Zhanam schemu na system hviezdnych bran

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Nakadah
Příspěvky: 1312
Registrován: 06 říj 2013, 02:00
Bydliště: Ostrava

#31 Příspěvek od Nakadah »

Moc mě jako neserte. Já vám dám vy bando.

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#32 Příspěvek od Mysteri »

EKKAR píše:A vod kdy naquadah rezne????
A od kedy nie???? Poznáš podrobnosti, zloženie? Zatiaľ sme to Vám, pozemšťanom neprezradili. Zatiaľ Vám, po dávkach, prezrádzame tajomstvá dotykových vodivých gumičiek, ktoré ste sa naučili aplikovať napr. v diaľkových ovládačoch, aby ste namuseli vstávať k TV, ale žrať radšej bez prestávky klobásky, čipsy a pod (táto záľuba sa líši podľa regionu na Vašej GuľoZemi...) bez pohnutia z Vášho vyležaného gauča a počas asi jednej generácie ste si ani nevšimli, že sme Vám dodali (skôr podvrhli v rámci projektu ,,drbnutý tanier v súradniciach Roswell") aj náhradu tej zobrazovacej CRTV skrine za obraz na stene..... :lol:
P.S. A, keďže sa teraz snažíte opäť zvoliť nových Goa’uldov, tak počúvajte éterický spev nášho veľvyslanectva: https://www.youtube.com/watch?v=Z1UCfY-hGiY :twisted:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#33 Příspěvek od EKKAR »

Mysteri píše:
EKKAR píše:A vod kdy naquadah rezne????
A od kedy nie???? ...
Kdyby reznul, tak místo Brány v Egyptě najdou jen kolo rezem spečený strusky ... Ale za celejch já nevím kolik epizod nebylo ani jednou zmiňovaný, že by samotný kolo Brány mělo nějakou extra ochrannou povrchovou úpravu, ale když ji nouzově napájeli, tak vždycky stačilo jen "nacvaknout" kabely klidně i jen od baterií kamkoliv k povrchu Brány, tudíž povrch musel bejt kovovej = vodivej a ne pokrytej nějakou autopasivační vrstvou. Prostě stačí zase jako před nedávnem "číst mezi řádkama" ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“