Vtipy, vtipné články a odkazy V

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#1216 Příspěvek od Celeron »

bu2520 píše: ještě nikdy mi jelen nepřeběhl přes cestu zato srnek nepočítaně .
Není to tak daleko od Tebe, les u Kobyliccesta z HK do Bydžova. Jedu takhle v létě asi rok 2016 večer a najednou v zatáčce na silnici dvě hovada velký jak kráva, jedno s lopatama nad hlavou. Majestátně přepluli přes silnici a vůbec jsem jim nevadil. Později jsem se dozvěděl, že jednomu místnímu zbohatlíkovi zdrhli dva losi evropští. Daňky jsem zase potkal před cca 15 lety tady.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#1217 Příspěvek od konosuke »

z dnešní drbárny na netu:
S českými potravinami to nevypadá dobře. „Soběstačnost u vepřového klesla na 35 procent a poslední chovy prasat. bojují o přežití“
Také proto všichni „neustále bojujeme se špatnou kvalitou potravin, které se k nám dováží“....
hmm, myslel jsem že pašíci patří na jatka a ejhle: bojují o přežití :(
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Tommi
Příspěvky: 71
Registrován: 19 črc 2012, 02:00
Bydliště: Brno 62800

#1218 Příspěvek od Tommi »

Varování:
Přílohy
Astra a Zeneka_CZ.jpg

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#1219 Příspěvek od Celeron »

konosuke píše: hmm, myslel jsem že pašíci patří na jatka a ejhle: bojují o přežití :(
Oni ti novináři pitomí stále za něco či s něčím bojují. Otevři si noviny, na každý stránce se se bojuje.
Ovšem nejlepší je "boj za světový mír" :roll: Řekl bych že boj a mír se vzájemně popírají.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#1220 Příspěvek od xsc »

Budeme tak usilovně bojovat za mír, až nezůstane kámen na kameni :-)

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#1221 Příspěvek od workhard »

S pašíkama to začalo už po revoluci, když byly dotace za nechování prasat a zemědělci se předháněli, kdo jich víc nechová.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#1222 Příspěvek od xsc »

Což mi připomíná poslední díl z Jistě, pane ministře, kdy ministr potřebuje něco vyrazit z eurokomisaře.
Ministr: Pane komisaři, když jsem byl naposledy v Bruselu, tak jsem si všiml, že je tam komise, která uděluje zemědělcům dotaci za to, aby nezaseli, a hned vedle je druhá, která dotuje sklizeň.
Komisař: To není možné, to se určitě mýlíte. Rozhodně nesídlí na stejném patře.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1223 Příspěvek od Hubert_79 »

Velmi oblíbené je též to, když (obvykle stran nějaké kybernetické hrozby) "experti bijí na poplach".
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#1224 Příspěvek od konosuke »

celý článek zde:
zpráva
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#1225 Příspěvek od bu2520 »

to je vždycky legrace, když lidé kteří viděli krávu jen na obalu čokolády, nebo když se podívají do zrcadla , začnou psát o zěmědělství potažmo živočišné výrobě. Do toho jednotný trh a požadavky, ale rozdílné dotace . Vrchnost papežtější než papež a veřejnost, která chce žít na vesnici jako ve městě. Vždyť přece Milka taky nesmrdí a ovečky na horské pastvině působí tak romanticky, tak proč máme čuchat ten smrad.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#1226 Příspěvek od termit256 »

Na sobestacnost nadavaji na internetu nejvic ti, co nasledne vypnou comp a jak kobylky najedou do Polska nakupovat tamni blafy...

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1227 Příspěvek od Hubert_79 »

No a je vlastně ona soběstačnost (neboli závislost na jednom zdroji, ale to už nezní tak hezky, že) nějaká výhra? Novinkoví ekonomové budou samozřejmě vykřikovat že ano, že je, ale ono to bude asi trochu jinak. Ostatně, v celé nahotě se to ukázalo, když tehdy vyhořel Harmanec a lidi si neměli čím utírat pozadí a soudruzi horečně sháněli kýžený hajzlpapír na prohnilém kapitalistickém západě.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#1228 Příspěvek od EKKAR »

termit256 píše:Na sobestacnost nadavaji na internetu nejvic ti, co nasledne vypnou comp a jak kobylky najedou do Polska nakupovat tamni blafy...
Zjevně jsi nikdy nebyl v Polsku cokoliv koupit. Vezmu to krátce - je nebetyčnej rozdíl mezi polskou potravinou určenou pro jejich vlastní vnitřní trh a tou "na vývoz". Samozřejmě kdo nezkusil, nevěří...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#1229 Příspěvek od Hubert_79 »

Máš pravdu. Je něco jiného, co si sem objednají (objednají levný šunt, dostanou levný šunt); pšonci mají v jejich krámech žrádlo dobré. I třeba v Lidlu mívají párky, salámy a sýry z Ploska a jsou dobré.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#1230 Příspěvek od termit256 »

Mne je fuk co si kdo mysli o tom jak kvalitni maji psonci potraviny. Ja ty jejich sracky rozhodne nekupuju a kdyby se tak chovali vsichni, tak by Tomiuv fanclub nemusel resit nejkou "veprovou sobestacnost".

A ohledne toho ze polaci maji kvalitnejsi maso doma a horsi na vyvoz?
:D :D :D
Pravda je takova, ze to co vyvazi je aspon na prvni pohled prijatelne, protoze to musi projit namatkovymi veterinarnimi kontrolami v zahranici ktere nemohou ovlivnit. Odpad co dodavaji na domaci trh, uz neprochazi kontrolou zadnou. Nezbyva nez poprat dobrou chut a hodne stesti :-)
https://zpravy.aktualne.cz/zahranici/na ... 47ab5f122/

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“