Vysílání do TV s notebooku

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#16 Příspěvek od kevin_mitnick »

VLC player umi posilat prehravany obsah na jine zarizeni primo. Pokud mas nejake takove zarizeni v domaci siti, tak to tam posles takhle
Přílohy
VLC broadcast.jpg

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od markoni »

Jakou máš verzi VLC playeru ?já mám toto a já tam nemám možnost TV zaplou mám díky
Přílohy
VLC player.jpg

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#18 Příspěvek od kevin_mitnick »

markoni píše:Jakou máš verzi VLC playeru ?já mám toto a já tam nemám možnost TV zaplou mám díky
Budes muset upgradovat. Ja mam 3.0.11 Vetinari a jak jsem se dival do changelogu, tak moznost streamovat na boxy pribyla prave s verzi 3. Jinak aktualni verze je 3.0.16

Uživatelský avatar
Hape
Příspěvky: 353
Registrován: 08 úno 2010, 01:00
Bydliště: Dolní Cerekev, Česko (Czechia)
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Hape »

markoni: Můžeš taky vyzkoušet media server Serviio. Má snadné a bohaté možnosti nastavení a jeho autorem je čech. Nějaký čas jsem ho zkoušel a fungoval úplně v pohodě, v mém případě s Android TV OLED Philips.

Uživatelský avatar
markoni
Příspěvky: 2310
Registrován: 30 říj 2006, 01:00
Bydliště: Poblíž Zlína
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od markoni »

kevin_mitnick píše:
markoni píše:Jakou máš verzi VLC playeru ?já mám toto a já tam nemám možnost TV zaplou mám díky
Budes muset upgradovat. Ja mam 3.0.11 Vetinari a jak jsem se dival do changelogu, tak moznost streamovat na boxy pribyla prave s verzi 3. Jinak aktualni verze je 3.0.16
Už jsem si nainstaloval VLC player v 3.0.16 vetinari TV mám zapnutou pořád vyhledává do s tím díky
Přílohy
VLC player v 3.0.16 vetinari.jpg

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#21 Příspěvek od kevin_mitnick »

Divne. Mne to naskoci hned. Hezky vidim telku v obyvaku a pokud je zapnuta tak i u syna. Jedine ze by to bylo v nastaveni telky ze se nepropaguje pro dalsi zarizeni v siti.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“