S: Sony SmartWatch 2 (RD-0050) - flex cievka + tlacidlo

Přístroje, součástky, náhradní díly. Náhrady součástek, kompatibilita apod.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

S: Sony SmartWatch 2 (RD-0050) - flex cievka + tlacidlo

#1 Příspěvek od rnbw »

Mam tu hodinky Sony SmartWatch 2 (SW2) - typ RD-0050 B. Pod bateriou je prilepeny flex, na ktorom je cievka bezdrotoveho nabijania a privod k bocnemu tlacidlu (vypinac).

Kamarat to rozoberal a urval z flexu zapinacie tlacidlo aj s kusom tej cievky. Pri tej konstrukcii sa to muselo "podarit" mnohym ludom, ale nevidim to nikde - ani v cinskej ponuke... Okrem baterie na to neexistuju ziadne diely. Nemate niekto z rozbiteho vraku?
Přílohy
sony_sw2.jpg

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#2 Příspěvek od rnbw »

Zlepil som to a natiahol droty. Tlacidlo bolo vnutri hnile, po vycisteni Kontaktom 60 funguje. Hodinky nie su velmi vodotesne, lebo tam je USB konektor s blbym plastovym krytom.

Ozilo to, ale displej robi nahodne dotyky. Napr. spustim kalkulacku a nahodne sa stlacaju rozne klavesy. Aka moze byt pricina?

Uživatelský avatar
workhard
Příspěvky: 4873
Registrován: 07 črc 2006, 02:00
Bydliště: Plzeň
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od workhard »

To se mi stalo s nabíječkou na mobil, zrepasoval jsem si ji a při připojení k mobilu taky tento nešel používat, dělalo si to co chtělo. Vyndání Y2 kondíku mezi primárem a sekundárem situaci ještě zhoršilo. Vzal jsem jinou nabíječku a je klid, na příčinu jsem nepřišel.
Věci,které fungují,se ZÁSADNĚ neopravují...

Uživatelský avatar
rnbw
Příspěvky: 32312
Registrován: 21 bře 2006, 01:00
Bydliště: Bratislava

#4 Příspěvek od rnbw »

Nahodne dotyky to robi stale - aj ked nie je nic pripojene.

Odpovědět

Zpět na „Sháňka po přístrojích, součástkách nebo náhradních dílech“