Kamera-PROSIM PORADTE!

Poruchy, opravy, rady, návody

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Lepo
Příspěvky: 243
Registrován: 01 dub 2006, 02:00

Kamera-PROSIM PORADTE!

#1 Příspěvek od Lepo »

Panasonic SDR-H20EP
Videokamera se záznamem MPEG2 přímo na pevný disk (30GB HDD) nebo na SD kartu, optický stabilizátor obrazu MEGA O.I.S., 32× optický zoom, 2.7" širokoúhlý inteligentní polykrystalický LCD (125 000 pixelů), záznam zvuku Dolby Digital 2ch, možnost úpravy záznamu přímo v kameře, USB 2.0 s možností střihu videa, otočný volič programů, možnost zapínání a vypínání přístroje pouhým odklopením LCD, barevné noční snímání, zoom mikrofon, širokoúhlý režim 16:9, plné manuální funkce a manuální ostření, kompletní lokalizace do češtiny, přiloženo – střihový SW, kabel pro USB, 512MB SD karta

NEBO?!?!?!?!

JVC GZ-MG135EZ
Videokamera se záznamem na pevný disk, kapacita 30GB, 34× optický zoom, rozlišení 800.000 bodů, SD karta, vysoce kvalitní záznam v MPEG2 s možností záznamu 16:9 i 4:3, základnová stanice s DV výstupem (iLink), přímé vypalování DVD s externím DVD rekordérem JVC Share Station, 2.7" LCD displej, Li-ion akumulátor, nabíječka

Nebo prosím dle vlastních zkušeností doporučte cokoliv. Zajímá mě jakýkoliv názor. Děkuji moc

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#2 Příspěvek od mi-ro »

To bych ti spíš doporučil jiné forum http://digiforum.zive.cz
..to bude jen ňákej odpůrek

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#3 Příspěvek od Crifodo »

určitě kameru s optickým stabilizátorem a hlavně tříčipovou.
Velké kvalitativní rozdíly můžou být i v mikrofonu(ech) a hlavně v odolnosti proti burácení větru.
Ostatní věci záleží na tom co od kamery očekáváš a jakým způsobem ji hodláš používat, mně by třeba "přímé vypalování DVD" bylo u zádele, zato bych se zajímal o výdrž na akumulátory a o cenu náhradních.
Přiložený střihový SW bude asi spíš nějaká symbolická lite verze, asi jako se dával očesaný Photoshop k některým digitálům.
Jestli máš možnost, něco si na obě natoč a pak porovnej kvalitu obraztu i zvuku, způsob držení, ovládání, jak splňuje tvoje požadavky atd. Co je pro jednoho vynikající může být pro jiného balast.

Uživatelský avatar
Lepo
Příspěvky: 243
Registrován: 01 dub 2006, 02:00

#4 Příspěvek od Lepo »

mi-ro píše:To bych ti spíš doporučil jiné forum http://digiforum.zive.cz
Díky, ale to se týká jen foťáků ne?

Uživatelský avatar
Lepo
Příspěvky: 243
Registrován: 01 dub 2006, 02:00

#5 Příspěvek od Lepo »

Crifodo píše:určitě kameru s optickým stabilizátorem a hlavně tříčipovou.
Velké kvalitativní rozdíly můžou být i v mikrofonu(ech) a hlavně v odolnosti proti burácení větru.
Ostatní věci záleží na tom co od kamery očekáváš a jakým způsobem ji hodláš používat, mně by třeba "přímé vypalování DVD" bylo u zádele, zato bych se zajímal o výdrž na akumulátory a o cenu náhradních.
Přiložený střihový SW bude asi spíš nějaká symbolická lite verze, asi jako se dával očesaný Photoshop k některým digitálům.
Jestli máš možnost, něco si na obě natoč a pak porovnej kvalitu obraztu i zvuku, způsob držení, ovládání, jak splňuje tvoje požadavky atd. Co je pro jednoho vynikající může být pro jiného balast.
A kdyz budeme mluvit o cenove relaci do 20 tisic, tak mas nejakou vlastni zkusenost?

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#6 Příspěvek od Crifodo »

jo, mám, ale naštěstí jsem toho, co jsem držel v ruce, nebyl majitelem :wink:
naštěstí.

Uživatelský avatar
Lepo
Příspěvky: 243
Registrován: 01 dub 2006, 02:00

#7 Příspěvek od Lepo »

mi-ro píše:To bych ti spíš doporučil jiné forum http://digiforum.zive.cz
Promin ja ty kamery nevidel, ale kamos ANO a uz tam je dotaz umisteny.

Odpovědět

Zpět na „Fotoaparáty, kamery a jiné optické přístroje“