S: polský rock & pop

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

S: polský rock & pop

#1 Příspěvek od konosuke »

Czesław Niemen, Czerwone gitary, Niebiesko-czarni apod., koncert, studio, interview, dokument...co máte, spokojím
se s kopii dvd-r výměnou barterem nabízím něco z oboru (Maanam, Perfect, Lady pank, Budka suflera, TSA...)
kus za kus, zaslat lze poštou bez rizika v bublinové obálce
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#2 Příspěvek od kokun »

Kdybys byl ze Šumavy, anebo od Komárna, neřeknu - ale že zrovna ty, co bydlíš téměř v Polsku . . . ???
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
DedVseved
Příspěvky: 492
Registrován: 01 črc 2019, 02:00

#3 Příspěvek od DedVseved »

Třeba toho má někdo víc, než mají dohromady v Polsku. Ještě ti tam chybí Maryla Rodowicz.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od workhard »

Normálně neznám žádnou polskou rockovou ani popovou skupinu 8O
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
DedVseved
Příspěvky: 492
Registrován: 01 črc 2019, 02:00

#5 Příspěvek od DedVseved »

To bys musel tak před 30-40 lety poslouchat Trójka Polskiego radia nebo sledovat Międzynarodowy festiwal piosenki Sopot.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#6 Příspěvek od konosuke »

kokun píše:Kdybys byl ze Šumavy, anebo od Komárna, neřeknu - ale že zrovna ty, co bydlíš téměř v Polsku . . . ???
buď ujištěnej že jsem to zkoušel, po inzerci, burzách, bazarech a fórech - prostě není...
pro mizivý zájem klientely, asi :(
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
stefan31
Příspěvky: 1195
Registrován: 17 čer 2004, 02:00

#7 Příspěvek od stefan31 »

Mám LP od Czes³awa Niemena, NIEMEN ENIGMATIC (obal - svieèky na Hammonde) a dvojalbum NIEMEN (obal - èierny portrét na èervenom podklade), no užili si svoje na vtedajších prenoskách .... kupované v Polsku niekedy v r. 1973 ....

Stefan31

Uživatelský avatar
Ondra2
Příspěvky: 530
Registrován: 19 bře 2014, 01:00

#8 Příspěvek od Ondra2 »

Všechny ty kapely co jsi napsal, jsou na Spotify. Pokud máš na co nahrávat, tak to tam máš první měsíc zdarma.

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#9 Příspěvek od JiriTom »

Rok 1977, Brno - Velodrom a polská kapela SBB. Velký hudební zážitek. Vzpomínáte ? :)

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#10 Příspěvek od konosuke »

Zjišťuji že fyzické nosiče hudby v krámu jsou již dnes přežitkem ne-li artefaktem doby
dávno minulé, škoda když ovšem vidím ty neprodejné pitomosti na DVD v Tescu...
dříve bylo v Praze u metra "A" Muzeum polské kulturní středisko, knihy, LP, MC, noviny,
časopisy a jazykové kurzy nikdy jsem neopomenul cestou domů navštívit tento prostor
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
DedVseved
Příspěvky: 492
Registrován: 01 črc 2019, 02:00

#11 Příspěvek od DedVseved »

Že bys jel do polského kulturního střediska v Praze místo do Cieszyna, hmmm.
Existuje stanice TVP Kultura a pokud se tam něco objeví, tak to může být vyčištěno, převedeno do HD a může to být v lepší kvalitě, než je na DVD. Záleží, jak si svého kulturního dědictví váží.
Např. https://www.telemagazyn.pl/tv/tsa-koncert-roku-72717/ nebo https://www.telemagazyn.pl/tv/budka-suflera-135683/ , které určitě někdo nahrál a někde poskytl. Hledal bych na polských úložištích nebo stránkách s torrenty, pokud ti jde o obrazový záznam, protože chceš měnit DVD.
Takhle se určitě dostaneš i k raritám, které už těžko někdo doma uchovává. Sám jsem tak před 8 lety vyházel všechno co jsem měl DVD, max. jsem si něco zkopíroval na disk. Jen kamarádovi z práce jsem dal tak 300 DVD z pohádkami, které už určitě vyházel i on.
Naposledy upravil(a) DedVseved dne 06 srp 2021, 10:39, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#12 Příspěvek od konosuke »

v Praze jsem chvíli pracoval...ovšem, omezený sortiment polských knih a hudebnin
byl i v Českém Těšíně, to v době krize, Solidarity a uzavřených hranic ba i potom
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#13 Příspěvek od ZVUK2000 »

Jedná se o polsko muziku nebo muziku v polštině. To co by stálo za to třeba v rocku tak hodně polských kapel "hraje v angličtině".

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#14 Příspěvek od konosuke »

Je to paradoxní, koncert Queen, Pink Floyd nebo ZZtop na dvd koupíte v trafice za rohem,
naše kapely ne...po delším úsilí aspoň Ωmega Debrecen 2004 se sehnala, též dobré hraní,
nechybí Pearl haired girl, Lena ani Petroleum lampa, vizuální laserová show pro pamětníky
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
Hozd
Příspěvky: 88
Registrován: 07 led 2011, 01:00
Bydliště: Cheb

#15 Příspěvek od Hozd »

Tady máš polské muziky mraky a to vše ve flac

https://www.e-rock.ru/viewforum.php?f=13

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“