Výměna zásuvek, vypínačů po 20 letech

Vše co se týká silnoproudu.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
milosak
Příspěvky: 425
Registrován: 27 lis 2018, 01:00
Bydliště: Praha zapad

#16 Příspěvek od milosak »

No hezky jste to tady rozebrali ... :?

Takže bezdotykový vypínač - křižák vypouštim.

Zrovna dneska jsem v Britský čtvrti koukal u zákazníka na ty asi nejspíš kapacitní vypínače.
Pán mně vysvětloval, že nemusí čistit celou plochu vypínače, ale pouze ten malý střed,
což mně připadá jako hovadina ...

Uživatelský avatar
Behemot
Pod dozorem moderátorů
Pod dozorem moderátorů
Příspěvky: 1599
Registrován: 01 lis 2013, 01:00
Kontaktovat uživatele:

#17 Příspěvek od Behemot »

Michal22 píše:Osobně preferuji Tango.
Proti Klasiku bezproblémové strojky, hlavně co se týče různých vůlí mezi hmatníkem a strojkem.
Aneb kdo někdy nepodlepoval Klasik izolačkou, neví.
Jistě, že neví, protože u klasika není nejmenší důvod takovou věc dělat. Naposled sem se docela vopotil dyž sem řešil strojek 🤐 vrstvou vomítky kde samozřejmě pak kryty vůbec nedolíhaly. Samozřejmě tango, i klasika se taková pitomost nemůže stát, když je strojek a kryt dohromady.
ZVUK2000 píše: Ale na druhou stranu, tak Classic se prodává jako komplet. Tak když se porouchá strojek nebo kryt tak musíš koupit komplet.
Aha, to sem asi měl vlčí mlhu, dyž sem vlezl na každej sklad a měli tam deklů a strojků čtvrt ulice, všech provedení a barev často hned od několika výrobců.

Nechceš se aspoň trochu snažit, dyž z lidí děláš blbce? :lol:

Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#18 Příspěvek od ZVUK2000 »

Behemot píše:
Michal22 píše:
ZVUK2000 píše: Ale na druhou stranu, tak Classic se prodává jako komplet. Tak když se porouchá strojek nebo kryt tak musíš koupit komplet.
Aha, to sem asi měl vlčí mlhu, dyž sem vlezl na každej sklad a měli tam deklů a strojků čtvrt ulice, všech provedení a barev často hned od několika výrobců.

Nechceš se aspoň trochu snažit, dyž z lidí děláš blbce? :lol:
Blbce děláš ty ze sebe. Píšeš od několika výrobců. Ale "Classic" vyrábí jen ABB. A do obchodů dodává jako komplet. A v balení po 20ti ks. U dvouzásuvek po 10. :roll:

Odpovědět

Zpět na „Silnoproudá technika“