Chrome při použití šipky zpět stránka zamrzne.

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

Chrome při použití šipky zpět stránka zamrzne.

#1 Příspěvek od robo »

Pěkný den, jako primar prohlížeč je/ možná už nebude/ chrome. Na některých stránkách a je to i zde se mě při použití zpět na předchozí stránku stránka načte ale vytuhne. Nefungují linky, nic. Prohlížeč ale nezatuhne a pomůže reload. Chrome jsem odinstaloval včetně už. profilu. Nainstaloval jsem chrome, přihlásil se k účtu a vše stáhl zpět a stejný. Znova odinstalace a instalace chromu. Už bez učtu je tak jak se nainstaloval. Zadal jsem tento užitečný web a chvilku zkoušel a dobrý. Přidal účet a zase špatně. Oživil jsem myšlenku EDGE prohlížeče. Dal vše importovat z chromu a v edge problém není. Přitom doplňky, záložky .... je jak v chromu. Jádro obou je stejný a připadne to jako by byl problém někde v činnosti prohlížeče po přihlášení. Mám dojem že jsem se s tím už někdy dávno setkal a snad i žádal zde radu ale vyhledaní zde nic nenajde. Mám pocit že u edge asi zůstanu, co mě v něm chybělo už je vyřešené a zdá se mě že je i rychlejší. Ale přesto bych rád zjistil proč chrome a funkce zpět mrzne. Děkuji
Win 10 8GB RAM, i7-3610QM CPU

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#2 Příspěvek od EKKAR »

Zkus Operu. Stejný jádro, asi nejvíc funkcí a JEDNO OOOOOBROOOVSKÝ PLUS - NEZÁVISLOST NA REDMONTU ....
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#3 Příspěvek od rnbw »

Aka nezavislost, ked ti to bezi vo Windows?
Opera, Chrome a Edge maju rovnake jadro.

Uživatelský avatar
josef_novak
Příspěvky: 685
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#4 Příspěvek od josef_novak »

Jeho klasické bláboly. Ještě by se to dalo vyhrotit, že pravověrní vývojáři z Opery v minulosti odešli a rozjeli prohlížeč Vivaldi (taky na stejném jádru).

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#5 Příspěvek od robo »

Dřív jsem na opeře ujížděl. No zkusil jsem a schází mě možnost zvolit Rychlý přístup ala doplněk FVD speed dial. Ten z opery je fuj. Speed dial mám už moc moc dlouho a zvyk je železná košile.

Uživatelský avatar
josef_novak
Příspěvky: 685
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#6 Příspěvek od josef_novak »

Zkus zapnout tzv. "debug log", určitě to v Chromu půjde, možná v něm něco bude, co by mohlo pomoci. Jinak Vivaldiho "speed dial" je super a je v něm nativně.

https://support.google.com/chrome/a/ans ... y=,windows

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#7 Příspěvek od robo »

chtěl jsem zapnout ale u mě karta vlastnosti, řádky jsou jinak a nechce me systém úpravu řádku vzít.
Ještě doplním že můj chrome v mém sestavení fungoval bez problému rok, dva. Až jsem si toho všimnul včera. nedělá to všude, bych řekl.
Přílohy
nastavení 125.jpg

Uživatelský avatar
PotPalo
Příspěvky: 4565
Registrován: 13 kvě 2009, 02:00
Bydliště: BA-Petržalka :(
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od PotPalo »

To musí ísť. V políčku cieľ až na konci za úvodzovkou dopíš medzeru a --enable-logging --v=1
Zlu sa neustupuje, proti zlu sa bojuje.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od Hubert_79 »

Nech si Edge. Je funkční a rychlý. Jo, jen budeš závislej na Redmondu :lol:
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#10 Příspěvek od robo »

ten report se spustí se spuštěním chrome. a výsledek je zde. Píše se tam i o USB, jsem z toho jelen.
Už jsem závislý na ledasčem tak ten Redmond už je maličkost.
Přílohy
log.jpg

Uživatelský avatar
josef_novak
Příspěvky: 685
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#11 Příspěvek od josef_novak »

To USB\Vid_0bdb&Pid_1926 by měl být modem Ericsson H5321gw pro mobilní síť, takže asi máš internet pomocí něj. Ale proč by měl jeden prohlížeč fungovat a druhý ne, asi s tímto nemá souvislost.
Asi bude ten tvůj účet a jeho nastavení nějak nakopnuté, když to bez něj funguje. Zkoušel bych aspoň vypínat doplňky jeden po druhém, jestli to některý nezpůsobuje. Pokud ano, tak bych ho odebral a znovu nainstaloval s novým nastavením.

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#12 Příspěvek od robo »

josef_novak: problém je v doplňku Zoom Page WE. Včera 10.11.2021 byl aktualizován. To by souhlasilo. Díky

Uživatelský avatar
josef_novak
Příspěvky: 685
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#13 Příspěvek od josef_novak »

Aspoň že tak, když by nepomohlo odebrání a znovu nainstalovaní, tak si vyber jiný, zoomovacích doplňků je dost.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“