Nedokážu si koupit mobil do 3000 Kč

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od Hubert_79 »

Mám Lumii 950 (stejnou verzi systému mají 550 a 650) a běžně funguju. Net funguje (žádné problémy s certifikátem jsem nezaznamenal) a baterka (kterou seženeš asi za tři kila) vydrží jeden až dva dny.
Takže - tazatel dostal relevantní radu (že ne WP 8, ale když už, tak WP 10) a asi nemá smysl to furt probírat.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#32 Příspěvek od JiriTom »

Tento příspěvek je kompletně vytvořen na Lumii 1020 s WP 8.1. Včetně screenshotu. Jde to, ale je to masochismus. Story samozřejmě nefunkční, OneDrive plně funkční.
Přílohy
wp_ss_20220322_0001.png

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od Hubert_79 »

JiriTom píše:OneDrive plně funkční.
OneDrive máš funkční, poněvadž jsi to nastavil dříve, než tomu ukončili podporu. Kdybys provedl reset nastavení do továrního, tak už si nic založené na MS účtu nepřipojíš. U WP 10 zatím ano.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#34 Příspěvek od JiriTom »

Už na tabletu... Je to tak, tovární reset by byla smrtící operace...
Měl jsem i L950 s W10, kromě výborného foťáku už jen samé nevýhody. Hodně rychle opuštěno. Mobil s Windows je pro rutinní provoz k hounu...🙂

Uživatelský avatar
josef_novak
Příspěvky: 685
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#35 Příspěvek od josef_novak »

@JiriTom: Všiml sis, že na zdejší doméně se žádný certifikát nepoužívá a přihlašovací údaje po síti běhají v plain-textu.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#36 Příspěvek od Hubert_79 »

JiriTom píše: Měl jsem i L950 s W10, kromě výborného foťáku už jen samé nevýhody.
Používám 950, měl jsem i XL verzi, ta ale byla pekelně žravá. Taky mám ještě HP Elite X3, to ale má už v pytli baterku; ukazuje třeba 42% a po chvíli šup, kriticky nízký stav a 6%. Po restartu zase dobrý, ale pak to znova spadne. Jinak to byl super mobil. Mám to s komplet balením, tak třeba to někdy bude sbírkový předmět :-D
Dá se s tím žít, pokud používáš jen volání, SMS, maily a net. Kdo musí mít Instagram, Messenger, fejsbůk a podobně, tak jasný, to na to nejde.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#37 Příspěvek od JiriTom »

josef_novak: jo, je to děravý...

U L950 mi blbla někdy i poloha a nakonec i ty W10 se sr.ly, verze od verze. Dělalo to na dvou L950, které jsem postupně měl.
Ten HP byla velká naděje. Kdyby mobilní W10 neumřely, směr to byl dobrý... :)

Rok a půl používám Samsung Galaxy A71, zatím není důvod měnit. :)

Uživatelský avatar
josef_novak
Příspěvky: 685
Registrován: 06 kvě 2017, 02:00

#38 Příspěvek od josef_novak »

Měl jsem dva roky HTC HD7, takže pamatuji "zlatý řez" apod. nesmysly. Myslím, že toho dodnes lituje i samotný Microsoft, kolik do toho nasypali prachů za propagaci a podporu vývojářům, aby naplnili obchod s aplikacemi, kdy se tam začaly objevovat blbosti na jedno brdo, akorát jinak přebarvené, ale zásadní bylo, když Ballmer za 7 miliard dolarů koupil Nokii atd. Hned potom se toho chuje zbavili.

Uživatelský avatar
piCZus
Příspěvky: 636
Registrován: 05 pro 2018, 01:00

#39 Příspěvek od piCZus »

Taky to pamatuju, kdy tam byla nesčetněkrát kalkulačka a pokaždé jinak, nebo appky s recepty na vaření, na jejichž vývoj stačilo umět copy&paste, protože za každou appku byli vývojáři odměněni $100 viz. odkaz z roku 2013.
Microsoft na konci března spustil akci, v rámci níž mohou vývojáři získat prémii 100 dolarů za každou novou aplikaci pro Windows Phone a Windows 8. Pro získání odměny však musí splnit několik podmínek.

Uživatelský avatar
padik
Příspěvky: 319
Registrován: 02 led 2015, 01:00

#40 Příspěvek od padik »

Děkuji všem. Vyřešeno tlačítky. A je to Maxcom MM 320. Jen je potřeba si zvyknout na "laciný" zvuk. Nakonec, Lumia se dá používat i bez simky, třeba nainstalované mapy, když se někam jede.

Uživatelský avatar
piCZus
Příspěvky: 636
Registrován: 05 pro 2018, 01:00

#41 Příspěvek od piCZus »

Pokrok by byl v tom, že opustíš min. 5 let staré mapy a začneš používat aktualizované na novém telefonu.
Úplně zbytečně založené vlákno.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#42 Příspěvek od termit256 »

padik píše:...Nakonec, Lumia se dá používat i bez simky, třeba nainstalované mapy, když se někam jede.
Takze budes sebou tahat chytry mobil abys mohl pouzivat apky pro chytry mobil a tlacitkac abys mohl vsude vykladat ze ti tlacitkac k zivotu staci :-)

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“