Patice T8/G13

Vše co se týká silnoproudu.

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

Patice T8/G13

#1 Příspěvek od Celeron »

Netušíte prosím někdo, kde sehnat zářivkový patice T8/G13 bez držáku startéru? Je to do svítidel Trevos SM 236 KR, 2x 36W IP44. Mají dvě opěry tvaru L a na těch opěrách dva trny na natlačení do děr v plechový základně svítidla. Prolezl jsem net a nic tomu není podobný. Mám trochu podezření, zda to není zakázkovka pro Trevos.
Přílohy
trevo.png
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
kbulda
Příspěvky: 1487
Registrován: 23 říj 2007, 02:00
Bydliště: u Mělníku

#2 Příspěvek od kbulda »

Koukni sem, třeba vybereš. Je to dobrej obchod, rozumějí tomu.
https://www.svetzarovek.eu/patice-a-objimky/

Uživatelský avatar
jirka5
Příspěvky: 564
Registrován: 27 zář 2014, 02:00
Bydliště: Very Stupid District, hned vedle okresu Postřižiny

#3 Příspěvek od jirka5 »

Nedávno jsem dával dohromady zářivky v dílně, takže jsem stál před podobným problémem. Velkoobchody objímky na zářivku už jaksi nechtějí vést. Nakonec jsem je sehnal zde:
https://www.elektro-svitidla.com/elektr ... VAT_OD=96& , ale byly jen na objednávku, musel jsem na ně asi týden čekat. Myslím si, že je to ta 26.290.1011.50 BJB, ale dvakrát jistej si nejsem, podívej se i na předchozí stranu.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#4 Příspěvek od Celeron »

Na tý předešlý stránce je "patice pro Trevos SM". Vypadá trochu jinak ale má ty dva trny na packách tvaru L, takže použitelná asi bude. Ale ty trny vypadají že jsou trochu jinde, no v nejhorším budu muset převrtat základový plech.
Je to divný, ty svítidla jsem kupoval v roce 1998 a pak znova jen průhledný dekly ještě 2013, takže se asi dělaly dost dlouho. Na stránkách Trevosu však po nich ale není ani stopa.
Díky za odkaz.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Odpovědět

Zpět na „Silnoproudá technika“