Vtipy, vtipné články a odkazy V

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ignaciusjreilly
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 146
Registrován: 30 čer 2020, 02:00

#751 Příspěvek od ignaciusjreilly »

Vazeni panove, omlouvam se Vam, ze jsem si dovolil vlozit vtip na toto vlakno.

Nebudu to uz delat, aby nekomu nepraskla cevka:))))))

A to jsem od Melnicka. (tohle jsem necekal:)))))

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#752 Příspěvek od sinclair »

A považuješ za možné, že co se zdá vtipné tobě, tak ostatním může přijít nanejvýš tak trapné?

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#753 Příspěvek od p32 »

Tak já přiznám, že mně se omlouvat nemusíš. Já to pochopil hned, ale kvůli tomu, že to bylo špatně podané. Tak blbí nejsou ani policajti v Prostějově.
A bývá tady kolikrát opravdu nepodařenějších vtipů a nikomu to nevadí. Vlastně nikdo to nemusí číst. :lol:

Uživatelský avatar
piCZus
Příspěvky: 636
Registrován: 05 pro 2018, 01:00

#754 Příspěvek od piCZus »

Přílohy
svicka.jpg

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#755 Příspěvek od EKKAR »

dne 20.12.2020 přispěvatel Alien z webu D-FENS-CZ.com píše:Kokotavirus po 30 letech

*Já udávám tebe, ty udáváš mě, lynčujem a bičujem se navzájem.*


Vážení kapitalističtí soudruzi,

nyní vám představuji koho (?),

nyní vám představuji kokotavirus.



Je to virus zákeřná a zlá, padat budete jako mouchy.

A kdo padat na držku nebude, a bude remcat něco o chřipce, s tím si to osobně vyřídíme!

Soudruzi, teď je každý z vás ovčan!



A od ovčana se čeká, že bude dobře plnit svoje povinnosti.

Kdyby neplnil svoje povinnosti, tak s ním zatočíme.

Teď je nejdůležitější kázeň a ta musí být u-vě-do-mě-lá!

Dále vám představuji co (?), no přece roušky.

Ode dneška budete sloužit rouškám víc než vlastní ženě!

Kapitalistická třída vám dala důvěru a vaší povinností bude dokázat, že si ji poctivým nošením roušek co (?), no zasloužíte!

Sloužit budete samozřejmě bez respirátorů, protože tolik důvěry vám zase naše pokroková kapitalistická třída nedala!

Více roušek ani žádné respirátory ani nic jiného vám dát nemůžeme.



Naše kapitalistická vláda vám může dát akorát co (?), čas na převýchovu.

Poslušně budete nosit roušky doma i venku, ve dne v noci, až do jejich roztrhání, protože tak to ma byť, tak je to spravne, a kazeň musi byť!

A kdo roušky nosit nebude i doma na záchodě, v lese, v autě, v hospodě a při souloži s jiným soudruhem či soudružkou, toho si osobně po občanském upozornění z místa bydliště co (?), no vyzvedneme a zavřeme ho navždy doma!



A kdo soudružsky upozorňovat nebude, pro toho si přijdeme taky!

Nepřejte si nás!

Pokud jste vyfasovali jen jednu roušku na rok nebo nemáte žádnou, tak se uskromněte a ušijte si vlastní z trenek a triček. Pamatujte, že když každý zvládne nosit jednu roušku z hadrů, bude celý národ z kvádrů!

Ve výjimečném případě, že jste neuvědomělý, slabý soudruh a máte problém v roušce dýchat,

tak nepanikařte, roušku nesundávejte a uduste se.



Pamatujte, že vaše rouška chrání jiné soudruhy a rouška ostatních soudruhů vás!

A kdo ostatní soudruhy nechrání, s tím my ostatní soudruzi co (?), no zatočíme!

Vaše ovčanské jednotky jsou jednotky pracovní!

Proto chlastat ani sportovat jít nesmíte, ale fachčit a platit se bude!

Samozřejmě celou směnu s rouškou, prasata!



Z tohoto důvodu jsme zavřeli úplně všechno, s výjimkou pracovišť, dopravy do práce, bank a pošt.

Sledujte pozorně všechna prohlášení vlády a dodržujte stanovená opatření!

Naděje je v nedohlednu, proto se dočasná opatření trvale rušit nebudou.

Pokud dnešní opatření popře včerejší a zítřejší to dnešní, následujte ostatní soudruhy a jděte jim příkladem.

V případě, že váš včera nadřízený soudruh do dneška zmizí, a zítra bude nahrazen jiným soudruhem, následujte pokynů posledního soudruha.

Jestli vládní opatření nezaberou, vina je samozřejmě na čí straně (?), no na vaší, vy idioti.

My vláda samozřejmě žádná opatření dodržovat nebudeme.

Protože vaše vláda na vás myslí a proto vám může co (?…), no přece jít příkladem.



Můžete být ale naprosto klidní, připravujeme pro vás s našimi západními kapitalistickými soudruhy vakcínu.

Bude dokonale co (???), no neotestovaná.

