Teplota v set top boxu

Vše o nekvalitním materiálu, výrobcích, zboží. Vyslovení vlastního názoru na cokoliv a v mezích slušnosti není nijak v rozporu se zákony této země ani Pravidly EB. Vše ostatní jde automaticky směr koš.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#16 Příspěvek od konosuke »

nejdýl vydržel úplně první Sencor SDB-2013M4 žial ve své době bez dekodéru T2,
dosloužil na zdroj (tlumivka) ještě opravím nabo napojím na vnější briketu (čti adaptér)
tlumivka
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
JoDiK
Příspěvky: 508
Registrován: 10 led 2018, 01:00
Bydliště: Olomoucký kraj

#17 Příspěvek od JoDiK »

Celeron píše:Di-Way Pro 2020 ... celkem 4 ks ... Nikdy se nesekl a nic v něm netopí
Zřejmě máš štěstí na lepší kusy, mně se už tak 2x kousnul natvrdo (pomohlo až vytáhnout napájení), odmítá nahrávat nastavené programy (z reklamace mi ho vrátili, že se "závada neprojevila" ale přesto prý vyměnili základní desku), tak 1 z 20 zapnutí nedetekuje připojené USB (stačí vypnout a zapnout) ale asi je pravda, že moc netopí...

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od jjilek »

Milan_F píše:Nejde mi na rozum, proč kupujete tyhle sráče. Sehnal jsem na bazaru Technisat Digipal T2 a žádný přehřívání se nekoná. Ale hlavně... jede tam, kde se tyhle laciný střepy nechytaj. Třeba Evolveo Gamma... obraz nesledovatelnej - co 2s zásek a kostky. Technisat jede bez jedinýho škobrtnutí!
10 km od vysílače se určitě chytnou a jedou bez škobrtnutí.
On se mi ale chytl i na 80 km vzdálený Kojál.
Jak je zjevné, cena není všechno. Však taky zkus tenhle laciný s..č někde koupit. :)

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#19 Příspěvek od xsc »

Ani ten Digipal není zas takový zázrak, to starší DVB-T byl lepší, přitom topil. Kolega 2 měnil za Teslu. V jeho příjmových podmínkách (silné Votice + Cukrák v podobné vzdálenosti) byl Digipal zmatený, levné zmetky chodí :-)

Uživatelský avatar
Milan_F
Příspěvky: 1454
Registrován: 03 říj 2005, 02:00
Bydliště: nedaleko Humpolce

#20 Příspěvek od Milan_F »

jjilek píše:10 km od vysílače se určitě chytnou a jedou bez škobrtnutí.
On se mi ale chytl i na 80 km vzdálený Kojál.
Jak je zjevné, cena není všechno. Však taky zkus tenhle laciný s..č někde koupit. :)
Děkuji, nechci. Jednoho jsem se zbavil. Podle vzdálenosti se nedá poznat kvalitní stb.

Uživatelský avatar
Habesan
Příspěvky: 6924
Registrován: 12 led 2009, 01:00
Bydliště: Plzeňsko
Kontaktovat uživatele:

#21 Příspěvek od Habesan »

Hill (v jiném vláknu) píše:Zatím nejméně potíží mám s TESLA TE-310.
Sháním hasičák s CO2 "sněhový", raději funkční.
(Nemusí mít platnou revizi.)
(Celkově budu raději, když se to obejde bez papírů.)

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#22 Příspěvek od Celeron »

JoDiK píše: Zřejmě máš štěstí na lepší kusy
A mluvíme oba o stejný 2020? Starej co mám je klasická placatá bedýnka, novej takovej divnej malej vigl na vejšku jen nad scartem. Má to v názvu Mini.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Hill
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 18898
Registrován: 10 zář 2004, 02:00
Bydliště: Jičín, Český ráj

#23 Příspěvek od Hill »

Ano, po roce provozu můžu konstatovat, že mi TE-310 ještě nikdo neotloukl o hlavu. A je jedno, jestli je na noc zapomenou vypnout.
Zato Sencor 8211 co kus, to kousač, s převrtanými dírami na brutál Ø8 mm pod a nad procesorem se kousat přestal, tak tuto úpravu dostaly tři kusy a je pokoj.
Alma 2800 HEVC se hodí jen k analogové televizi do 56 cm, nebo k LCD tak do 22" úhlopříčky, protože na větších je už moc vidět krokování pohybu v obraze, topí, ale nekouše se.
Vzpomínám na Digipal 2 (bez T2, bez HD) z Německa, který byl zbytečně velký, ale dal se s ním hledat signál a kontrolovat vyvážení úrovní kanálů v zásuvce, protože ukazoval přímo údaj v dBµV. A netopil. Ale neměl češtinu a DVB-T2 nerozeznal, tak neukázal nic. Přitom podle kalibrovaného Kathreina byla chyba od kanálu 21 do 61 pod 2 dB. Přechodem na T2 se z toho stal zdroj součástek... škoda. Dnešní settopboxy tuto vymoženost nemají.

Uživatelský avatar
BOBOBO
Příspěvky: 18110
Registrován: 25 úno 2008, 01:00
Bydliště: Rychnovsko

#24 Příspěvek od BOBOBO »

Přesně na toto je zde starší vlákno , které se též zabývá teplotou STB . Já je dokonce dle toho kupuji . Na eshopu koupím , zapnu do druhého dne a pokud pálí šup s ním zpět . Bohužel smutné je , že ty , které jsem si ověřil , se již v nabídkách nevyskytují . Inu inovace s kostováním .

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#25 Příspěvek od konosuke »

nebejt letité vypěstované averze ke značce Tesla mám dnes
TE320 se zlatou plackou "ověřeno" :wink:
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#26 Příspěvek od p32 »

Zajímavé problémy. Koupil jsem jeden STB z ALI domů, je furt zapnutý a furt funguje (asi rok a půl?). Jen jsem jedenkrát vyměnil elyt 1500 µF na 16 V a jinak nic problémového. S tou výměnou elytu se musí stejně počítat.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#27 Příspěvek od Killroy »

Já jsem si tam tehdy koupil dva kusy a zatím spokojenost. Na zimu už to bude dva roky a běží nonstop. Až umřou, nejspíš budou mít doslouženo i ty telky.

Uživatelský avatar
JoDiK
Příspěvky: 508
Registrován: 10 led 2018, 01:00
Bydliště: Olomoucký kraj

#28 Příspěvek od JoDiK »

Celeron píše:
JoDiK píše: Zřejmě máš štěstí na lepší kusy
A mluvíme oba o stejný 2020?
Mám přesně tento...

Uživatelský avatar
pepik9
Příspěvky: 2239
Registrován: 31 srp 2010, 02:00

#29 Příspěvek od pepik9 »

Tesla 310 a AB Cryptobox 702T mají asi stejný nebo podobný procesor od ALI. Mají velmi podobnou grafiku, stejně pojmenovanou složku se záznamem na disku a nahrávky se dají vzájemně přehrávat.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#30 Příspěvek od Celeron »

JoDiK píše:Mám přesně tento...[/url]
Já taky. Asi mám kliku. Jsou asi z nějaký poslední série, když jsem chtěl měsíc od koupě posledního koupit další, tak už nebyly.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „"Čínský" a jiný šmejd“