radiomuseum.org

Opravy, renovace, schemata historické techniky

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
MAHO
Příspěvky: 155
Registrován: 07 lis 2007, 01:00
Bydliště: Dobřichovie

radiomuseum.org

#1 Příspěvek od MAHO »

Sháním schema na švédské radio Dux V 53. Napadlo mne se podívat na Radiomuseum, kde je o něm stránka. Tam ale požadují zápisné 20 Euro. Nevíte, zda - li to je za jedno použití nebo pro trvalou možnost používání stránek Radiomusum.
Díky

Uživatelský avatar
renda15
Příspěvky: 624
Registrován: 05 lis 2005, 01:00
Bydliště: Liberec

#2 Příspěvek od renda15 »

Před pár lety jsem se registroval a bylo to na jeden rok.

Uživatelský avatar
radioelectrum
Příspěvky: 2055
Registrován: 11 lis 2011, 01:00
Bydliště: Oslavany
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od radioelectrum »

Pokud vím tak ti ci tam potom přispívají mají členství nadále k dispozici zadarmo. I u nás je mnoho lidí co sjou členy, a dá se jim říct o stažení dokumentace.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#4 Příspěvek od Mysteri »

DUX V 54 nepomôže? Dá sa stiahnúť tu: http://www.nvhr.nl/schema.asp?Merk=Dux& ... mitted=yes

Uživatelský avatar
Milan
Příspěvky: 1283
Registrován: 02 dub 2012, 02:00
Bydliště: Vysočina

#5 Příspěvek od Milan »

Z Radiomuseum.org lze stáhnut dokumenty ( schémata atd.) i bez registrace , ale v omezeném množství ( 3 strany za den a tuším 10 stran za měsíc) . Návod je po kliknutí na obrázek, musí se zadat mail, na který to server pošle, a odklikat obrázky ( capture ) . Prolétl jsem server, jsou tam k tomu typu jen obrázky bedny, šasi atd., jinak nic. Takže jedině jak píše kolega nějaký nějaký podobný typ a reverzní inženýrství :) .

Uživatelský avatar
Hejnicek
Příspěvky: 2022
Registrován: 16 čer 2004, 02:00

#6 Příspěvek od Hejnicek »

Ahoj, nedavno jsem zprovoznoval DUX V64
Schema taky nikde.
Ale hodne usnadnilo praci zjisteni, ze by to mel byt v jinem kabate Philips Jupiter.
Poctive jsem to schema porovnaval se skutecnosti a tech rozdilu tam bylo uplny minimum.
Dal jsem ten pajsl DUX pred casem na Trubku

https://youtu.be/D_V_rv14LPk

Jak lze videt, nejen zapojeni, ale i soucastky jsou provedenim v hodne pripadech stejne, jako pouzival Philips. Kondenzatory (a to i ten dvojity v kovovem valci), kapacitni trimry, potenciometry i ta tlumivka ve zdroji je stejna.

Treba Tvuj model DUX ma nejaky vzor u Philipse

Odpovědět

Zpět na „Opravy a restaurování starých elektropřístrojů“