sluchátka "špunty"

Vše o nekvalitním materiálu, výrobcích, zboží. Vyslovení vlastního názoru na cokoliv a v mezích slušnosti není nijak v rozporu se zákony této země ani Pravidly EB. Vše ostatní jde automaticky směr koš.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
PeteBurns
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 2576
Registrován: 08 říj 2007, 02:00

#16 Příspěvek od PeteBurns »

Vidím, že toho nechápeš viac :lol: Ale kto chce kam, pomôžme mu tam :lol: Nie ja som mimo, táto téma je mimo :wink: Možno raz prestaneš byť tvrdohlavý a konečne pochopíš, a ako bonus nebudeš musieť takéto témy vôbec zakladať :wink:

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Hubert_79 »

Odpověz si, co od nějakých sluchátek za pár šupů čekáš... No a že jim po čase začne lepit kabel není nic neobvyklého.
Věz, že se stejnou patálií se potýká třeba ostřící kroužek na objekivu Nikon, který je vše, ale rozhodně ne levný. Smiř se s tím, že s problémem nic neuděláš a nějaké skladování na to vliv mít fakt nebude.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#18 Příspěvek od Artaban001 »

1. U některých plastů typu silikon je známý, že pouští "šťávu" - mám za to, že jsou něco jako technická želatina a pojivo, co je drží měkké a pružné časem difunduje ven a plast pak tvrdne a křehne.

2. Škoda, že nejsi poblíž. Špunty sluchátka, co bývají jako příbal k MP3 přehrávačům, nebo mobilům nepoužívám, protože mi nedrží v uších a tak je vyhazuju, nebo je jinak prošustruju.
Kupříkladu k Sandisk přehrávačům ty špunty špatně nehrají. K AQ přibalují cosi, co ani nevím, jak se instaluje na hlavu, tak jsem je ani nezkoušel.

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#19 Příspěvek od Pikofarad »

konosuke píše:překvapily jakosti přenosu (hudba pop) žial krátký kabel...
Prodlužovací kabel Hama 30448 audio s 3,5 jack vidlicí i zásuvkou. Je dostupný v černé barvě a v délce 2,5 metru.

Za 60kaček
Přílohy
3,5 jack.jpg

Odpovědět

Zpět na „"Čínský" a jiný šmejd“