Pozor na e-shop mollio.cz

Vše o nekvalitním materiálu, výrobcích, zboží. Vyslovení vlastního názoru na cokoliv a v mezích slušnosti není nijak v rozporu se zákony této země ani Pravidly EB. Vše ostatní jde automaticky směr koš.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

Pozor na e-shop mollio.cz

#1 Příspěvek od ZdenekHQ »

Blíží se čas nákupu vánočních dárků, a tak bych chtěl upozornit na e-shop mollio.cz. Je to klasický přeprodávač číny (Shanghai TingYou Trade Co.,Ltd) a termín skladem znamená, že je to skladem v Číně s dodací lhůtou až 40 pracovních dnů.

Dá se to lehce přehlédnout, dokud si člověk nepřečte obchodní podmínky, kde je to sice napsáno korektně, ale kolik lidí je čte?

Vlastně jsem byl ve střehu už ve chvíli, kdy prodejce chtěl zadat číslo karty přímo na svých stránkách. Nic nedostal.

Tak hezký Vánoce.
Přílohy
molio_odesl.jpg
molio_tracel.jpg
molio_skladem.jpg
Naposledy upravil(a) ZdenekHQ dne 03 pro 2021, 16:51, celkem upraveno 1 x.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#2 Příspěvek od termit256 »

Eset mne na tu stranku ani nepusti :-)
Staci si zapamatovat, ze nemam nikdy nakupovat na eshopu ktery nenabizi dobirku.

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#3 Příspěvek od Achab »

Na základě mnoha negativních recenzí uživatelů a varování ČOI nákup na eshopu Mollio.cz NEDOPORUČUJEME. Pokud jste již na Mollio.cz nakoupili, kontaktujte Českou Obchodní Inspekci.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#4 Příspěvek od ZdenekHQ »

Jojo, nejhorší je, že jsem našel další stránky s prakticky úplně stejným vzhledem, takže jich bude víc...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#5 Příspěvek od termit256 »

https://www.coi.cz/pro-spotrebitele/rizikove-e-shopy/

Nejlepsi filtr je opravdu asi ta dobirka. Ja tedy na dobirku kupuju jen opravdu vyjimecne, ale jde o to aby tam ta moznost byla.

Uživatelský avatar
starecd
Příspěvky: 2662
Registrován: 17 srp 2010, 02:00
Bydliště: kousek od Zlína

#6 Příspěvek od starecd »

Jo mně to zatím taky nepustilo na takové shopy.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#7 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ten můj placenej Avast se občas chová spíš jako vítací pes, než jako hlídací pes.

Já dobírku nesnáším a jsem si vědom rizika platby předem. Ale u nákupu hraček trošku ztrácím ostražitost...
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#8 Příspěvek od termit256 »

Ja taky na dobirku prakticky nepouzivam, ale pokud ji cesky eshop se spotrebnim zbozim vubec nenabizi a ma tam jen platbu predem nebo kartou apod. je to v drtive vetsine pripadu nejaky oser a proto tam bez dalsiho zkoumani vubec nanakupuju.

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od workhard »

Takových shopů je plný internet, koukám většinou na dodací lhůtu, jak je to víc jak týden, tak to smrdí.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#10 Příspěvek od Crifodo »

Pofidérní čínský eshopy by (pro kocourkov) neexistovaly bez svých českých spolupracovníků a bez nakupovačů v nich. Ještě pár let a už stejně jinde nenakoupíte, tak si zvykejte.

Uživatelský avatar
matahari
Příspěvky: 337
Registrován: 29 říj 2017, 02:00

#11 Příspěvek od matahari »

Tohle se bude vehementně diskutovat, tak to založím, protože největší debaty jsou tady o hovnu, ale jiné tu být nesmí.
Někdo to zboží chce, tak si ho objedná a klidně počká, protože nemusí zrovna jančit před vánocemi. Když se mu něco nebude líbit, tak se může obrátit na ČOI.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#12 Příspěvek od rnbw »

Existuje este jedna kategoria e-shopov - totalny fake. Automaticky prelozene texty a tovar sa podozrivo nizke ceny. Jediny kontakt je e-mail na nejakom freemaili, typicky gmail. Tam nikdy ziadny tovar nedostanes.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#13 Příspěvek od Crifodo »

Před 100 lety byl (židovský) obchodník v ulici, podle dlouhodobé pověsti buď padl na džku a nebo vytvořil podnikatelskou budoucnost pro svoje děti. Před dalšími 100 lety byl sedlák na tržišti.
A vy nejste vděční za pokrok z pohodlí domova, s prdelí ponořenou v polštáři.

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#14 Příspěvek od rnbw »

Problemom sucasneho internetu je mnozstvo blbcov, ktori tam maju pristup. Takze aj ten najsprostejsi podvod ma zaruceny uspech.

Uživatelský avatar
Crifodo
Příspěvky: 14471
Registrován: 11 říj 2005, 02:00

#15 Příspěvek od Crifodo »

Zaměň si "internet" za nádraží, posluchárnu nebo pracovní kolektiv a máš stejný rezultát.
Na vojenským cvičení jsem byl svědkem, jak jeden takovej průměrnej šíbr utáhl všechny chlapy na cimře na nákup zázračných teplovzdušnýho ventilátoru, tvaru mrňavý kostky, že to je úžasnej italskej patent, stokrát lepší účinnost než akumulačky. Akorát hejly musel chytat postupně, nenaklikali se mu sami. Zas to třeba bylo víc umělecký.

Odpovědět

Zpět na „"Čínský" a jiný šmejd“