Náhrada za červenou Indulonu?

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
eleferner
Příspěvky: 422
Registrován: 04 čer 2016, 02:00
Bydliště: Brno

Náhrada za červenou Indulonu?

#1 Příspěvek od eleferner »

Zdravim vsechny, uz dlouha leta si mazu ruce Indulonou, abych je nemel tak suche, kdyz neco delam s izopropylalkoholem nebo jinymi rozpoustedly. Nejvic se mi osvedcila cervena varianta, protoze mastnota se rychle "vsakuje" do kuze a ruce nenechavaji vsude mastne fleky. Jenze jeste pred koronou vyrobce "vylepsil" recepturu a nova verze smrdi jak zvetrala fermez. Tak jsem tenkrat obesel vsechny drogerie v okoli a udelal si zasobu te puvodni, jenze ted uz mam posledni tubu (skladoval jsem je v lednicce). Neresil jste to nahodou nekdo? Jde mi hlavne o to rychle "vsakovani". Diky.

Uživatelský avatar
Killroy
Moderátor
Moderátor
Příspěvky: 4147
Registrován: 08 pro 2007, 01:00
Bydliště: Plzeňsko

#2 Příspěvek od Killroy »

Po zkušenostech s různými krémy mohu vřele doporučit Arad. Za mne zatím to nejlepší, co se mi kdy osvědčilo na suché ruce a rozpíchané prsty po delším drátování. Používám ten modrý a vsakuje se dokonale. Zkus..

Uživatelský avatar
gepard
Příspěvky: 1690
Registrován: 05 úno 2007, 01:00
Bydliště: Liberec - tam na severu Čech

#3 Příspěvek od gepard »

Nebo přejdi na tu oranžovou indulonu - měsíčkovou, ta splňuje to co chceš.
Přílohy
Indulona.jpg
-- Gepard --

Uživatelský avatar
kondor
Příspěvky: 193
Registrován: 31 črc 2005, 02:00
Bydliště: Česká Lípa

#4 Příspěvek od kondor »

Naprostý souhlas s Killroyem. Za mě taky už několik let ARAD a naprostá spokojenost.

Uživatelský avatar
Charos
Příspěvky: 784
Registrován: 16 říj 2009, 02:00
Bydliště: u Chrudimě

#5 Příspěvek od Charos »

Jedu v Induloně Profi červené:
https://pece-o-ruce-a-nehty.heureka.cz/ ... /#prehled/

V práci jsme měli Silondu, taky výborná, voní podobně, ale je spíše mastná než hydratační:
https://pece-o-ruce-a-nehty.heureka.cz/ ... ecifikace/

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“