Radio Rockmax končí

Aktuality a zprávy z oblasti elektroniky, komunikační a výpočetní techniky, teorie či software

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
matahari
Příspěvky: 337
Registrován: 29 říj 2017, 02:00

#16 Příspěvek od matahari »

Stejně se ty rádia dostaly do stavu, kdy přežijí jen ty s celostátními licencemi. Některé jedno-frekvenční rádia nepřežily ani s výkonem 100 kW, kdy byly slyšitelné i ve 4 krajích.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#17 Příspěvek od starecd »

Náhrada za Rock max je úplně o hounu, od 20h hrají samé speciálky, musím hledat něco jiného u tohoto se nedá usnout, dnes jsem poslouchal od 12-13h a zas o ničem, kdyby nebylo nic je lepší.

Uživatelský avatar
mi-ro
Příspěvky: 7651
Registrován: 08 úno 2005, 01:00
Bydliště: rovina u Kolína

#18 Příspěvek od mi-ro »

Tak proto jsem dnes na satelitním rádiu na pozici Anténa Rock nic nenašel. Škoda, poslouchal jsem ho raději než český Beat.
..to bude jen ňákej odpůrek

Lukas-Peca
Příspěvky: 3886
Registrován: 06 kvě 2007, 02:00
Bydliště: Zlín
Kontaktovat uživatele:

#19 Příspěvek od Lukas-Peca »

Slibovali, že zachovají regionální zprávy. Tak jsem dnes poprvé zapnul Rock Rádio a první zpráva, kterou jsem slyšel, byla o rekonstrukci nějakého nákupáku v Českých Budějovicích :-))) . I podle dopravního zpravodajství a nablblého českého dialektu moderátorů to vypadá, že studio sídlí někde na jihu Čech. Jinak hudební výběr celkem dobrý, ale uvidí se, jak moc se bude opakovat.

Uživatelský avatar
Monogatari
Příspěvky: 100
Registrován: 03 pro 2017, 01:00
Bydliště: Holešov

#20 Příspěvek od Monogatari »

Párkrát jsem si to pustil a je to stejně k prdu rádio jako vždy. S americkou hudbou na věčný časy a nikdy jinak!

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#21 Příspěvek od starecd »

Lukas-Peca:jo sliby chyby, zprávy,které nejsou pro nás aktuální,např. i předpověď počasí je pro čechy. Nevím, co je ve speciálech "speciálního" a co jsou nevhodné skladby pro denní playlist. Kdykoli pustím, prostě nuda i ze strany moderátorů.
Dobrý den, díky za mail. V našem programu dostávají prostor songy, které z našeho hlediska nejsou vhodné pro denní playlist, příležitost v hudebních speciálech, které vysíláme každý den od 20 hod.

Vše potřebné na www.rockovyradio.cz



Díky, hezký den

M.

Uživatelský avatar
dobrman
Příspěvky: 1470
Registrován: 12 srp 2012, 02:00
Bydliště: J H

#22 Příspěvek od dobrman »

Lukas-Peca píše:....... nablblého českého dialektu moderátorů to vypadá, že studio sídlí někde na jihu Čech.....
Bacha, bacha na Jihočechy :smash:
:D :D
........Nedůvěřuji velbloudům a obecně nikomu, kdo dokáže týden nepít........

Odpovědět

Zpět na „Co je nového?“