Měřič satelitního signálu PARKSIDE

Vše co se týká satelitní techniky a dekodérů

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#16 Příspěvek od ZVUK2000 »

Hill píše: Čili celkem akutně hrozí, že objednávka na e-šopu může skončit překvapením.
Ale máš 33,3% šanci že ti pošlou požadované zboží :)

Uživatelský avatar
dred
Příspěvky: 1583
Registrován: 08 dub 2007, 02:00
Bydliště: Handlová

#17 Příspěvek od dred »

:aplause: 100% - majú rozdielne " číslo výrobku "

Uživatelský avatar
Brozicek
Příspěvky: 1469
Registrován: 07 lis 2005, 01:00
Bydliště: Studénka

#18 Příspěvek od Brozicek »

dred píše: .....Ale zase po výbere prístroja sa popis nemení....
Mají v tom popisu nějaké zmatky. Podle tvaru se jedná o tři samostatné přístroje, ale všechny mají stejně značený typ PSSFS 3 A2.
Díval jsem se na krabičku s tím měřidlem satelitního signálu v LIDL Ostrava Třebová. Kromě nadpisu jsem dále nečetl, co je na krabičce napsáno. Až doma jsem si ten přístroj našel na E-shopu LIDL. V mém odkazu na začátku vlákna je na obrázku jen jeden přístroj pro satelitní signál, ale popis je napsán tak blbě, jako by všechny ostatní popsané funkce byly v tom jednom přístroji.
Pokud se však dá do vyhledávače stránek E-shopu LIDL "PSSFS 3 A2", najde to přístroje 3.
Jsem přesvědčen, podle obrázků, že se jedná o 3 různé přístroje, každý v ceně 179 Kč. Navíc je tam okénko "Zvolte variantu". Pak je to úplně zřejmé.

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#19 Příspěvek od Hill »

Ještě, že žádný z těchto vehementů nepotřebuji...

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#20 Příspěvek od kevin_mitnick »

jopo166 píše:No neviem či stym nastavyš parabolu .Mal som taky a presne sa s tym parabola nastavyť nedala.Napr.ukazoval na23,5e plny signal no bargrafi prijimača ukazovali niečo ine.Mera to asi len silu signalu čo pre doladenie družice ti je k ničomu.
Nemas pravdu. Jen s tim neumis delat. Jak ukaze plny signal, stahnes citlivost knoflikem a zas nastavis maximum. V pripade potreby opakujes. Taky mam doma jeden jen s jinym logem uz 22 let a ma za sebou desitky uspesnych instalaci satelitu. Kdysi jsem se tim zivil. Jasne, mam i "strojovnu" pomalu za 200€, ale na rychle nastavovani kdyz visis nekde na rebriku je tohle k nezaplaceni. A kdyz ti to slitne ze strechy, aspon neplaces...

Uživatelský avatar
jopo166
Příspěvky: 1238
Registrován: 30 lis 2008, 01:00
Bydliště: Michalovce

#21 Příspěvek od jopo166 »

Mne to ukazovalo plnu vychilku aj ked ten merak bol uplne stiahnuty tym potenciometrom.Možno som mal vadny kus neviem .

Uživatelský avatar
decmen
Příspěvky: 572
Registrován: 25 zář 2013, 02:00
Bydliště: Chlumec n.C.

#22 Příspěvek od decmen »

Kevine, ty máš strojovnu za 200 ecek a ještě se priznáš, že jsi se s tím živil???
No posteš koště :wc:

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#23 Příspěvek od ZVUK2000 »

Tu zásuvkovou zkoušečka raději nekupovat. Konstrukčně je určena pro zásuvky s fázi vpravo . :roll:

Uživatelský avatar
zvaty
Příspěvky: 1160
Registrován: 08 lis 2006, 01:00
Bydliště: Šumperk

#24 Příspěvek od zvaty »

Je to k ničemu. Nedetekuje to družici. Mam doma dva a daruji je.

Odpovědět

Zpět na „Satelitní technika a dekódování“