Dyson SV09 baterky

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
BigSandy
Příspěvky: 745
Registrován: 28 črc 2015, 02:00

Dyson SV09 baterky

#1 Příspěvek od BigSandy »

Zdravím.
Neřešil někdo?
https://www.youtube.com/watch?v=kpV61Kv27gM

Vyplati se koupit na banggood nebo ali?

https://www.aliexpress.com/item/4000970253599.html
Docela dobre recenze na novou ale jak na tom bude za 3 měsice?

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#2 Příspěvek od p32 »

Jak to máš dlouho, že je nutné u super firmy Dyson už měnit baterky? Když to vidím, tak bych si od nich nic nekoupil. To už stejné jak z Lídlu, ale tam aspoň dvojnásobnou kapacitu dávají dvojnásobným počtem článků v baterii.

Uživatelský avatar
BigSandy
Příspěvky: 745
Registrován: 28 črc 2015, 02:00

#3 Příspěvek od BigSandy »

Dělám u jedné firmy s wifi internetem, takže prolezu spoustu pud.
Narazil jsem na nějakého zbohatlíka co nove baterky neřeší a strká
na pudu.
Můžu mít 3 za úplný pakatel.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#4 Příspěvek od rnbw »

Nepochopil som, naco su tieto vysavace vlastne dobre. Kde treba vysavat a nie je tam elektrina?

Uživatelský avatar
BigSandy
Příspěvky: 745
Registrován: 28 črc 2015, 02:00

#5 Příspěvek od BigSandy »

rnbw píše:Nepochopil som, naco su tieto vysavace vlastne dobre. Kde treba vysavat a nie je tam elektrina?
:D
Mate doma alespon pračku, nebo furt stara dobrá valcha :wink:

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#6 Příspěvek od rnbw »

Aha, takze to je akoze moderne dva metre od zasuvky vysavat vysavacom na baterie?

Minule som predaval jeden vysavac. Clovek, co ho kupoval, hovoril, ze maju len nejaky takyto smejd na baterie a vydrzi to tak na jednu miestnost s mizernym tahom.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#7 Příspěvek od p32 »

Ano, tyto vysavače na baterky jsou dost diskutabilní. Samozřejmě je výhodou, že se nemusí tahat šňůra, skládat a rozdělávat celý vysavač a dá se to postavit pohodlně někam do kouta je to hlavně hned po ruce. Na druhé straně mě dost překvapuje u právě předraženého Dysonu potřeba již měnit baterku. Tam by právě měla být v ceně právě ta s těmi kvalitními články, co přežijí i majitele.

Uživatelský avatar
alj
Příspěvky: 110
Registrován: 10 čer 2016, 02:00
Bydliště: JM

#8 Příspěvek od alj »

Řekl bych, že mít Dyson je asi nějaká forma náboženství nebo společenského statusu. Jinak nechápu proč si někdo takovýto předražený vysavač, jehož cena několikanásobně převyšuje užitnou hodnotu kupuje. Podud potřebuješ nové akumulátory, uvažoval bych o repasi. Dobrou zkušenost mám s Avacomem.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#9 Příspěvek od termit256 »

Taky jsem nebyl velkym priznivcem techto vysavacu, zvlast po tom co jsme meli dva nejake z lidlu. Zadny tah, problematicke vysypavani a nevydrzely ani zaruku. Tak jsem na natlak osoby blizke koupil ten dyson a jsem spokojenej. Tahne opravdu dobre, da se to uz pomalu srovnat s klasickym vysavacem a ma v hlavici takovy rotacni kartac kterej tomu dost pomuze. Je to dobre na to, kdyz se ti nekde neco vysype, vidis trochu bordelu apod. Na vysavani celych mistnosti to nepouzivam, ale na rychly uklid je to perfektni. Proste to chnapnes z toho doku a za 20 sekund mas uklizeno. Nez bych vystrachal velky vysavac, zapojil kabel a pak ho zas nekde uklizel, to tam ten bordel radeji necham :-) Na plny vykon to moc nevydrzi, tipuju tak 7-10 minut, ale tak dlouho jsem s tim nikdy nevysaval. Ma to pistolovy vypinac v rukojeti (musi se pri vysavani drzet) takze to spoustis opravdu jen tehdy kdyz vysavas. Cenu osobne neresim, je mi celkem fuk kolik to stoji, hlavne ze kram funguje a ten dyson opravdu funguje dobre, na rucni vysavac. Pokud se to pouziva k cemu je urceny, neni to spatna volba.

Uživatelský avatar
jardafiala
Příspěvky: 1414
Registrován: 20 čer 2010, 02:00
Bydliště: Česká Lípa

#10 Příspěvek od jardafiala »

TO BigSandy - co je to úplný pakatel? Jestli by to stálo za zkoušku....Když tak napiš SZ.

Uživatelský avatar
BigSandy
Příspěvky: 745
Registrován: 28 črc 2015, 02:00

#11 Příspěvek od BigSandy »

jardafiala píše:TO BigSandy - co je to úplný pakatel? Jestli by to stálo za zkoušku....Když tak napiš SZ.
Za 500 kč jeden a to si ještě odpracují při rozvodech internetu u něho doma.
Takže za 3 hod prace.

Uživatelský avatar
jardafiala
Příspěvky: 1414
Registrován: 20 čer 2010, 02:00
Bydliště: Česká Lípa

#12 Příspěvek od jardafiala »

To bych ze zvědavosti zkusil, samozřejmě + pošta, platba předem. Můžeš to trochu upřesnit - je to komplet a případně označení?

Uživatelský avatar
BigSandy
Příspěvky: 745
Registrován: 28 črc 2015, 02:00

#13 Příspěvek od BigSandy »

Tak mám všechny 3 doma :D
Je to V8?
Bude pasovat ta baterka z ali z toho pvního odkazu?
https://i.postimg.cc/c4N6Q0G9/dyson-vys.jpg
https://i.postimg.cc/ZY21W53g/Dyson.jpg
https://i.postimg.cc/JhFQpG1C/Dyson1.jpg

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“