Stiahnutie videa z PC do mobilu Huawei Android.

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#16 Příspěvek od p32 »

Většinou je třeba hlídat na telefonu tu hlášku, jak psal EKKAR. Tzn. potvrzení, co má telefon dělat a někdy je potřeba na displej prostě párkrát klepnout, aby se objevila či ho odpojit a znovu připojit. Poté se na PC monitoru ukáže přihlášení a pak to tam funguje jako nějaké zařízení.
Pozor, někdy je nutné toto napřed aktivovat nastavením ve vlastnostech telefonu.
Dobrý den, je zapotřebí přenastavit režim připojení telefonu na režim přenos souborů. Toto nastavení najdete po připojení USB kabelu klepnutím na volbu USB připojení v horní oznamovací liště. Zde vyberte volbu MTP nebo Přenos souborů. Hezký den.
Naposledy upravil(a) p32 dne 19 zář 2021, 22:21, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
tiktak1953
Příspěvky: 3302
Registrován: 11 říj 2010, 02:00
Bydliště: SK

#17 Příspěvek od tiktak1953 »

V manualy od mobilu maxijaroslav ak ho mas to musis mat napisane ako to ma fungovat,vobec ti to neslo,ja manual nemam ,ani nie som v tom zbehly.Ak ti islo a teraz nie skontroluj kontakty,ocisti ích,napruzit velmi neskusaj lebo ich mozes uplne znefunkcnit.Premeraj ci nie je problem datove droty.
--------------------------------
No mne ta hlaska p32 na zaciatku vobec ani raz nevyskocila ,lebo by uz vedel oco ide.Akurat po pripojeni standartne vypisal PC ze zariadenie je pripravene k pouzivaniu.
To nastavenie rezimu p32 na prenos suborov,dat je logicke ,ak sa sam mobil do toho rezimu nezapne.Neni to tak tovarensky prednasavene,

Uživatelský avatar
maxijaroslav
Příspěvky: 237
Registrován: 02 čer 2020, 02:00
Bydliště: Brno KrPole

#18 Příspěvek od maxijaroslav »

V manuálu nic takové není. Je tam jenom povídání o ekologické likvidaci a o prvním nabití. Zato je asi osmijazyčný. A ještě jsou tam parametry.
Dokonce ani fotografie se nedají přenášet z mobilu ven - zřejmě nejnovější Android předpokládá, že veškerá datová komunikace je jen prostřednictvím Gugle...

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#19 Příspěvek od EKKAR »

maxijaroslav píše:...
Dokonce ani fotografie se nedají přenášet z mobilu ven - zřejmě nejnovější Android předpokládá, že veškerá datová komunikace je jen prostřednictvím Gugle...
Cože? To je zas nějakej hoax, nebo fakt???
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#20 Příspěvek od Artaban001 »

Mám mobil s A11, a nemám s přenosem souborů žádný problém.

Uživatelský avatar
maxijaroslav
Příspěvky: 237
Registrován: 02 čer 2020, 02:00
Bydliště: Brno KrPole

#21 Příspěvek od maxijaroslav »

Fakt. Prostě se nedaří a nedaří. Ale na Gugla to samozřejmě jde.

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#22 Příspěvek od Artaban001 »

Buďto máš blbý kábl, nebo systém na tvůj mobil nenajde ovladače.

Uživatelský avatar
maxijaroslav
Příspěvky: 237
Registrován: 02 čer 2020, 02:00
Bydliště: Brno KrPole

#23 Příspěvek od maxijaroslav »

Kábl je originál, systém si "cosi" při prvním připojení nainstaloval, ale nevidí ho a nevidí...

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#24 Příspěvek od p32 »

Myslím si, že asi máš vše v pořádku. Už se mi to stalo párkrát, ale protože jsem věděl, že to už šlo, tak jsem se k tomu nakonec dostal. Možná než se s tím trápit furt špatně, tak zkus přemýšlet, jak bys poradil druhému.
Mimochodem, pokud jde o kabel pro USB, tak vyvhovuje naprosto každý, který není doslova jen na napájení těmi dvěma okrajovými vodiči a na který po připojení reaguje PC.

Uživatelský avatar
maxijaroslav
Příspěvky: 237
Registrován: 02 čer 2020, 02:00
Bydliště: Brno KrPole

#25 Příspěvek od maxijaroslav »

Celé mne to trochu mate. V nastavení telefonu vůbec není položka týkající se USB, konektor na telefonu je moderní oboustranný a na počítači USB 2.0 a telefon nabízí komunikaci jen wifi nebo bleutoth, ale kabelem ne...

Uživatelský avatar
kejki
Příspěvky: 2270
Registrován: 10 lis 2009, 01:00
Bydliště: u Velvar, mezi D8 a R7

#26 Příspěvek od kejki »


Uživatelský avatar
maxijaroslav
Příspěvky: 237
Registrován: 02 čer 2020, 02:00
Bydliště: Brno KrPole

#27 Příspěvek od maxijaroslav »

Díky.
Když postupuji podle návodu, tak toi skončí tím, že se na telefonu neukáže žádné oznámení o nabíjení USB - jen se ukáže blesk u baterie. Počítač ohlásí že zařízení bylo načteno a dál nic.
Sekce "Použití USB" tam vůbec není.
Android je verze 10.
Tak nevím...

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#28 Příspěvek od vladodyno »

@maxijaroslav


A verzia operačného systému v počítači je???

Uživatelský avatar
maxijaroslav
Příspěvky: 237
Registrován: 02 čer 2020, 02:00
Bydliště: Brno KrPole

#29 Příspěvek od maxijaroslav »

Win 8.1

Uživatelský avatar
vladodyno
Příspěvky: 704
Registrován: 25 úno 2010, 01:00
Bydliště: Moravský sv. Ján, Slovensko

#30 Příspěvek od vladodyno »

W8.1 som testoval asi 3 dni (neskutočná sračka) než som sa vrátil na W7. Aktuálne mám W10 Pro a všetky android zariadenia funguju po pripojení správne.

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“