EMG TR-9573 použitie

Problémy s měřícími přístroji, detektory fyzikálních veličin, detektory kovů a další

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ferdislav
Příspěvky: 933
Registrován: 15 srp 2011, 02:00
Bydliště: Mostecko

#16 Příspěvek od ferdislav »

ten texas asi mít nebudu, ale až bude chvíle prohrábnu kdyžtak co tu mám a udělám tabulku výsledků
kdybys chtěl můžeš mi poslat nějaké tvoje poklady a já ti je na tom porovnám, jestli ty výsledky budou k něčemu a blízké pravdě či očekávání ..

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#17 Příspěvek od JiriTom »

Ty otázky na porovnání svaté trojice (jak píše Sendyx) by mě také zajímaly, tedy odpovědi na ně. :)
Porovnával jsem v průběhu let vliv typu toho IO na zvuk a rozdíly byly minimální. Velký vliv ale vždycky mělo nastavení knoflíků na TS a hlavně: velký byl vliv typu kytary, která to krmí signálem a také vliv rukou, které pohání struny... :)

Uživatelský avatar
ferdislav
Příspěvky: 933
Registrován: 15 srp 2011, 02:00
Bydliště: Mostecko

#18 Příspěvek od ferdislav »

Jiri klidně pošli, změřím ti co máš
Pokud je ts jen jako boost a filtr pro hi-gain je asi fakt jedno co je tam za oz
ale s pořádnou kytarou a aparátem už tam krapet rozdíli jsou, těžko můžu soudit jestli má smysl je řešit, uši už jsem si dlouho měřit nenechal : )
ale někteří muzikanti to prostě řeší, i ten malý detail no a mě to celkem baví zkoušet a hledat, je to spíš jen fakt zábava
Jsou výrobci co trochu pozmění pár součástek v klasickém zapojení a prodávají svůj výrobek za nehorázné ceny a prochází jim to, lidé kupují, na druhou stranu jsou tu i tuny čínských sajrajtů za pár korun a taky se to prodává, pak si vyber...

Odpovědět

Zpět na „Měřící přístroje, detektory fyzikálních veličin“