Zkušenosti s nákupy v LIDLu. 2

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ignaciusjreilly
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 146
Registrován: 30 čer 2020, 02:00

#736 Příspěvek od ignaciusjreilly »


Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#737 Příspěvek od sinclair »

Pražské labutě nejsou zbytek státu, stejně jako Praha sama.
V Praze si dělejte videomappingy za X-miliónů, ale zbytek státu nechte na pokoji. Ale to je moc složité, že?

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#738 Příspěvek od Hubert_79 »

Co ti zas přelítlo přes rypák? Ty labutě jsem uvedl jen jako příklad.
Jestli tě vzrušuje střílet rachejtle a programově se veselit, protože Silvestr, čiň tak. Ale nedělej 🤐 z lidí, co je jim nějaký Silvestr i s rachejtlemi u prdele.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#739 Příspěvek od danhard »

sinclair bude práskat hodně rachejtlí, protože má rád rejžáky a bude je tak podporovat v jejich bohulibém podnikání :lol:

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#740 Příspěvek od Hubert_79 »

Jojo, podpoří soudruhy v ČLR :P s prázdnou neodejdou ani provozovatelé večerek z VSR :)
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#741 Příspěvek od sinclair »

Uvedl jsem to jen jako příklad.
Je to v tomhle státě tradiční zábava už od války, tak nechápu dost dobře, co na tom komu naráz vadí.
Osmdesát let nikoho labutě netankovaly, nechali je na Vltavě klidně zamrzat či umírat a naráz si hrají na ochranáře?
Proč mi to jenom smrdí tím, že někdo potřebuje do Prahy protlačit firmy s videomappingem, namísto tradice?
A že to pěkně smrdí, to potvrzuje i to, že za poslední dva-tři roky se toho dělalo v Praze absolutně nejvíc.
Potřebujem někoho protlačit, tak zahrajeme na city, na hluk a na chudáky labutě.
Taky se toho už léta neúčastním, ale nevadí mi to.
Ale nikdy bych si nedovolil v tom ostatní omezovat - hlavně proto, že jde o řádově desítky minut a jednou za rok.
Není to celoroční obtěžování hlukem a bordelem, které v jiných oblastech prochází naprosto bez povšimnutí.
Ale kdepak na estébáky a na digitální svazáky s nějakým rozumem.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#742 Příspěvek od p32 »

Chápu ty, kterým to vadí. Kdo u toho bordelu na náměstí nebyl, tak to asi nepochopí. Ohledně "domácích" zvířat je to taky těžké. V panelácích většinou žádná domácí zvířata nejsou, to si jen ti, co do paneláku narvou psy a kočky, tak stěžují, ale na špatném hrobě. Tu hodinku nebo dvě, tak to se dá vydržet. Samozřejmě bude někdo brečet i kvůli deseti minutám, ale ti budou brečet i když je někdo praští kladivem do palice. Hlavně, že všichni budou moci nějakým způsobem slavit, že budou o rok starší a blíže k hrobu. :lol:
Prostě vydržte to do devadesátky a pak už vám to bude jedno. :wink:

Uživatelský avatar
GeXeS
Příspěvky: 246
Registrován: 09 črc 2020, 02:00
Bydliště: jižní Morava

#743 Příspěvek od GeXeS »

Pro uživatele s ID ignaciusjreily - četls vůbec, cos mi tu odkázal? 3 % celkového podílu nepovažuji za argument do diskuse. Je ale fakt, že původní Reilly by takhle asi uvažovat dokázal.
Já si v dětství taky rád prásknul, a jak! A to jsem měl rád přírodu odmalička, v tom to není. Ale tak nějak jsem z toho vyrostl, našly se zajímavější věci... A jo, občas se na to podívám rád, ale už bych za to neutrácel. Dřív to bylo aspoň vzácné, dnes je toho všude plno. A jak napsal p32 - kdo se někdy nachomýtnul do bordelu na náměstí a byl rád, že nepřišel o oči, ví svoje.

