Dvě SIM v mobilu REDMI od stejného oprátora.

Vše, co se týká mobilních telefonů, GSM bran, mobilních datových připojení

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#16 Příspěvek od p32 »

workhard píše:Já mám třeba XIAOMI, o kterém je tady řeč, nevím, proč si tu holomóčan zase plácá játra.
Já bych ti to vysvětlil, je to jednoduché i pro malá děcka. Ty bys to ale nepochopil, že?

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#17 Příspěvek od Celeron »

Na mým mobilu jsou u hovorů, sms a dat dole dvě tlačítka od simek, který se dají v nastavení vhodně pojmenovat. Namačkám číslo nebo sms a stisknu která sim to má odeslat.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#18 Příspěvek od workhard »

p32 píše:
workhard píše:Já mám třeba XIAOMI, o kterém je tady řeč, nevím, proč si tu holomóčan zase plácá játra.
Já bych ti to vysvětlil, je to jednoduché i pro malá děcka. Ty bys to ale nepochopil, že?
No tak mi to zkus vysvětlit, proč meleš hovna ve vlákně o XIAOMI, když Poco je jeho klon, třeba to pochopím ;)
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
Michal22
Příspěvky: 7655
Registrován: 28 bře 2012, 02:00
Bydliště: Brno

#19 Příspěvek od Michal22 »

Pro Brožíčka - značka telefonu v tom zas tak moc nemá prsty. Podstatné je to, že je tam Android (nechci už řešit třeba iOS, když se kolem dnes už nepohybuj).
Dvě SIM karty jednoho operátora nejsou vůbec problém - sám mám v Xiaomi Redmi 10 5G dvakrát O2.
Soukromá je nastavena jako SIM1, firemní jako SIM2.
Data mám zapnuta jen na SIM2.
Ale v Nastavení, SIM karty a mobilní sítě mám zvolenou možnost Výchozí pro volání - nepřiřazeno. Proto se mě telefon před každým hovorem ptá, ze které SIM chci volat.
Kdežto položku Datová karta mám nastavenou jen na SIM2 (na svém paušálu jsem nechal data vypnout, proč ne, když mi to firma do 1,5GB hradí?).
Civilizace založená na oboustranné lepící pásce nemůže dobře skončit...
I kdyby se z tebe jednou stal král, neodsuzuj lidi, kteří ti nebudou provolávat slávu- raději se zeptej sám sebe, proč tomu tak není...

Odpovědět

Zpět na „GSM / CDMA / LTE technika a telefony“