Narozdíl od otestovaných vakcín, které nefungovaly, tahle se vám vyplatí.

Protože pokud po očkování co (🤐 co zase?), no přece umřete vy nebo vám blízký soudruh či soudružka, případně vás demokraticky zmrzačí, tak za odměnu dostanete co (?-?), no přece hovno, protože indemnita, vy hovada!



Jste v úplné prdeli, u statisící oběti kokotaviru ve statistice.

Panikařte, udávejte, zkrachujte, pochcípejte, ale hlavně noste ty roušky!!!

A kdo nás bude srát, ten bude v roušce dělat co (?!§), soudružských tisíc kliků, dřepů a shybů.

A osobně mu tu kontaminovanou roušku narveme kam (?!%?), no přece nosohltanem do prdele!!!

My vás té disciplíně, vy parchanti, naučíme!



A kdo se jí nenaučí, s tím zatočíme!

A to jak?

Po kapitalisticku!!!

Slyšeli jste slovo kokotavirové, rouškové a boží.

Kokotaviru a rouškám zdar nazdar!



P.S.: Plukovník Prcguma už se k naší rouškové četě nevrátí, protože se provinil proti řádům československé koronavirové armády…

Akorát se pochcal, posral a poblil… ;-)

Bez roušky. (!)
http://dfens-cz.com/kokotavirus-po-30-letech/
Mě osobně teda nejvíc dostala ta douška o plukovníkovi Prygumovi nakonec ... :lol: :lol: :lol: :lol: :lol:
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ok1hga
Příspěvky: 11485
Registrován: 28 lis 2006, 01:00
Bydliště: Česká Třebová

#756 Příspěvek od ok1hga »

hadi . . .
Přílohy
hadi.jpg

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#757 Příspěvek od EKKAR »

Jeden starej ... a pak taky jak někdo dokáže zprasit auto. Chudák astra mít ruce, majitel by asi měl něco zaraženýho do prdele ...
Přílohy
syn a milenec.jpg
Ano - to co vidíte, skutečně jsou "sobí parohy" a santovskej červenej čumák ...
Ano - to co vidíte, skutečně jsou "sobí parohy" a santovskej červenej čumák ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
jano2
Příspěvky: 1748
Registrován: 28 pro 2006, 01:00
Bydliště: Orava,sever

#758 Příspěvek od jano2 »

Toto je kvalitný kábel,,, odskúšane,,,
Přílohy
42681055_1948936481820838_7757458363964719104_n.jpg

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#759 Příspěvek od Hubert_79 »

EKKAR píše:Chudák astra mít ruce, majitel by asi měl něco zaraženýho do prdele ...
Je to Vectra.
U nás zas dementi jezdí s návleky na zrcátko s národní vlajkou, hlavně když je nějaký hokej. Tohle pšonk za dva tři dny sundá a bude.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#760 Příspěvek od EKKAR »

Návlek á la vlajka na zrcátko beru, i celou vlajku přes zadní okno nebo přes haubnu beru - to je projev určitý podpory národnímu mančaftu. Ale dělat z auta a potažmo tak i ze sebe takovýhohle ču rá ka podporou netuzemský kultury (ani Ježíška, ani případnýho Dědka Mráze sobi s červeným ožraleckým čumákem nevozí - Dědek Mráz je vožrala sám o sobě a Ježíškovi stačí mít jednoho vola a jednoho vosla), na to fakt nemám. Tenhle pšonskej trouba to ale na autě vozí snad celej advent, mám tohle auto na videu už z 5. prosince, dojel jsem ho na náměstí v Medzylesie a jel jsem za ním až do Smreczyny k týhle odbočce : https://mapy.cz/s/cutakuposa a víc než mírně z boku jsem na něj neviděl - a to tam ty parohy už měl nainstalovaný, čuměli jsme na to s manželkou jak péra z divanu. Fotka ožraleckýho čenichu včetně parohů zepředu vznikla na parkovišti u Biedronky v Medzylesie minulej týden https://mapy.cz/s/kucahabuvo ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#761 Příspěvek od Celeron »

Co tam v tom Polsku furt hledáš za štěstí? Vánoční nákupy? Když si představím třiatřicítku z Hradce do Náchoda a pak přechod Náchod/Kudowka, tak je mi zle. Přechod Žacléř taky nic moc.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#762 Příspěvek od EKKAR »

