Otravné hovory ze soukromých (skrytých čísel)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZVUK2000
Příspěvky: 3855
Registrován: 22 dub 2012, 02:00
Bydliště: Karvinsko

#16 Příspěvek od ZVUK2000 »

U těch skrytých čísel si úřady škodí sami sobě. Pokud to bude zmeškaný hovor tak mohu zpětné zavolat tak jedině z okna 8O

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#17 Příspěvek od Celeron »

Taky je další pruda, třeba EON, MND, PRE volají z veřejnýho čísla ale když to zkusíš zpět, tak to okamžitě spadne.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od Hubert_79 »

Veřejný číslo si aspoň dohledáš a ve většině případů zjistíš, oč jde a kdo to je.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
milosak
Příspěvky: 425
Registrován: 27 lis 2018, 01:00
Bydliště: Praha zapad

#19 Příspěvek od milosak »

Naposledy mně volal ze skrytého čísla berňák z Písku a chtěl po mě napráskat zákazníka
z Prahy :lol:

Prej vypomáhaj pražskému berňáku ...

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od Hubert_79 »

Mě by zajímalo co by se dělo, kdybys jim řekl, že se s nimi zkrátka bavit nebudeš. Ze skrytého čísla může volat kdekdo, klidně nějaký podvodník.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#21 Příspěvek od termit256 »

Lidi kteri systematicky neberou neznama nebo skryta cisla jsou troubove a nakonec na to stejne vetsinou doklepou. Pak knouraji v cernych ovcich ze se dostali do pruseru o kterem vlastni blbosti (nebo neschopnosti zamestnancu posty) nevedeli a ignorovali i snahy uradu je kontaktovat nad ramec jejich zakonnych povinnosti.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#22 Příspěvek od EKKAR »

Celeron píše:Taky je další pruda, třeba EON, MND, PRE volají z veřejnýho čísla ale když to zkusíš zpět, tak to okamžitě spadne.
Mají je od operátorů blokovaný proti zpětnýmu volání. To je poměrně dost dlouho známej fakt.
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
milosak
Příspěvky: 425
Registrován: 27 lis 2018, 01:00
Bydliště: Praha zapad

#23 Příspěvek od milosak »

Hubert_79 píše:Mě by zajímalo co by se dělo, kdybys jim řekl, že se s nimi zkrátka bavit nebudeš. Ze skrytého čísla může volat kdekdo, klidně nějaký podvodník.
Takhle přesně jsem poslal slušně do hajzlu hygienu, která mně oznámila, abych se
dostavil za týden v 8 hod. ráno do svojí provozovny na kontrolu.

Povídám jim, že na ty fóry nejsem zvědavej, ať mě daj výzvu do datovky, nic nepřišlo.
:D

Asi před 5 lety ještě nevěděli co to je ...
Naposledy upravil(a) milosak dne 15 lis 2021, 21:49, celkem upraveno 1 x.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#24 Příspěvek od Celeron »

Hele a uměj operátoři u týhle služby taky Black list a White list? Pokud jo, to bych si pořídil až půjdu do penze. Akorát nevím do kterýho listu bych dal případně Tebe. :lol:
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#25 Příspěvek od Killroy »

Tak dneska dotaz na českou poštu a dopravní inspektorát. Pošta o tom nic neví, nic úředního pro mne nemají (kontrola 8 týdnů zpět). DI žádný můj přestupek neeviduje a tento způsob upomínání ani nepoužívá.

Ještě zkusím oslovit operátora s tím, aby mi odhalil to volající skryté číslo. Snad budou vstřícní.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“