Identifikace alarmu v autě.

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

Identifikace alarmu v autě.

#1 Příspěvek od robo »

Přeji hezký den a prosím o pomoc ohledně alarmu v autě. Auto je pozůstalost. Nevím jak deaktivovat alarm ve voze. Na displeji svítí zámek který se mě nedaří zrušit, z boku to má tři tlačítka, zamčeno, odemčeno a třetí je snad dálkový start vozidla. Při narušení vozidla se klíčenka rozvibruje takže komunikace s alarmem ve voze probíhá. Je k tomu centrál s dálkou, taky dodělávaný. Označení by mě pomohlo v hledání manuálu nebo kdyby měl někdo manuál- to by byla pecka. Kdysi jsem to viděl prodávat na ebay a uvažoval jsem o tom ale dnes se mě to na netu podle obrázku nedaří dohledat. Zezadu je jen nějaký snad 6místný kód. Je tam i prolis pro nálepku asi od výrobce ale ta chybí. Pod baterkou taky nic. Děkuji
Přílohy
20220429_184854-1.jpg

Uživatelský avatar
Zdenekr
Příspěvky: 34
Registrován: 25 říj 2020, 02:00
Bydliště: Brno

#2 Příspěvek od Zdenekr »

Zkuste tuto stranku je tam asi vas ovladac

https://aktivnizdravi.cz/Branch/86542-price.html

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#3 Příspěvek od robo »

není to on, můj je bez barvy, nepočítám zelený podsvit.

Uživatelský avatar
MetrickyZavit
Příspěvky: 11
Registrován: 24 pro 2021, 01:00
Bydliště: Západ.SK

#4 Příspěvek od MetrickyZavit »

Na čelnom skle by mohla byť nalepená anténa k alarmu a na nej označený výrobca.

Uživatelský avatar
lucnikonik
Příspěvky: 18
Registrován: 19 úno 2015, 01:00

#5 Příspěvek od lucnikonik »

IMHO ovladač má "zamčená tlačítka" - dle vzhledu ovladače je to buď Magicar nebo jiný klon (CS-16xx)

Zkuste chvilku přidržet obě krajní tlačítka, jestli nezmizí zámek, pak by mělo být možné deaktivovat alarm :-)

Uživatelský avatar
robo
Příspěvky: 3228
Registrován: 08 dub 2004, 02:00
Bydliště: Brno

#6 Příspěvek od robo »

Našel se druhý ovladač, byl častěji používán, podle vzhledu to na něm je vidět. A tento funguje jak se sluší a patří. Při založení AAA baterie na chvilku ukáže napětí autobaterie, venkovní teplotu, ten první nic takového neudělá. Nevím co mu je, čtu to až dnes a k autu se dostanu zase za týden. Kombinaci krajních bočních tlačítek jsem na hodně procent určitě testnul už dříve ale zkusím to ještě jednou. "Mimo" není, píská i vibruje při narušení, na zmáčknutí tlačítek zavibruje takže tlačítka jsou funkční. Na anténě pro alarm není žádný údaj. Majitele se už zeptat nejde, je na druhém břehu. Chatrné zdraví a poté covid.

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“