Nj, tama jak píšeš já jezdím výjimečně, protože pro mě to je oklika, jet po I/14 a I/11 do Hradce a z něj po I/33 do Náchoda a Kudowy-Zdrój - já radši jezdím zadem, nejdřív po naší I/14 do Údolí Opic, pak po II/360 na Dolní Dobrouč a Letohrad, Šedivec, tam doprava na I/11 směr Ostrava - a jede se jen kousek do Bredůvky, tam se uhne doleva na místní okresky co snad ani nemaj číslo, po těch se jede na Bořitov, Studené, Těchonín-Celné - tam se najede zpátky na II/311, ale po ní jen kousek do Mladkova, v Mladkově se zas uhne doprava na II/312 směr Lichkov, kilák a čtvrt za Lichkovem plný brzdy a levá 90° pod železniční trať a hurá přes bejvalou celnici na polskou mezinárodní č.33 a směr Boboszów, Smreczyna, Medzylesie, Nagodzice, Roztoki, Domaszków, Wilkanów, případná odbočka do Bystrzyce Klodzkej, jinak Stary Waliszów, Mielnik, Želazno a pak už záleží jen jestli chci do centra, nebo to vezmu po obchvatu - Klodzka. A ze samotnýho Klodzka se můžu uhnout kam potřebuju - po č.46 doprava přes Jaszkówku, Podzamek, Laski do Zloteho Stoku a dál přes Paczków do Nysy a dál na východ do Katowiczkeho wojwodstwa a třeba až do Krakowa, nebo můžu jet z Klodzka na sever po č.8 přes Bardo, Zabkowice Slaskije a Niemczu až do Wroclawi, případně na západ po tý samý silnici přes Sczytnu a Duszniki-Zdrój do Kudowy-Zdrój a zpátky k nám do Náchoda, nebo na severozápad po silnici č.381 přes Nowu Rudu, Gluszycu a Jedlinu-Zdrój do Walbrzychu - a z něj případně zas k nám přes přechod Mieroszów-Meziměstí na Broumovsko. A když už jo musím z naší strany rovnou do Kudowy, tak se Hradci a Jaroměři vyhejbám, jedu po I/14 do Vamberka, tam uhnu na Rychnov nad Kněžnou a pokračuju furt po ní až do Dobrušky, Novýho Města nad Metují a samotnýho Náchoda - tam se na kraji teprve napojím na tu "třiatřicítku" od Jaroměře, pokud si teda nejdřív nezajedu kousek zpátky natankovat na TankONO do Vysokova. Tu jižní část Polska, která v podstatě dřív patřila k zemím Koruny Český, mám poměrně dost prorajtovanou, na to že nejsem žádnej profi cesťák a jezdíme tam jen na vejlety a občas nakupovat. No a protože přes čáru jezdím jinudy než schweren transporten, jsem ušetřenej votrawnýho kolonaviru a jezdím si tam v podstatě jako tady - i vzhledem k tomu, že jsem trochu odposlouchal polštinu a aspoň na cestu se umím lámaně zeptat, když už selže navigace. Prostě to nemám daleko, se šišlawcama (jak jim říká moje polovička) se jakž-takž domluvím a nevidím důvod proč se tam nejezdit podívat a případně i nakoupit něco, co u nás stojí o polovičku víc a navíc ještě v horší kvalitě. Neříkám, že mají všecko tolikrát kvalitnější než v našich krámech, ale třeba potraviny si oni sami pro svůj trh ohlídat vždycky uměli - na rozdíl od nás a našich "národních specialit" z drůbeží kůže, sádla a separátu, čokoládovejch pochoutek z palmovýho tuku a podobnejch chuťovčiček ... Navíc využívají daleko víc místní zdroje a na rovinu - radši si koupím v Bystrycy Klodzkej na trhu 15kg pytel brambor od místního rolníka za 15PLN neboli za nějakejch 90,-Kč v přepočtu, než za skoro stejnou cenu 5kg pytel sice umytejch, ale uvnitř za pár dní černajících erteplí z Holandska nebo Belgie, prodávanejch Tescem nebo Kauflandem u nás. Už jen rozdíl na ceně těch 15kg brambor u nás a v Polsku mi zaplatí benzín na cestu tam - o jedlosti těch brambor ani nejde mluvit. Hlávku zelí u nás za 38Kč/kg tam v zelinářství platím 4-5PLN neboli celou půldruha- až dvoukilovou za 24-30Kč. To samý platí o mase - u místního řezníka si koupím vykoštěnou kotletu za 66,-Kč/kilo v přepočtu z polskýho zlotýho, kýtu za 72-75Kč, plecko za podobnou cenu jako kotletu. Pětikilovou husu na Martina jsme platili v akci v polským krámě asi 168,-Kč v přepočtu, jinak by bejvala vyšla na asi 240-250Kč - jenže u nás by totožnej husák stál přes 400,-. Stačí se tam jet podívat. Takový ceny mi u nás nedá ani Makro - a na hygienu a kulturu prodeje by se kolikrát naši obchodníci mohli jezdit dívat ... A mmchdem - soukromníci z takovejch měst, jako jsou Králíky, Náchod, Hronov, Broumov a podobný co jsou pár kiláků od hranic ani nikam jinam než do Polska nakupovat nejezdí. Poláci k nám naopak jezdí na lacinější chlast, ale to už je jiná písnička ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#763 Příspěvek od p32 »

A pak se můžeš divit, z čeho je tak vyžranej.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#764 Příspěvek od Hubert_79 »

Tak se z toho musí vypisovat, no. Osobně mě ale nikterak nepohoršuje, co si kdo dá na auto. Vypovídá tím akorát o sobě...
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#765 Příspěvek od EKKAR »

p32 píše:A pak se můžeš divit, z čeho je tak vyžranej.
Nésu líné sa nažrat ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“