TV Sencor SLE 3282 M4

Poradna určená pro amatéry

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
peterkos2
Příspěvky: 90
Registrován: 01 led 2010, 01:00

#16 Příspěvek od peterkos2 »

golemson píše:Zdarec, řešil jsem něco podobného u jedné z prvních JVC Smart. Pomohlo zakázat automatický update firmware v menu TV. Od té doby klid. :roll:
Na tomto črepe sa nedá v menu nastaviť ani prd.Update software je len cez USB, nedá sa vypnúť ani Hbb.
Servis mi poslal odkaz na stiahnutie software,spravil som update,zistil som že je to taký istý ako tam bol a správa sa to ešte horšie-nereštartuje sa,ale vypne.A ešte v iných situáciách.

Uživatelský avatar
golemson
Příspěvky: 56
Registrován: 13 lis 2021, 01:00
Bydliště: u Temelína

#17 Příspěvek od golemson »

Na uložto leží nějaký fw pro stejný typ, ale 40 palců. Třeba to pomůže :D
Další možnost dostat se do servisního menu, dělá se to nějakou kombinací na dálkovém ovladači, většinou se zmačkne source + 4 čísla, ale já je neznám :|
Poslední šance by byla najít servisní manuál, ale ten ti Fast čr asi nedá a na netu to bude podobný opruz, protože Google není vyhledávač :oops:

Uživatelský avatar
peterkos2
Příspěvky: 90
Registrován: 01 led 2010, 01:00

#18 Příspěvek od peterkos2 »

golemson píše:Na uložto leží nějaký fw pro stejný typ, ale 40 palců. Třeba to pomůže :D
Další možnost dostat se do servisního menu, dělá se to nějakou kombinací na dálkovém ovladači, většinou se zmačkne source + 4 čísla, ale já je neznám :|
Poslední šance by byla najít servisní manuál, ale ten ti Fast čr asi nedá a na netu to bude podobný opruz, protože Google není vyhledávač :oops:
Do service menu sa viem dostať,len čo ďalej....
Čo som sa navymýšlal kombinácií-nakoniec MENU+2008

Uživatelský avatar
golemson
Příspěvky: 56
Registrován: 13 lis 2021, 01:00
Bydliště: u Temelína

#19 Příspěvek od golemson »

To peterkos2: poslal jsem ti SZ

Uživatelský avatar
peterkos2
Příspěvky: 90
Registrován: 01 led 2010, 01:00

#20 Příspěvek od peterkos2 »

golemson píše:To peterkos2: poslal jsem ti SZ
SZ mi neprišla,skús ak chceš radšej email

Uživatelský avatar
golemson
Příspěvky: 56
Registrován: 13 lis 2021, 01:00
Bydliště: u Temelína

#21 Příspěvek od golemson »

Ještě malá kulišárna pro hledání s Google: Pokud znáte číslo fw nebo třeba desky, zkuste hledat v obrázcích a přes ně se dostat do fóra, nebo na jiný vhodný net. Google není vyhledávač, ale reklamní server, který správné odpovědi schválně nezobrazuje! :oops:

Uživatelský avatar
golemson
Příspěvky: 56
Registrován: 13 lis 2021, 01:00
Bydliště: u Temelína

#22 Příspěvek od golemson »

Docela zajímavá stránka nejen s FW je https://www.soft4led.com/

Uživatelský avatar
fogovic
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 218
Registrován: 11 dub 2014, 02:00
Bydliště: Pičín
Kontaktovat uživatele:

#23 Příspěvek od fogovic »

golemson píše:Docela zajímavá stránka nejen s FW je https://www.soft4led.com/
tak som si len tak bajocko kukol tu tvoju "docela zajimavu stranku" a nestacil som sa divit. ku prikladu fw preSAMSUNG UE55MU6650U tu: https://www.soft4led.com/2022/01/samsun ... mware.html v nom popis: Main Board: 715T2229-2

Chassis: TPS1.0E LA
LCD Panel: T150XG01 V.4
CPU: MST96885LD-LF
Audio: STA333BW
Eeprom: 24C32WP
SPI Flash: MX25L8005M2I

coz zjavne patri k nejakemu phillipsu, naviac eeprom 24C32 ani samsung tento model nema..


takze vypada to ze docela zajimava stranka ty vole, je vlastne fake stranka :D

Uživatelský avatar
golemson
Příspěvky: 56
Registrován: 13 lis 2021, 01:00
Bydliště: u Temelína

#24 Příspěvek od golemson »

Nebo to může být i tím, že výrobce pod stejným typem prodává v různých zemích různá střeva i provedení. Nejen Samsung a TV, to jsou i auta a další bazmeky.
Další věc je, jaký má ten net provizní systém, pak se třeba někomu vyplatí psát cipoviny. Já si ale přesto myslím, že stránka je zajímavá.
A malý podotek nakonec, vole si říkej třeba svému dědečkovi!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#25 Příspěvek od p32 »

Tak on to myslel spíše tak, proč se říká volovi vole místo bejku. Ty stránky jsou sice zajímavé, ale je tam strašný binec. V žádném případě nemůžeš používat to, co jsi psal, ale musíš tam dát to správné. To je asi tak všechno. :wink:

Uživatelský avatar
fogovic
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 218
Registrován: 11 dub 2014, 02:00
Bydliště: Pičín
Kontaktovat uživatele:

#26 Příspěvek od fogovic »

golemson píše:Nebo to může být i tím, že výrobce pod stejným typem prodává v různých zemích různá střeva i provedení. Nejen Samsung a TV, to jsou i auta a další bazmeky.
to urcite nie ! samsung napriklad d5500 ma take iste creva aj v nemecku aj v bangladezi - lisi sa akurat fw
Další věc je, jaký má ten net provizní systém, pak se třeba někomu vyplatí psát cipoviny. Já si ale přesto myslím, že stránka je zajímavá.
A malý podotek nakonec, vole si říkej třeba svému dědečkovi!
to je tak Pepoo, za predpokladu ze by boli vsetci ludia cestni tak provizny system ma zmysel, ale zober si nejakeho vychcaneho cechacka alebo slovacka tak ten nauploaduje vsadejajake kravoviny aby sa dostal k bonusom/ proviziam a ver mi ze majitel toho webu nema cas /prostriedky a neviem co este aby to preveril.
Sam som kedysi mal upload tak viem co mi posielali, napriklad krajicka- isli dvaja spojari.mp3 proste len skopiroval 16 riadkov zo stareho fw do tejto mp3 nasledne ju premenoval na upgrade bin a napisal ze je to update na humax 5400. ludia postahovali a boxy popadali ..

Uživatelský avatar
fogovic
Zablokován
Zablokován
Příspěvky: 218
Registrován: 11 dub 2014, 02:00
Bydliště: Pičín
Kontaktovat uživatele:

#27 Příspěvek od fogovic »

p32 píše: V žádném případě nemůžeš používat to, co jsi psal, ale musíš tam dát to správné. To je asi tak všechno. :wink:
to je tiez rada na nezaplatenie, pripomenulo mi to toto: https://youtu.be/-x2RooAC5bs

Odpovědět

Zpět na „Televizory, monitory a projektory - PORADNA pro amatéry a začátečníky“