Můžu SPZ na auto přišroubovat ?

Vše, co se týká elektroniky v automobilech, motocyklech a jiných samohybech

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#16 Příspěvek od EKKAR »

Ale abys nebyl postižitelnej, tak musíš použít speciálně prodávaný šrouby s bílou hlavou, který nejsou z dálky větší než asi 5m prakticky na pozadí plochy značky vidět, nebo musíš udělat jiný opatření, aby ty hlavy nedělaly na značce "další tmavý znaky" - na tohle dojel známej, měl značku přimontovanou takovýma těma odrazkovýma šroubkama, co bejvaly moderní v 70 a 80. letech (vpředu bílý a vzadu červený odrazky) a dostal 2 litry pokutu za to, že na fotce z kradaru to udělalo malý tmavý fleky mezi číslicema na značce, jak se od těch šroubů odrazil automatickej přisvěcovací blesk kradaru - takže to podle žalující strany (dopravní odbor nejmenovanýho města v olomouckým kraji, kde si z kradaru udělali vítenej způsob vejdělku do městský kasy) "znesnadnilo čitelnost značky".
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
ramici
Příspěvky: 143
Registrován: 13 led 2010, 01:00

#17 Příspěvek od ramici »

Dnes bych už značku nešrouboval, ale na rámeček přilepil oboustrannou lepící nano páskou.
Koupil jsem ji ze zvědavosti a v podstatě tomu ani moc nevěřil, ale jsem velice překvapen její "sílou".
Pokud jsou plochy odmaštěné, čisté, skoro to nejde odtrhnout.
Jakoby gelovitá hmota 3cm/2mm, 3m. Ve Vietnamské prodejně jsem koupil za 58.-Kč. Asi bude i na Aliexpr.
Neberte to za reklamu, je to třeba toto:
https://aukro.cz/oboustranna-lepici-nan ... 7009594432

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#18 Příspěvek od termit256 »

To neni zadna "nano paska" ale obycejna paska s akrylovym lepidlem :-)
Osobne bych tomu RZ nesveril, netusis v jake kvalite zrovna ta ktera paska je a nezapomen ze znacku to drzi venku ve venkovnich klimatickych podminkach a to je od toho ze si s tim prilepis kalendar v kanclu velky rozdil.

Odpovědět

Zpět na „Auto - Moto technika“