Rockmax oldies

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kovka
Příspěvky: 541
Registrován: 26 lis 2006, 01:00
Bydliště: Brumovice

Rockmax oldies

#1 Příspěvek od kovka »

Ode dneška mně nejede z webu.
Po dotazu na 577 007 022 ukončilo svoji činnost, údajně pro malou poslechovost.
Jediná stanice, co jsem poslouchal, bez reklam beze zpráv :(

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#2 Příspěvek od konosuke »

neznám ale důvod bude 3.řádek příspěvku
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od ZdenekHQ »

Si taky myslím, že stanice, ze které neječí zelenej chrchel, musí jít dřív či později do háje.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#4 Příspěvek od keemo »

Helax v Ostrave skoncil v eteru i pres to ze z nej ten zeleny chrchel a jine sracky rvaly taky. Presunuli se na internet... Pry kvuli penezum.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#5 Příspěvek od konosuke »

rádio je, bohužel, přežitek...mám soňáka, anténu venku a - neposlouchám, někdy škoda, inteview,
reportáže, soutěže, diskuze, píseň na přání, CD, knihu možno vyhrát a tak :(
(uvolněný kmitočet může obsadit Rádio dechovka, co vysílá na VKV jenom
v jižních Čechách - Budějovice, Tábor, Písek apod. :wink: )
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#6 Příspěvek od Kremik »

Ano, od chvíle, co skončil Helax už se opravdu rádio stalo přežitkem. Chvíli jsem pak poslouchal aspoň Orion, ale ty 3 písničky dokola se rychle přeposlouchaj.
Orion však taktéž patří společnosti, která Helax zabila, takže až dojde i na něj, už budeme poslouchat jen um caca, um caca, um caca, bum. Fuj, hnus, zvratky. Blééé...
A ať si nemyslí, že někdy budu poslouchat ten hnus, co tam místo Helaxu hodili. Nikdy. To už radši šum mezi stanicemi.
Hovada.

Uživatelský avatar
rezis
Příspěvky: 5148
Registrován: 17 lis 2005, 01:00

#7 Příspěvek od rezis »

Jo co zrušili Helax používám v autě často přepínaní stanic :-( Nevím proč ho naopak neroztáhli mimo region když měl poslechovost i za hranicemi. Co je trochu jiné musí pryč a místo toho Eurosračky.
Internet - metla lidstva

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#8 Příspěvek od keemo »

Priznam se ze doma casto ladim polaky-Katowice, RadioZet... mam pocit ze nemaji vysilani poku_rvene ruznymi kompresemi, ten zvuk je jiny...A reklama mi v polstine moc nevadi poac polsky moc neumim :D

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Hubert_79 »

Koukám jinde situace s rádii dost na prd. Nevysílá u vás na severu Moravy Beat? To je sice rádio na jedno brdo (cepelíni, ájronmejdn, ejsídísí, párplové furt dokola, sem tam něco jiného), navíc s dopravou a podivnou sortou lidí kolem toho (všichni jsme bíťáci), ale v éteru celkem neobvyklé.
Naštěstí máme u nás stále na výběr - Radio 1 (vesměs alternativa, od world music, přes elektroniku až po HC výplachy, bohužel proložené hiphopem), Rock Zone (rock s těžištěm v 90. letech, Faith No More, Pearl Jam a tak), nebo obskurní Color Music Radio s osmdesátkovou diskoškou; ale žádný Michal David a podobný průjem.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#10 Příspěvek od konosuke »

Radio Beat ? něco tam bublá na 96 MHz (z Třince, 0.2kW, vertikál) ale vysílač nemá RDS tak bez záruky jo reputaci zachraňuje Čas a Impuls, no a polské stanice, okrajově slovenské
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#11 Příspěvek od Hubert_79 »

Jo, na 96 MHz z Třince vysílá Beat, ovšem jen 0,2 kW. Dle seznamu vysílačů to RDS má, ale asi k tobě nedosáhne tak silný signál.
Ví někdo, proč třeba ten Beat v Praze vysílá s výkonem 2,5 kW a mimo jen 0,2 kW nebo 0,1 kW?
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#12 Příspěvek od weed_smoker »

Buď střídám BEAT a RockRadio nebo si pustím transmitter na 87.5 a přes něj cokoliv mp3/WMA.Přehrává to nějak náhodně (někdy 4 songy z 1 alba,jindy zahraje kapely od I,H,B,S,T po jednom songu).Umí i BT handsfree a vstup AUX,to jsem ale nepoužil.Podporuje to microSD do 32GB a to stačí,pokud nejezdím stovky km denně.
Nejhorší je služební auto s šoférem,kterej poslouchá Černou Horu nebo E2.To je blití.To samý hospoda,ale ta se dá změnit snadno.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#13 Příspěvek od Hubert_79 »

Jo, Evropa 2 je koncentrované zlo... To se nedá; párkrát to hrálo na pracovišti celý den a ty jejich kecy tam. Do toho třikrát otočili mimořádně otravný a vlezlý song Thunder (od "rockerů" Imagine Dragons) klidně třikrát za odpoledne.
O stupínek pod tím je Radio City, taky sterilní pop posledních deseti let a o chlup méně blbé kecy.
Pak ty F1, Impuls a podobně, no to jsou zas na střídačku Chinaski, Kryštof, Špindl X a podobný.
No, ne každé rádio se zavděčí každému. Ty E2 a podobné cílovku mají, jinak by nekralovali.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#14 Příspěvek od konosuke »

Na Třinec mám přímou viditelnost (z 10.patra paneláku) v dosahu občanské ručky CB27MHz ale neobvyklá
polarita signálu Beat (V) poslech zkresluje k hranici nepoužitelnosti.
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#15 Příspěvek od jezevec »

Asi jsem nějaký divný, rádio neposlouchám, televizi občas když se trefím na nějaký dokument. Proto taky absolutně nechápu, že chce někdo ty pořady nahrávat.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“