P: Studer A62 a Sander Jansen SJ100/2K

NEKOMERČNÍ nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

P: Studer A62 a Sander Jansen SJ100/2K

#1 Příspěvek od jef111 »

Vzhledem k trýznivé ekonomické a zejména skladově-prostorové situaci jsme se ve studiu rozhodli posunout dál dva sbírkové kusy které by se stejně nejspíš nedočkaly zprovoznění...

Studer A62
Rozhlasácký magnetofon určený k zabudování do stolu nebo skříně. Je to jen mechanika s ovládáním. Šuplíky zesilovačů chybí. Osazení hlav: záznamová původní půlstopá mono, dost ohrátá, snímací neznámá neoriginální půlstopá stereo, zřejmě ještě v dobrém stavu, mazačka celostopá taky vypadá OK. Tónová kladka vypadá OK.
Nezapínal jsem ho, před uvedením do provozu bude chtít detailní prohlídku.
Cena 8000Kč.

Sander-Jansen SJ100-2K
Rozhlasácký magnetofon zabudovaný v rámu vyráběném na míru ČRO, s označením "Studiový magnetofon 2K" provedení stereo. Elektronika zesilovačů je tranzistorová, jsou zabudované v rámu a výstupy nesymetrické na cinch zezadu z meterbridge. Osazení hlav: snímací i záznamová půlstopá stereo patrně z Revox A77, mazačka původní celostopá. Na záznamové je vidět vyleštěnou plošku a stejná je i na snímací (pod krytem) no řekl bych že ještě slušně poslouží. Tónová kladka už něco pamatuje ale ještě by měla být použitelná, vyloženě popraskaná/zpuchřelá není. Je k tomu i externí zdroj (ta bílá krabice s URSem). Taky jsem ho nezapínal, předpokládám nutnost výměny elytů, MP kondů atd.
Cena 6000Kč (většinu ceny dělají hlavy)

Fotky jsou tady v galerii:
https://postimg.cc/gallery/cKPg7ft

Výhledově bude k prodeji taky Studer A80R nekompletní bez preampů a oscilátoru, s mono celostopýma hlavama. Chybí i nějaké drobnější věci na mechanice. Tam ještě cenu nemáme rozmyšlenou takže zatím provádím jenom nezávazný průzkum zájmu :-)

U těchto "drobečků" je z pochopitelných důvodů možný jenom osobní odběr, s prohlídkou a možností vyzkoušet zapnout (přes regulační trafo a pouze pokud se na to cítíte). Odběr možný hned, jak nám to vrchnost dovolí :lol:
Naposledy upravil(a) jef111 dne 18 bře 2021, 23:19, celkem upraveno 1 x.
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Hubert_79 »

Galerie (mi) nefunguje. Chyba 502 Bad Gateway.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od jef111 »

JJ vím o tom, dnes ten hosting nějak blbne. Teď prozměnu to úplně přeruší spojení bez hlášky. Vydržíš nebo to mám nahrát někam jinam?
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od Hubert_79 »

Ne, o mě nejde; chtěl jsem nahlédnout jen tak pro zajímavost.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
jef111
Příspěvky: 2125
Registrován: 27 kvě 2006, 02:00
Bydliště: okr. Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#5 Příspěvek od jef111 »

Vše prodáno.
Olovnatý cín je vhodný k pájení ale není k jídlu. Bezolovnatý cín je sice možné jíst ale nejde jím pájet :D
www.sigmaphon.cz

Odpovědět

Zpět na „Nabídka přístrojů, součástek a náhradních dílů“