Led osvětlení v ledničce

Vše o nekvalitním materiálu, výrobcích, zboží. Vyslovení vlastního názoru na cokoliv a v mezích slušnosti není nijak v rozporu se zákony této země ani Pravidly EB. Vše ostatní jde automaticky směr koš.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
bu2520
Příspěvky: 4021
Registrován: 16 črc 2007, 02:00
Bydliště: u HK

#16 Příspěvek od bu2520 »

je to předpokládám v osvětlení chladničky, tam by ani elyt neměl mít problém, bude to spíš výrobní vadou žárovky, nebo komponentů z kterých je složena. Čistě hypoteticky, modernější chladničky mají hlídání otevřených dveří a pak pískají blikají a tam je pro spínání světla použit triak . Už jsem se setkal, že žárovku spínal bez problémů, ale nízkopříkonovou ledku jen náhodně (popř blikala) .

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#17 Příspěvek od kevin_mitnick »

Stejna zkusenost s LEDkou z IKEA. V kulne na dvorku proste nesviti, pokud je venku pod nulou. Druha kterou jsem tam nasrouboval zas pro zmenu zacala blikat nejdriv asi v dvouvterinovych intervalech. Jak se elektronika uvnitr zahrivala, blikani bylo stale rychlejsi az asi po dvou minutach sviti normalne.

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#18 Příspěvek od p32 »

mi-ro píše:LED žárovka do lednice patří. Už ten název. :D
Já ti nevím, ten název je asi špatně, ale jak to nazvat, aby to i blbí pochopili? Jinak nové ledničky mají LED osvětlení normálně.

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#19 Příspěvek od kevin_mitnick »

p32 píše:Jinak nové ledničky mají LED osvětlení normálně.
Jiste. Problem neni v LED jako takove, ten cip sviti i pri -70°C. Problem je v elektronice zdroje v te zarovce, kde se zas jednou nekdo snazil usetrit...

Odpovědět

Zpět na „"Čínský" a jiný šmejd“