O přijímání nových technologií (odděleno)

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#31 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ano, ten reset dvířky při chybě je snad jediný použitelný. Ale neděje se to často.

Já tam sypu doporučený toner(prášek) z tonersyp.cz, vyměním čip, vyčistím stírací lištu a jedu dál. Na plošňáky to není, ale na faktury a schemata OK.

A kdyby bylo nejhůř, tak protože pořád jedu na repasovanou zálohu a originál toner mám schovanej, tak ho nasadím zpět do akce. Na náhradní díly mám druhou ve sklepě, novej válec taky.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#32 Příspěvek od termit256 »

No, ja taky premyslel o dosypavani toneru, ale kdyz cely toner na 3500 stran stoji 150 kacek (byl i levnejsi), vykaslal jsem se na to.
https://www.profitonery.cz/tonery/alter ... 3500-str-/

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#33 Příspěvek od ZdenekHQ »

U té Minolty je to maličko složitější, ale jednou za dva či tři roky sundat víčko, vysypat starej a dosypat novej prášek na 6000 stran zas tak velkej horor není. A je to taky za pár stovek včetně čipu.

Jedinej trest jsou maily "Zdeňku, používáte správný tonerový prášek?", "Zdeňku, víte, k čemu slouží čip", "Zdeňku, neděláte při repasi toneru chyby?" atd. To prostě nejde řešit jinak, než blokováním.
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“