Výluka TV Barrandov?

Zkušenosti a problémy s příjmem

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

Výluka TV Barrandov?

#1 Příspěvek od dvorak »

Včera asi v 19.30 jsem přepnul na Barrandov a vůbec nebyl signál - přijímám Černou horu, ostatní stanice v tomto MUXu šly. Zkusil jsem tuto stanici na Skylinku, a tam byla pouze barevná škála. Teprvě po 20.hodině opět Barandov začal vysílat ? Nevíte, co se stalo ? Děkuji.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#2 Příspěvek od Hubert_79 »

To víš, Soukup si nabrnkl Agátu, tak nemá čas na pořady typu __________ (*) Jaromíra Soukupa.
-------------
* lze doplnit naprosto cokoli
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#3 Příspěvek od jezevec »

Na Novu a Barrandov se může dívat jen masochista...

Uživatelský avatar
Mysteri
Příspěvky: 2875
Registrován: 12 bře 2008, 01:00
Bydliště: Považie - Vorošilovo

#4 Příspěvek od Mysteri »

Na Barrandove pozerám občas iba ,,Poklady z povaly" :D Ale mám dojem, že tú reláciu časom premenujú na ,,Soukopové poklady"..... A bude tam účinkovať iba on. Sám sebe bude ponúkať a sám so sebou dražiť...... :D

Uživatelský avatar
keemo
Příspěvky: 4996
Registrován: 10 zář 2007, 02:00
Bydliště: Ostrava, Bratislava

#5 Příspěvek od keemo »

Kdyby to vypli uplne i s tv ho-vna a prímou tak by nebyla škoda

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#6 Příspěvek od Celeron »

Mysteri píše: že tú reláciu časom premenujú na ,,Soukopové poklady"..... A bude tam účinkovať iba on. Sám sebe bude ponúkať a sám so sebou dražiť...... :D
Taky mě překvapuje při tom množství pořadů, kde vystupuje, kde bere ještě čas na "řízení" tý TV. No a když se k tomu ještě přidají sra čky, co moderoval Musil, tak to opravdu můžou klidně vypnout. Nevím o nikom v příbuzenstvu, kterej by na to koukal, ani baby.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
JiriTom
Příspěvky: 1199
Registrován: 26 dub 2017, 02:00

#7 Příspěvek od JiriTom »

Z Twitteru
Přílohy
Screenshot_20220625-115749_Twitter.jpg

Uživatelský avatar
monterjirka
Příspěvky: 2761
Registrován: 14 čer 2003, 02:00
Bydliště: Blížejov

#8 Příspěvek od monterjirka »

jezevec píše:Na Novu a Barrandov se může dívat jen masochista...
A Prima je lepší, když mi za 2-hodinový pořad pustí 5x tu prolhanou reklamu jak se na Oktávii dá šetřit na pojištění 6 tisíc? :twisted:

Uživatelský avatar
jezevec
Hlavní moderátor
Hlavní moderátor
Příspěvky: 5414
Registrován: 13 čer 2004, 02:00
Bydliště: Břeclavsko
Kontaktovat uživatele:

#9 Příspěvek od jezevec »

Primu jsem nenapsal, jelikož se občas dívám na Zoom :D

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#10 Příspěvek od termit256 »

Taky jsem to driv sledoval, ale dost to upadlo. Uz jsou tam jen ty typy dokumentu, kde hmotnost uvadeji zasadne v poctu slonu, rozlohu ve fotbalovych hristich apod. A ted kdyz zakazali preklikavat reklamu, stanice pro mne prestala existovat.

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#11 Příspěvek od EKKAR »

Ta reklama nelže, ono se skutečně u nejmenovanýho pojišťovacího subjektu dá "povko" na ochcáfku pořídit už za nějakejch 980,-Kč na rok. Ale je to "povko" odrbaný ne jenom na kůži, ale doslova a do písmene na kost a to holou kost. Nepojišťuje totiž vůbec nic jinýho, než jen způsobenou škodu ve hmotný rovině AŽ do částky 35 mega a to samý v podobě trvalejch následků nehody - zase AŽ do 35 mega. A tím to všecko hasne, v ceně není ani blbej odtah z místa nehody ani nějaký benefity jako připojištění skel nebo proti vandalismu. Prostě úplný maximálně minimalizovatelný částky a dost. Když si vezmete, že za operace a následný rekonvalescenční úkony po úrazu vzniklým při dopravní nehodě si zdravotní pojišťovna není líná naúčtovat 80-100 mega, pak si můžete bejt jistí, že zbytek nad částku pojištěnou oním oškubaným "povkem" půjde za provozovatelem auta ... Ta reklama je přesně tím, čím má bejt - doslova "nechci slevu zadarmo". Neboli, pokud si takový pojištění sjednám, musím bejt připravenej platit a to tvrdě platit za následky, který přerostou přes její sjednanou hodnotu ... Takže spíš než lživou bych ji nazval TĚŽCE ZAVÁDĚJÍCÍ, protože propaguje sice existujíc a cenu dodržující produkt, ale běda tomu, kdo se na jeho používání nechá nachytat ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#12 Příspěvek od dvorak »

Problém našich (a nejen našich) televizí je, že namají vlastní tvorbu, především v oblasti zábavy. Všechno to dnes jsou převzaté zahraniční formáty, počínaje výměnou manželek přes na lovu až po peče celá rodina... Domnívám se, že je v tom záměr úplně nás postupně zbavit naší svébytnosti a národnostního cítění, prostě z nás udělat roboty bez vlastního uvažování.

Uživatelský avatar
Celeron
Příspěvky: 16140
Registrován: 02 dub 2011, 02:00
Bydliště: Nový Bydžov

#13 Příspěvek od Celeron »

dvorak píše: prostě z nás udělat roboty bez vlastního uvažování.
To už se u cca 80% našich ofčanů a ofčanek bohužel povedlo.
Jirka

Proč mi nemůže všechno chodit hned ?!!

Uživatelský avatar
dvorak
Příspěvky: 1887
Registrován: 25 dub 2013, 02:00
Bydliště: Dvůr Králové n.L.

#14 Příspěvek od dvorak »

Co se týká toho povinného ručení - je z něho hrazeno i odškodné osobám, které se mnou cestovaly při mnou zaviněné nehodě , bez ohledu zda jsou či nejsou rodinnými příslušníky. Konkrétně se jedná o bolestné,ztráta na výdělku a pod. - obdoba náhrad poskytovaných při pracovním úrazu.
Znám to bohužel z vlastní zkušenosti.

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#15 Příspěvek od xsc »

dvorak píše:Domnívám se, že je v tom záměr úplně nás postupně zbavit naší svébytnosti a národnostního cítění, prostě z nás udělat roboty bez vlastního uvažování.
To se domníváš ovšem blbě. Je to proto, že to v konečném důsledku vyjde levněji než něco vymýšlet, pak zjišťovat, jestli to s něčím jiným nekoliduje atd. A nedělej si iluze, za socíku ty "naše" zábavné pořady zvesela kopírovaly vzory ze západu, ale tehdy to bylo jedno, protože originál divák neviděl a poplatky za licenci TV nikomu neplatila.

Odpovědět

Zpět na „Příjem DVB-T, DVB-C, DVB-S, IPTV a dalších“