Philips DVDR75

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

Philips DVDR75

#1 Příspěvek od Killroy »

Zdravím,
čte pouze originální DVD a taky pálenou muziku, nahrané RW vůbec nenajde. Snímací jednotka se zdá čistá. Setkal se s tím někdo?
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
tornado6
Příspěvky: 1392
Registrován: 09 bře 2007, 01:00
Bydliště: Piešťany okolie

#2 Příspěvek od tornado6 »

Nie som moc cez DVD cka ale ma ta masinka podporu pre RW disky
skus to napalit na obyčajny R

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#3 Příspěvek od Killroy »

Ne, běžně podporuje nahrávání na RW a také to tak vždy fungovalo.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
cafenet
Příspěvky: 428
Registrován: 14 říj 2004, 02:00
Bydliště: RK

#4 Příspěvek od cafenet »

mam dva DVD přehrávače jiné značky oba přehrají RW které je výpáleno pouze jednou, pokud se na RW něco dopálí nebo se smažou a vypálí znovu tak už to DVD přehrávač nenačte

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#5 Příspěvek od Killroy »

cafenet píše:mam dva DVD přehrávače jiné značky oba přehrají RW které je výpáleno pouze jednou, pokud se na RW něco dopálí nebo se smažou a vypálí znovu tak už to DVD přehrávač nenačte
To nevím a tak daleko jsem to neřešil - nicméně u mne doma to RW jelo zcela normálně. Ale je to jedno, už jsem to dávno pustil jako problém z hlavy, dotyčný si to prý odnese do značkového servisu Philips kde mu slíbili že to udělají. Otázkou tedy je "za kolik"
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
cafenet
Příspěvky: 428
Registrován: 14 říj 2004, 02:00
Bydliště: RK

#6 Příspěvek od cafenet »

to neměla být otázka pouze fakta jak to funguje na jiných DVD přehávačích zkoušel jsem to několikrát a vždy se stéjným výsledkem, jinak ostatni CD a DVD chodí bez problému, dál jsem se stím také nezabýval běžně totiž nic na DVD-RW nepálím, už si ale nevzpomínám jestli to nedělalo jenom na DVD-RW s videem, přehrávače jsou už staršího data výroby tak by to mohl být také jeden z důvodů

Uživatelský avatar
SIDTIM
Příspěvky: 1228
Registrován: 23 lis 2006, 01:00
Bydliště: ...mezi Radhoštěm a Hostýnem...

#7 Příspěvek od SIDTIM »

Vypadá to na:
1/ přehrání FW
2/výměnu laseru
Philips mívá často atypické vady z atypickým původem.. :(
..a co shoří, nezhnije..!

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#8 Příspěvek od Killroy »

SIDTIM píše:Vypadá to na:
1/ přehrání FW
2/výměnu laseru
Philips mívá často atypické vady z atypickým původem.. :(
Snažil jsem se alespoň zjistit nějaké číslo té snímací jednotky, ale marně. Je tam jen shluk čísel ničím nepřipomínající Philips díl. Prošel jsem podle modelu net a nic. Jeden známý v AME se mi to poté snažil dohledat v ASWO a jinde, taky nic. Tak jsem s tím tedy dotyčného majitele odkázal na značkový servis.
Na SZ a maily od uživatelů se žádným přínosem pro toto fórum zásadně neodpovídám a mažu je bez přečtení…

Uživatelský avatar
SIDTIM
Příspěvky: 1228
Registrován: 23 lis 2006, 01:00
Bydliště: ...mezi Radhoštěm a Hostýnem...

#9 Příspěvek od SIDTIM »

Asi nejlepší řešeni v danou chvíli. Také jsem někdy nemohl identifikovat filipsácké díly, vůbec tuto marku moc nemusím.
..a co shoří, nezhnije..!

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “