Blokované video

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Dvoulampovka
Příspěvky: 284
Registrován: 25 čer 2011, 02:00
Bydliště: KOLÍN

Blokované video

#1 Příspěvek od Dvoulampovka »

Dobrý den, v programu Media Player Classic Home Cinema jsem si udělal v říjnu a v prosinci dvě prezentace. Vše OK, ale nyní nejdou přehrát. Pokud mi nějaké video dorazí, tak jej v tomto programu přehraju v pohodě. Při pokusu se mi objeví obrázek v příloze. V záložce Přehrát je jasně vidět zatržené Stop. Jak to spustit? Mám W10, antivir Avast. Tuším, že to něco zablokovalo v PC. Poslal jsem synovi a ten na tomto programu přehraje OK (to je čerstvá zpráva během psaní příspěvku) . Tudíž, kde v PC hledat? Vypnutí antiviru, VPN ani vč. odpojení netu nepomohlo. Děkuji.
Přílohy
1a.png
1b.png

Uživatelský avatar
Eleman
Příspěvky: 3439
Registrován: 21 úno 2011, 01:00
Bydliště: Český Středozápad (JO70AD)

#2 Příspěvek od Eleman »

Že by to souviselo s Flash Playerem?
Zkus to přehrát ve VLC Media Playeru.
Člověk se celý život učí jenom proto, aby ve stáří všechno zapomněl.
„Když už člověk jednou je, tak má koukat aby byl. A když kouká, aby byl, a je, tak má být to, co je, a nemá být to, co není, jak tomu v mnoha případech je.“ J. Werich

Uživatelský avatar
Dvoulampovka
Příspěvky: 284
Registrován: 25 čer 2011, 02:00
Bydliště: KOLÍN

#3 Příspěvek od Dvoulampovka »

Ano , to už jsem zkoušel, nejde. Ani ve WMP (viz snímek) a výsledek stejný. :comppc:
Přílohy
1c.png
Naposledy upravil(a) Dvoulampovka dne 14 úno 2021, 10:56, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#4 Příspěvek od Achab »

Jestli to nesouvisí s poslední aktualizací Win 10. U mě nejde spustit Centrum akcí pro tiskárnu a vyskakuje stejný obrázek. Jeví se jako ikona, možná s odkazem na podporu, ale na kliknutí nereaguje. Zatím jsem to neřešil.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#5 Příspěvek od rnbw »

Nie, ale suvisi to s tym, ze Adobe Flash skoncil.

Uživatelský avatar
Dvoulampovka
Příspěvky: 284
Registrován: 25 čer 2011, 02:00
Bydliště: KOLÍN

#6 Příspěvek od Dvoulampovka »

Černý scénář se tedy naplnil, tušil jsem ..... Ale co s tím? Převést do jiného formátu? S tím nemám zkušenost, bohužel.

Uživatelský avatar
dred
Příspěvky: 1583
Registrován: 08 dub 2007, 02:00
Bydliště: Handlová

#7 Příspěvek od dred »

Skús prekonvertovať v MKVToolnix (stačí portable, je rýchly, stačí mu pár minút ) do *.mkv a daj mu iné meno. Mne to pár krát pomohlo, keď ani VLC si nevedel rady...

Alebo použi nejaký video editor a daj znovu uložiť kompiláciu bez konvertovania - pod iným menom.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#8 Příspěvek od termit256 »

Kdyz nepomuze pokus o online prekonvertovani, muzes zkusit nainstalovat virtualni w7 a prenonvertovat to v os s podporou flashe.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#9 Příspěvek od rnbw »

Flash skoncil vo vsetkych Windows, kedze as automaticky aktualizuje. Mozno nainstalovat rucne nejaku funkcnu verziu.

Uživatelský avatar
Dvoulampovka
Příspěvky: 284
Registrován: 25 čer 2011, 02:00
Bydliště: KOLÍN

#10 Příspěvek od Dvoulampovka »

Ano, to vím, ale: přehrávač jako takový funguje stále OK. Jen ty prezentace, co jsem dělal v tomto programu nejdou spustit, ale jenom u mě. Že by nějaké omezení (např. počet přehrání, a pod) v programu? To bych bral, ale jiní to přehrávají v pohodě. Nu, budu pátrat a pokud uspěji , dám vědět! Hezký den a děkuji!
PS: odmlku způsobil ten pitomý vir.....

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#11 Příspěvek od rnbw »

Povolenie prehravania lokalnych swf suborov - pridat:

Kód: Vybrat vše

AllowListUrlPattern=file:*
do suboru C:\Windows\System32\Macromed\Flash\mms.cfg (32-bitove windows) alebo C:\Windows\SysWow64\Macromed\Flash\mms.cfg (64-bitove Windows)

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#12 Příspěvek od pepik9 »

V novém Chipu doporučují pro převod videa ve Flashi do jiného formátu : https://handbrake.fr/
.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“