Drirr90 - patroni - placený přístup pro videa

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#16 Příspěvek od termit256 »

Ale tak je to vec kazdeho youtubera, jestli si sva videa zpoplatni nebo ne. Nemam proti tomu ani ň.
Osobne jsem si stranky vymazal proto, ze kdyz stravim cas proklikavanim se k necemu co mne zaujme, koukanim na uvodni video, jen abych zjistil ze to co mne zajima je placene a musim tak hledat jinde. Je to jen k nasrani.
Ale pokud to nekomu vyhovuje, nebo s tim nema problem, proc ne. Jen nechapu tu hysterii ktera se tady strhla, kdyz nekdo napise ze mu to nevyhovuje. Co se tyka obsahu, patri to bezpochyby k tomu lepsimu co se da na youtube najit.

Osobne ani nemam registraci na youtube, protoze se mi nechce davat jim me telefonni cislo apod. Podobnych youtuberu jsou po celem svete tisice a kdybych mel platit vsem na jejichz videa se obcas podivam, byl by to asi problem.

Uživatelský avatar
makak
Příspěvky: 455
Registrován: 28 črc 2019, 02:00

#17 Příspěvek od makak »

Tohle je zadarmo. Předpokládám, že nevadí, že slovensky.
https://www.youtube.com/c/PavolValenta/ ... &flow=grid

A tohle už vůbec nemá chybu. Teda kromě angličtiny...
https://www.youtube.com/c/EevblogDave/videos

Uživatelský avatar
Davidus
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2439
Registrován: 01 čer 2005, 02:00

#18 Příspěvek od Davidus »

smazáno
Naposledy upravil(a) Davidus dne 18 úno 2022, 02:54, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
makak
Příspěvky: 455
Registrován: 28 črc 2019, 02:00

#19 Příspěvek od makak »

Ekonomicky je to jasné, máš pravdu.
Já to beru spíš pocitově, že je mi líto, že ta nejlepší videa jsou jen pro pár lidí.
Ale je fakt, že já bych jedno video nesesmolil ani za týden, takže asi se nedá nic dělat.
Tak jenom poslední rada, pokud bys to chtěl opravdu dotáhnout k dokonalosti.
Ideální by bylo už během přípravy, případně po natočení, konzultovat to s někým, kdo se v problematice orientuje jenom částečně, nebo málo.
Já jsem většinou věděl, o čem to je, takže jsem byl nadšený. Ale nejsem si úplně jistý, jak to pobere začátečník, který to vidí poprvé.
Ale jasně, pedagogickou fakultu kvůli tomu studovat nebudeš...
Tak držím palce, ať se daří. Fakt je, že je v tom utopeno spousta práce. Když člověk jen tak sedí u monitoru a čumí, nemusí mu to hned docvaknout.

Uživatelský avatar
Zmije
Příspěvky: 1513
Registrován: 30 čer 2005, 02:00
Bydliště: Pardubický kraj

#20 Příspěvek od Zmije »

Kolik ti z patreona zbyde? Jsou tam ty poplatky fixní, nebo se platí procenta?

Všechna videa snad nemusí být pro začátečníky, těch je plný Internet.

Uživatelský avatar
petr-p10
Příspěvky: 103
Registrován: 09 črc 2008, 02:00

#21 Příspěvek od petr-p10 »

Davidus je jeden z mála který ochotně a hlavě věcně nám méně znalým poradí a to je to čeho si opravdu cením jeho videa jsou super pokud s tím má někdo problém tak na to koukat nemusí a nebo má možnost natočit něco lepšího ale to chce spoustu času a znalostí .

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“