jsme vysílačky na 460 a 433 to chytilo taky :D

Uživatelský avatar
Lazil
Příspěvky: 4
Registrován: 09 pro 2013, 01:00

#9 Příspěvek od Lazil »

Díky za nápady.

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“