10 palců ntb na diag cars, pomoc s výběrem.

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

10 palců ntb na diag cars, pomoc s výběrem.

#1 Příspěvek od robo »

Zdravím, rád bych si pořídil bazarový kousek na diagnostiku ve voze. EEC a podobný z roku raz dva svým výkonem budou asi mít problém se sw Delphi, VAG-COM na diagnostiku. Mužete mě prosím poradit pár trochu starších ntb s uhlopříčkou lcd okolo 10 palců s trochu lepším výkonem na diag do auta. Bych je pak zkusil pohledat přes bazoš a pod. Nechce se mě se tahat s ntb co mám doma. Hledal jsem ale třeba fb marketplace udaj 10 palcú při výběru nijak zvlášť nezohledňuje takže hledání je vynechám-li EEC a podobný starý netbooky dost náročný. Někde se ani nenamáhají napsat uhlopříčku lcd. Kdyby měl někdo přehled a věděl co shánět. Díky.

Uživatelský avatar
PCmaniac99
Příspěvky: 749
Registrován: 07 úno 2008, 01:00
Bydliště: Jablonec nad Nisou

#2 Příspěvek od PCmaniac99 »

Něco takového máme v práci. Malej dell s intel core i3, 4gb ram, 250gb SSD. Běží na tom ESI tronic, vcds.

Uživatelský avatar
DedVseved
Příspěvky: 492
Registrován: 01 črc 2019, 02:00

#3 Příspěvek od DedVseved »

Solidnější firmy berou úhlopříčky vážně od 12". Kolem 10" v tom může nějaký Atom (Z3735 atd.), ke kterému se přidávaly WIFI a LAN karty úplné šmejdy, kde WIFI+BT karta bývá připojená přes SDIO a LAN přes USB pomocí exotických chipsetů a tím spojených problémů s ovladači. Tyto karty se rozpojily kdykoliv, bez žádného varování v prohlížeči událostí apod. Konektivita nemusí být priorita, ale i tak. Taky bych se vyhnul eMMC úložišti.

Uživatelský avatar
Spiral
Příspěvky: 300
Registrován: 07 čer 2013, 02:00

#4 Příspěvek od Spiral »

Zdravím,
co třeba nějaký Panasonic Toughbook, snad neplácám blbosti.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#5 Příspěvek od rnbw »

Napr. Toughbook CF-19

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#6 Příspěvek od robo »

Jo core duo by bylo dostačující. Ale ten Panasonic to je ntb do válečné zóny. Nacpat tohle do kompaktnějšího těla tak to beru všemi desiti

Uživatelský avatar
Sandal
Příspěvky: 2393
Registrován: 22 kvě 2006, 02:00
Bydliště: Posázaví (JN79LT)

#7 Příspěvek od Sandal »

Sháněj Panasonic CF-MX4. Mám ho na diag VAG-COM a používám ho denně. Nic lepšího si neumim na diag představit. Koukni na to co umí a uvidíš, že je super.
Jo a sehnal jsem ho za asi 9000,-kč
Stačil by i tento: https://pc.bazos.cz/inzerat/139115140/p ... zaruka.php oproti tomu memu má poloviční RAM ale i tak je na diag v poho.
Lepší jednou ukázat, než desetkrát vysvětlovat :-)

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#8 Příspěvek od robo »

Tak jsem za trojku pořídil Miix 320-10ICR Tablet (ideapad). Dá se to použít i jako tablet, jen pak není přítomno usb-A. Net to zvládne v poho, youtube taky. Tady se musí moment počkat než se načte obsah webu ale pak to taky ujde. Diagnostika VCDS se otevře taky s obstojnou rychlostí a pohyb v softu je ok. Výdrž několik hodin. Není to do dílny, na to je to křehčí stroj. Ale na použití v terénu jsem spokojen. Malé, lehké a užasná výdrž.
Přílohy
ntb.jpg
Naposledy upravil(a) robo dne 23 srp 2021, 10:34, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
DedVseved
Příspěvky: 492
Registrován: 01 črc 2019, 02:00

#9 Příspěvek od DedVseved »

Hmmm, Atom se vším zapájeným (paměť, eMMC, WiFi), takže neopravitelné.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“