Skylink - nové zařízení na stávající službu

Poruchy, opravy, tipy, triky, servisní menu

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

Skylink - nové zařízení na stávající službu

#1 Příspěvek od Artaban001 »

Hezký den. Zakoupil jsem satelitní přijímač - nějaký Kaon, který má v sobě nějakou virtuální kartu "Orca Nagravision". Je to v krabici s potiskem Skylink, a uvnitř je leták na jejich služby. Doposud se příjem satelitu řešil přes televizi ze satelitním tunerem a s dekodovací kartou. Prej lze přeregistrovat jinou kartu na stávající "účet". Jak je to s tímto zařízením, který ji nemá, respektive se používá ta virtuální?

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#2 Příspěvek od Achab »

Registrace by měla být stejná jako u standardní karty. Číslo integrované karty je vyznačené na štítku přijímače, případně dekódovacího modulu.

Uživatelský avatar
fogovic
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 218
Registrován: 11 dub 2014, 02:00
Bydliště: Pičín
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od fogovic »

Zbytečná citace celého předchozího příspěvku vymazána.Viz PRAVIDLA, odst.4e) a 4f)
Hill


on ale pise o preregistracii a nie o registraci a to su dve rozdielne veci !!
preregistraciu ti urobi kazdy predajca skylink, pokial ziadneho nepoznas posli mi do PM seriove cislo starej karty a ser. cislo novej karty napisane na boxe

Uživatelský avatar
kokun
Příspěvky: 8693
Registrován: 21 čer 2008, 02:00
Bydliště: Valachy

#4 Příspěvek od kokun »

To fogovic
Ty, co by "mistr světa" (ač třeba i odborník), který tady všechny napadáš a častuješ nevybíravými výrazy, sám ani nedodržuješ Pravidla EB :!:

Tak jako v tomto případě, tak i ve všech vláknech (do kterých přispíváš), porušuješ bod 4f ):
4f ) Necitujte zbytečně celý předcházející příspěvek, nebo v odpovědi zdůvodněte, proč jste ho celý citovali.
Honza - kokúň
__________________________
Žádný učený z nebe nespadl, ale pitomce jako by shazovali

Uživatelský avatar
Achab
Příspěvky: 5945
Registrován: 05 lis 2010, 01:00
Bydliště: okr. Vyškov

#5 Příspěvek od Achab »

Stejný postup platí pro všechny operace s kartou. Přeregistrace je v Zákaznické zóně, příkazem "Vyměnit kartu". Předplacené služby budou převedeny na virtuální kartu a původní se deaktivuje. Pokud má původní standardní karta fungovat dál, virtuální se registruje jako nová. Případně lze registrovat i jako NEXT.

Uživatelský avatar
fogovic
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 218
Registrován: 11 dub 2014, 02:00
Bydliště: Pičín
Kontaktovat uživatele:

#6 Příspěvek od fogovic »

kokun píše:To fogovic
Ty, co by "mistr světa" (ač třeba i odborník), který tady všechny napadáš a častuješ nevybíravými výrazy, sám ani nedodržuješ Pravidla EB :!:
ty tvoje pravidla ohladne citacie su nahovno pretoze:

1, bez citacie nevie nasledny citatel komu odpoveda, vid teraz ked je pod tebou dalsi prispevok
2naviac necitoval som bezhlavo cely prispevok ale len cast na ktoru som odpovedal - cize podstatnu

@ Achab

co sa vykrucas ? ty si mu na otazku o preregistracii odpovedal takto:

Kód: Vybrat vše

Registrace by měla být stejná jako u standardní karty.
coz je hovadina, pretoze keby si to zaregistroval ako novu kartu pride o sluzby.. vies ono on mohol mat na tej karte aj nejaky balicek a nezgrlit jako pracujici duchodci tady z fora a tym padom novou registraciou by on prisiel.
to ze si to v nasledujucom prispevku odcitoval je v pohode, kazdopadne bolo treba odpovedat v prvej tvojej reakci spravne a k meritu veci

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#7 Příspěvek od Artaban001 »

Díky za odpovědi. Výsledek se dozvím po svátkách. Stávající příjem je přes satelitní tuner Televize Thomson s vloženou kartou Skylink Irdeto. Už jsem to tu kdysi řešil, že to nějak divně přepíná kanály. Proto chci změnit kartu za ten externí satelitní přijímač s virtuální kartou ( jak to tam píšou) na stávající službu, která už je předplacena na další období.

Uživatelský avatar
fogovic
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 218
Registrován: 11 dub 2014, 02:00
Bydliště: Pičín
Kontaktovat uživatele:

#8 Příspěvek od fogovic »

nie kazdy ci modul je kompaktibilny s kazdou telkou, aj ked by to malo tak byt - treba proste vyskusat par druhov CI modulov, Smit, Technisat, Neotion ...

Co sa tyka externeho boxu nejake zazraky necakaj - je to low.cost kaon mz-52 myslim na chipsete broadcom bcm7362. pomale prepinanie, ziadne multimedialne funkcie.. proste low cost shit - podobne ako sme to riesili tu s jednym ohladne kablovky UPC

Uživatelský avatar
Artaban001
Příspěvky: 9457
Registrován: 01 dub 2004, 02:00
Bydliště: Pendrov

#9 Příspěvek od Artaban001 »

Tak je to vyřešeno: Přeregistrace proběhla, trochu jsem se zadrhl na tom, který číslo se tam vlastně zadává - je jich tam několik a to, co se zadává je "vUA:57xxx...".
Ten satelitbox je v pohodě: nic se nenastavuje, nějakým způsobem si to stáhne přehled dostupných stanic a za čtvrt hodiny na to jde koukat. Však ten box není pro mě, sehnal jsem jej rodičům. Jednak mě furt nebavilo přelaďovat TV, jak si Skylink pískne, tak současný komfort ovládání se s tím, co bylo před tím, nedá srovnat.
Přeregistraci jsem dělal přes Internet, je k tomu potřeba znát číslo současné karty (pokud není uživatelský účet) a heslo pro vstup do "správy karet", kde se zvolí "vyměnit kartu". Tam se zadá to vUA číslo.

Odpovědět

Zpět na „DVD, VHS, SAT “