Bezdrátová IP kamera WiFi

Kamerové a video systémy. Kamery, multiplexery, HDD videa, kvadrátory, videoservery, ochranné a dohledové systémy

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
otakarv
Příspěvky: 3657
Registrován: 30 srp 2008, 02:00
Bydliště: Čierne pri Čadci
Kontaktovat uživatele:

Bezdrátová IP kamera WiFi

#1 Příspěvek od otakarv »

Zdravím všechny přítomné. Již delší dobu uvažuji o nějaké bezpečnostní kameře/kamerách jelikož v domě kde bydlím s manželkou bydlí také další, řekněme na které není absolutně spolehnutí, nedá se jim v ničem věřit.
Natrefil jsem na tuto kameru v podobě žárovky. Ihned mně napadlo že bych původní žárovku na verandě zaměnil za tuto "žárovku-kameru". Jenomže pak mi začalo vrtat v hlavě, když si budu chtít na verandě rozsvítit tak jak? Žárovka-kamera sice obsahuje: Osvětlení: 3 x 1W LED Světlo, viz popis jenomže ten se asi ovládá dálkově přes mobil a já bych potřeboval aby se dalo zapnout tak jak se zapíná nyní-vypínačem ale to asi nebude možné neboť kamera musí mít napájení 230V.

Zapnutí/vypnutí osvětlení dálkového ovládání

Postaveno s 3ks 1W bílého LED světla, které lze
ovládat zapínání/vypínání pomocí mobilní aplikace

Proto bych se chtěl zeptat zda někdo má s touto kamerou nějaké bližší zkušenosti.

Uživatelský avatar
piCZus
Příspěvky: 636
Registrován: 05 pro 2018, 01:00

#2 Příspěvek od piCZus »

Také bych ze zajímal, jestli je spojení s kamerou přímé (jenom přes WiFi router) nebo to jde přes cloud. Sice by byla možnost sledovat kameru/nahrávky odkudkoliv, ale někomu to nemusí vyhovovat. Když budu sedět přímo pod žárovkou a budu se chtít podívat na nahrávky, tak to může přes čínský cloud lagovat.

Co se týče ovládání světla, tak možná půjde sehnat podobná žárovka/kamera aspoň s extra dálkovým ovladačem.

Odpovědět

Zpět na „Kamerová technika“