Bluetoth zamek PC

Dotazy na technické problémy, vlastní řešení technických problémů

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

Bluetoth zamek PC

#1 Příspěvek od termit256 »

Predstavuju si to tak, ze odejdu od PC z dosahu BT mobilu a pocitac se zamkne necim ve stylu sporic obrazovky. Jakmile se priblizim, zase se automaticky odemkne.


Otazka zni, je k tomu BT pouzitelny? Jedna se mi hlavne o rychlost se kterou BT modul zjisti pritomnost meho mobilu, abych nemusel cekat u compu nez se moduly domluvi. identifikace by mela probehnout do max cca 2-3 sekund, nez dojdu v dosahu signalu ke compu. Nikdy jsem s tim nedelal, tak se ptam jestli to neni uplna blbost, abych neztracel cas studovanim tohoto a rovnou se zameril na nejaky jiny druh komunikace. Nepotrebuju nejake sofistikovane sifrovani apod, staci mi jen kdyz to bude identifikovat mobil treba na zaklade nazvu, nebo nejakeho ID, zadnou apku pro mobil se mi psat nechce. Je to vicemene jen na ochranu dat na monitoru pred okojdoucimi cumily a aby nemeli tendenci se stourat v tom v cem nemaji.

Uživatelský avatar
dobrman
Příspěvky: 1470
Registrován: 12 srp 2012, 02:00
Bydliště: J H

#2 Příspěvek od dobrman »

Tohle jsi zkoušel? Jak je to rychlý nevím, nepoužívám to.....
........Nedůvěřuji velbloudům a obecně nikomu, kdo dokáže týden nepít........

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#3 Příspěvek od termit256 »

Na tech compech bezi systemy od XP po maximalne W7. Jsou to ridici systemy stroju, vselijake interni databaze apod.

Tohle je az ve W10 a navic to funguje tak, ze PC to zablokuje az po minute a pro odblokovani se musi natukat heslo, coz je oboji k nicemu.

Odpovědět

Zpět na „Poradna“