Uživatelský avatar
sinclair
Příspěvky: 9882
Registrován: 02 úno 2005, 01:00
Bydliště: Luhačovice

#744 Příspěvek od sinclair »

I přes to všechno jsem přesvědčený, že drtivá většina Pražáků jsou úplně normální lidi, kterým to nevadí.
Že pár pražských zjebů nainstalovalo na radnici takového idiota, ta většina normálních Pražáků prostě nemůže.
Stejně, jako za zjeba nemůže třeba Slavičín, nýbrž výhradně jeho zjebovitý rodiče.
Naprosto stejně, jako za instalaci Husáka nemohl nikdo z normálně smýšlejících občanů. Vždycky za to může pár vychcanců, kteří té zbylé, normálně smýšlející, drtivé většině ničí životy.

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#745 Příspěvek od Kremik »

Sem "v tom bordelu" jednou na Stodolní dostal celou sadu 12ti kulových pum úplně od cizího člověka, jen jedna z nich byla vystřelená. Prej ať to taky vystřílíme, když nám to tak jde :D Ale už tomu bude skoro dvacet let. Dneska už ani nevím, jak to tam vypadá...
Ale potvrzuju - kdysi ta pyrotechnika byla opravdu zajímavá, a bylo zajímavé se i předhánět, komu se co povede sehnat.
Dneska nejen že už se to nikam neposouvá, nerozvíjí, ale naopak pořád omezuje. Takže už to opravdu začíná být o ničem.
Nejvyšší čas posunout zábavu na jiný level.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#746 Příspěvek od Hubert_79 »

Sralo mě to Leoši vždycky. Jde sice o "řádově desítky minut" trvající od poledne do dvou, tří do rána. Ale zkus si pak (obzvláště když je takové to inverzní počasí) vylézt ven na cigáro. Hnus.
Věřím, že to sralo a sere hodně lidí, jen si řeknou, no tak to vydržíme. To si říkám taky, zas nejsem cimprlich že bych se kvůli tomu hroutil. Jinak řečeno - kdyby toho nebylo, tak pohodička.
Ostatně, pamatuji roky, že u nás na kraji Prahy bývalo o Silvestra ... ticho. Všichni někde fprdeli v knajpě a tady chcíp pes. Teď, posledních tak 15-20 let, kdo má do prdele díru musí střílet.
A Hřib? No, je tam, no. Co naděláme, já ho nevolil. Možná lepší, když se sere do Taiwanu a ne třeba do dopravy, poněvadž na co on a jeho crew sáhnou, to jde do kytek.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Sadra17
Příspěvky: 508
Registrován: 26 led 2013, 01:00
Bydliště: Netolice

#747 Příspěvek od Sadra17 »

u nás už asi 14 dní každý den někdo střílí :evil: :evil: a psy se můžou posrat :roll:

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#748 Příspěvek od Hubert_79 »

Příště prosím psi se můžou... 8-)
No vždyť je to super odvaz, ne? Ohňostroje, petardy apod.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
danhard
Příspěvky: 5705
Registrován: 05 bře 2007, 01:00
Bydliště: Jesenice u Prahy

#749 Příspěvek od danhard »

JMD píše:Syn mi upiekol akumulátorovú vŕtačku ...
Já mám na takovejch motorech napsáno Johnson 66730.
Ale taky tam může být třeba Mabuchi RS-750SF :)
Budeš to spravovat ?

Uživatelský avatar
weed_smoker
Příspěvky: 2675
Registrován: 02 pro 2011, 01:00
Bydliště: Jaroměř

#750 Příspěvek od weed_smoker »

S těma pumama to je škoda,kámoš měl na to takovou flintu ze starý pažby a zavařenýho kusu lešenářský trubky,měl tam navařený i "miřidlo" z dvou Fe drátů(asi šestka) a velký podložky(něco jako pod 46 matku).První verze byla natvrdo k pažbě,u druhý to bylo přes pružinu a u poslední byl "zákluz" s pístem z 5.dveří auta.Dokonce to mělo zespod "hlavně" kleštinky na připevnění zelenýho laseru-ukazovátka.Puma se vybalila,rozmotal se knot a zapaloval se hned při "nabití".Střílelo to trochu dál než s origo "laufem" a sklízel s tím docela úspěchy.
BTW.o průkazu způsobilosti na F4 stále uvažuju,ale už to bude stát víc než těch 1500.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“