Sháníme redaktory časopisu Praktická elektronika

Jestliže poptáváte nebo hledáte osobu(y) k vyřešení nějakého problému, popř. nabízíte SERIÓZNÍ zaměstnání související s elektronikou.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
teufel
Příspěvky: 355
Registrován: 09 úno 2017, 01:00
Bydliště: Na dohled od Spolany

Sháníme redaktory časopisu Praktická elektronika

#1 Příspěvek od teufel »

Ke konci roku chtějí v redakci skončit mí kolegové p. Kellner a p. Havliš. Oba jsou již v důchodovém věku a po desítkách let práce pro časopis již pociťují únavu, také zdraví už není co bývalo. Další existence časopisu tedy závisí hlavně na tom, zda se najdou lidé, kteří "převezmou štafetu" a případně se i budou věnovat tématům, které jsme v časopise trochu opomíjeli, např. robotice. Tak co, měl byste někdo o takovou práci zájem?
Přílohy
inzerdefinPEAR kopie.gif
(46.78 KiB) Staženo 177 x

Uživatelský avatar
Cust
Příspěvky: 5553
Registrován: 17 led 2007, 01:00
Bydliště: Husinec-Řež

#2 Příspěvek od Cust »

Pokud jde o rezenzi, sazbu, ... a ne o aktivní shánění článků a sepisování, jsem ochoten vypomoct.
Jak velkou časovou zátěž odhaduješ? Zkušenosti s publikací článků mám, navíc se podílím na tvorbě obecního zpravodaje - typografie. V čem to sázíte?

Uživatelský avatar
petula
Příspěvky: 836
Registrován: 22 kvě 2016, 02:00
Bydliště: Čelákovice / Brandýs n.L / Stará Boleslav
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od petula »

Také mne zajímá v čem to sázejí. Nějaké DTP? Ventura, Corel... ?
Navštívil jsem teď jejich stránky http://www.aradio.cz/, napadlo mne se tam podívat a prohlédnout obsahy co v časopisech tak vyšlo. Ale oni tam nemají ani obsahy. Jen z oprav k článkům si lze udělat minimální představu o tom, co asi v časopise je.

Odpovědět

Zpět na „Poptávka služeb, nabídky zaměstnání“