Budoucnost motorismu dle Kovandy

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Odpovědět
Zpráva
Autor
termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#211 Příspěvek od termit256 »

p32 píše:Jako expert na všechno jsi zase ty přehlédl, že jejich výplaty jsou výrazně vyšší. Proč ze sebe děláš tedy blba?
Jestli ma nekdo vetsi vyplatu nez ty, je to tvuj problem, ne jeho :-)
A uvaha ze zvysenim mezd mj. zamestnancum benzinek si pomuzes k levnejsimu benzinu je hodna absoloventa VSZ :-)

Uživatelský avatar
msar
Příspěvky: 253
Registrován: 22 dub 2006, 02:00
Bydliště: Hradec Králové

#212 Příspěvek od msar »

Celeron píše:U nás v obci jsou pumpy čtyři. V poledne jsem čistě náhodou jel kolem tří z nich a zlevnila jen Benzina, která byla ze všech do tý doby nejdražší. Nafta 45,90 (fronty) ...
V HK dnes kupodivu nafta za 41,60 na Expres 24 (Benzina)

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#213 Příspěvek od dvorak »

termit256 píše:Jako novinkovy ekonom jsi zjevne prehlidl ten nepodstatny detail, ze v Nemecku je i po tom zlevneni cena vyssi nez u nas :-)
Ale ty ceny musíš po přepočtu na koruny ještě vydělit třema !

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#214 Příspěvek od p32 »

termit256 píše:A uvaha ze zvysenim mezd mj. zamestnancum benzinek si pomuzes k levnejsimu benzinu je hodna absoloventa VSZ :-)
No, termit tady zase trolluje, aby za sebe udělal jen toho většího blba. Jako absolovent VSZ nedovede pochopit, že se srovnávají české a německé ceny PHM, ale i české a německé průměrné platy. Proč se zase nafetoval a plete do toho nějaké zvýšení mezd zaměstnanců benzínek, tak to tady asi nepobral nikdo. :lol:

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#215 Příspěvek od termit256 »

Aha, takze nejlip by bylo, kdyby zvedli mzdu na uroven Nemecka jen tobe, ale lidem co delaji na benzinkach a vlastne vsude jinde by zustaly stejne? Uz to chapes, ty yntelygente? :-)

To ze malo vydelavas je pouze tvuj problem.
Nemas prachy, jezdi na kole.

A nepapouskuj zase, zkus neco vymyslet sam. I kdyz to napises tucnymi kapitalkami, nepomuze to :-)

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#216 Příspěvek od p32 »

Došly ti nápady? My to chápeme, že už ti to nejde i jinde. Mimochodem, já mám výplatu, o které se ti ani nezdá. :lol:

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#217 Příspěvek od termit256 »

Tak proc tady hudrujes nad zdrazenim benzinu, zlodejskymi pumpari a nemeckymi platy, kdyz mas prachu ze se mi o tom ani nezda :-)

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#218 Příspěvek od p32 »

Ale to se pleteš (nakonec jako ve všem ostatním), já na drahotu PHM vůbec nenadávám. Mně je celkem jedno, jestli je za 50 Kč nebo za 60 Kč. Já tě jen upozorňoval na to, že si pleteš hrušky s jabkama, ale jak vidím, tak je to marné, protože to stejně nepochopíš. To tady jen ty ostatním vždy namlouváš své mentální nápady, takže klidně u nich zůstaň, experte na ekonomiku. Jsi hotovej Kovanda :roll:

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#219 Příspěvek od termit256 »

p32 píše:Ale to se pleteš (nakonec jako ve všem ostatním), já na drahotu PHM vůbec nenadávám. Mně je celkem jedno, jestli je za 50 Kč nebo za 60 Kč...
Aha, tak tim se vsechno vyjasnilo. Ty kecy o zlodejskych pumparich jez si "bezduvodne" dovolili zdrazit 2x za 14 dnu a Nemeckych platech zde vedl nejspis tvuj zchudly dvojnik. :-)

Mozna by nebylo od veci, vzdy napsat jestli zrovna prispiva ten Jekyll p32 se snovym platem, nebo Hyde p32 zavistiva socka :-)

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#220 Příspěvek od p32 »

Ty jsi už jak ta Richterová z tvé oblíbené strany. Meleš mentální výrony, kterým nikdo nerozumí, ale vedeš to jako firmu, že? Tvůj vzor tedy bude i Babiš. :lol:
Jinak už nemám na ty tvé šplechty čas, tak se nediv, že s tebou už nebude dnes nikdo komunikovat. Ale zase budeš mít dost času se postarat o děcka. :lol:

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#221 Příspěvek od dvorak »

termit256 píše:Aha, takze nejlip by bylo, kdyby zvedli mzdu na uroven Nemecka jen tobe, ale lidem co delaji na benzinkach a vlastne vsude jinde by zustaly stejne? Uz to chapes, ty yntelygente? :-)

To ze malo vydelavas je pouze tvuj problem.
Nemas prachy, jezdi na kole.

A nepapouskuj zase, zkus neco vymyslet sam. I kdyz to napises tucnymi kapitalkami, nepomuze to :-)
Co to meleš ? Ty nevíš, že v Německu je průměrný plat přibližně trojnásobný a že Němci mají trojnásobnou životní úroveň? Jestli někdo u nás vydělává málo a druhý hodně s tím vůbec nesouvisí, bere se průměr, ty intelygente !
Když Němec platí za litr řekněme v přepočtu 60 Kč, je to pro něho přibližně stejné , jako bychom my dali za litr zhruba 20 Kč!

Uživatelský avatar
konosuke
Příspěvky: 9483
Registrován: 18 pro 2006, 01:00
Bydliště: Český Těšín tam v pohraničí

#222 Příspěvek od konosuke »

Nezapomeňte ekonomové že "průměrná mzda" se počítá mediánem, to je
trochu jiný ukazatel než prostý aritmetický kterýž je zkreslen, znehodnocen
extrémními hodnotami...
Co se může pokazit to se taky pokazí. Co se nemůže pokazit to se pokazí taky. (Murphy)

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#223 Příspěvek od tomasjedno »

konosuke píše:Nezapomeňte ekonomové že "průměrná mzda" se počítá mediánem
Nepij tolik, pletou se ti pojmy.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#224 Příspěvek od termit256 »

dvorak píše:...Když Němec platí za litr řekněme v přepočtu 60 Kč, je to pro něho přibližně stejné , jako bychom my dali za litr zhruba 20 Kč!
A ci je to problem, nas nebo Nemcuv?
Jediny rozdil mezi nami a Nemeckem je ten, ze tady 40let prozirali hospodarstvi komunisti a ted za to platime ucty. Po valce jsme meli vychozi pozice stejne, neli lepsi nez Nemci.

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#225 Příspěvek od dvorak »

No ano, ale v listopadu 89 nám populisté slibovali, že během 3 let je doženeme .

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“