Co do nového stolního PC?

Počítače stolní, notebooky, tablety, tiskárny, scanery a vše, co nějak souvisí s PC

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#31 Příspěvek od Celeron »

p32 píše:
Celeron píše:Takže to šlo bez HDD do sběrňáku.
Dnes si ani nezjišťuj cenu toho, co jsi vyhodil. :lol:
Kdybych měl skladovat vše, co by někdy mohlo mít nějakou hodnotu, tak bych musel mít 10 x víc prostoru. No umřu o trochu chudší. A stejně to pozůstalí vše vyvezou do SD tak, jako tak.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#32 Příspěvek od p32 »

To je v pořádku, jsem stejného názoru. X let to schraňuješ s tím, že to můžeš vždycky vyhodit a až to fakt vyhodíš, tak ti to a) chybí, b) každý to zrovna potřebuje a c)má to cenu, že by se z toho jeden ... :lol:

Uživatelský avatar
PixelOrgy
Příspěvky: 1933
Registrován: 04 zář 2007, 02:00

#33 Příspěvek od PixelOrgy »

Ja bych mrknul treba na eurotech, maji tam repasovane PC s 1, nekdy i 2 letou zarukou. Ja byl spokojen. Treba toto https://www.eurotech.cz/dell-precision-3630-tower/

Kvalita bedny u Dellu je trochu jinde, nez koupit nejakou plechovku za par stovek, byt novou (bezsroubovakovy pristup, vetraky na spravnych mistech a v silentblocich apod.)

Uživatelský avatar
jjilek
Příspěvky: 3808
Registrován: 29 bře 2009, 01:00
Bydliště: Olomouc
Kontaktovat uživatele:

#34 Příspěvek od jjilek »

jirika píše: ... (zkoušel jsem i Win 11 , ale tam nešel skener, tak zpět na 10, ale 11 jely rychleji než 10)a jede jak dělo , ...
Ale asi s tím skenerem stejně narazíš. Upgradovaly se mi WIN 10 ma 21H2 a ouha, nešel také skener. Bližším zkoumáním jsem zjistil, že zmizela možnost skeneru i na STARTu. Takže honem zpátky na 21H1 ze zálohy na jiném disku jen kvůli skeneru a nyní čekám, kdy se mi windowsy opět aktualizují.

Odpovědět

Zpět na „Výpočetní technika“