Nefunkční a pouze pro podnikatele: Procesor AMD FX-9370

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zpráva
Autor
Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#16 Příspěvek od Pikofarad »

Od Alz prodej je to kočka v měchu.Popis poškozené věci je napsán univerzálně,kup si a nereklamuj,máš to zbytečné.Počet negativů napálených o tom hovoří jasně.
Někomu třeba nevadí odřená,ale funkční nová lednice za půl ceny.Ovšem průpovídka Produkty nemusí být vždy kompletní. odrazuje cokoliv koupit.Taky ta poškrábaná lednice může postrádat některé komponenty a tak je zralá jen do SD.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#17 Příspěvek od termit256 »

Kdo te nuti takove veci kupovat?
Miluju kokoty, kteri si ode mne koupili vec u ktere pisu ze ji nemam jak otestovat a proto prodavam jako nefunkcni a kteri mi nasledne daji spatny koment kvuli tomu ze koupena vec nefunguje.

Uživatelský avatar
Pikofarad
Příspěvky: 1218
Registrován: 02 pro 2007, 01:00
Bydliště: 742 58

#18 Příspěvek od Pikofarad »

Já bych tam nekoupil ani šroubek,určo by neměl závit.Ale lidé co mají hluboko do kapsy podlehnou pokušení získat něco levněji.Popis by měl být konkrétní,šrot na díly.A kdo si umí opravit,ať si to riskne.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#19 Příspěvek od termit256 »

Rekl bych ze hluboko do kapsy maji prave proto, ze jsou to idioti a vyhazuji prachy za nefunkcni srot.

Uživatelský avatar
ZdenekHQ
Administrátor
Administrátor
Příspěvky: 25593
Registrován: 21 črc 2006, 02:00
Bydliště: skoro Brno
Kontaktovat uživatele:

#20 Příspěvek od ZdenekHQ »

Ti od zelenýho chrchla mají vůbec smysl pro humor. Koukl jsem "vedle" na mobil.

Produkt má vadu: Nefunkční, nezapne se, neoriginální obal , bez příslušenství, poškrábaný, displej se odlopuje, včetně všech s tím souvisejících vad ať už uvnitř či vně produktu. Produkty nemusí být vždy kompletní.

To se vyplatí koupit, ne?
Pro moje oslovení klidně použijte jméno Zdeněk
Správně navržené zapojení je jako recept na dobré jídlo.
Můžete vynechat půlku ingrediencí, nebo přidat jiné,
ale jste si jistí, že vám to bude chutnat[?
]

Uživatelský avatar
dayslypper
Příspěvky: 292
Registrován: 28 dub 2006, 02:00
Bydliště: Praha / Česká Třebová

#21 Příspěvek od dayslypper »

Má tu už víc lidí zkušenost s nákupem věcí "nefunkční a pouze pro podnikatele" bez IČO? Nedělá s tím ALZA problémy kduž to kopupím jako ne-podnikatel?

EDIT: PROSÍM O ODPOVĚĎ POUZE LIDI S REÁLNÉU ZKUŠENOSTÍ
Naposledy upravil(a) dayslypper dne 17 srp 2022, 19:52, celkem upraveno 1 x.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#22 Příspěvek od termit256 »

Nejspis ti to ani neprodaji, protoze podle obcanskeho zakonniku ti musi dat nejakou zaruku + musi dodrzet spoustu dalsich sracek pro ochranu spotrebitele, takze jako spotrebitel tyhle veci vubec nedostanes, aby pak nemuseli ztracet cas handrkovanim se o blbostech.

Podle obchodniho zakonniku nemusi rucit za nic, coz je u nefunkcnich veci vyhoda.

Uživatelský avatar
dayslypper
Příspěvky: 292
Registrován: 28 dub 2006, 02:00
Bydliště: Praha / Česká Třebová

#23 Příspěvek od dayslypper »

PROSÍM O ODPOVĚĎ POUZE LIDI S REÁLNOU ZKUŠENOSTÍ. Tedy kdo tam reálně něco koupil a pak to řešil. Odpovědi typu "Nejspíš..." mi nepomohou.

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#24 Příspěvek od termit256 »

Chapes vyznam vyrazu "pouze pro podnikatele"?

Uživatelský avatar
dayslypper
Příspěvky: 292
Registrován: 28 dub 2006, 02:00
Bydliště: Praha / Česká Třebová

#25 Příspěvek od dayslypper »

Chápeš význam výrazu "POUZE LIDI S REÁLNOU ZKUŠENOSTÍ."?

termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#26 Příspěvek od termit256 »

Kolik si asi myslis, ze takovych lidi bude, kdyz pisou ze jim to neprodaji?
Zeby 0?
:-)

Uživatelský avatar
dayslypper
Příspěvky: 292
Registrován: 28 dub 2006, 02:00
Bydliště: Praha / Česká Třebová

#27 Příspěvek od dayslypper »

Kolik si asi myslíš, že je tu dalších lidí než ty, kteří mají patologickou potřebu diskutovat, i když o jejich příspěvky dotyčný nemá zájem.
Že by 0?

Uživatelský avatar
kevin_mitnick
Příspěvky: 1724
Registrován: 20 kvě 2007, 02:00

#28 Příspěvek od kevin_mitnick »

dayslypper píše:Má tu už víc lidí zkušenost s nákupem věcí "nefunkční a pouze pro podnikatele" bez IČO? Nedělá s tím ALZA problémy kduž to kopupím jako ne-podnikatel?
Ono bys to ani nemel videt resp by ti to nemelo jit vlozit do kosiku pokud nemas ucet u Alzy jako podnikatel s vyplnenym ICO, DIC... Jde presne o to, co ti tady uz nekolik krat napsali. Podnikatelum se prodava podle obchodniho zakonniku a tudiz je mozne prodat i zbozi vadne nebo nefunkcni BEZ ZARUKY, tedy s tim ze kupujici neni 🤐, vi proc a nac to kupuje, cenu akceptuje a nebude za mesic prudit s reklamaci.

Tohle ale normalnim zakaznikum nemuzou udelat, protoze v nasi dobrotive EU i 🤐 maji narok na ochranu pred svou hlouposti a tudiz jim zbozi nelze prodat bez zaruky i kdyby o to prosili.

Uživatelský avatar
dayslypper
Příspěvky: 292
Registrován: 28 dub 2006, 02:00
Bydliště: Praha / Česká Třebová

#29 Příspěvek od dayslypper »

Princip mi je jasný. Stejně jako že IČaři by si měli dávat do nákladů jen to, co mají pro skutečné podnikání. Dělaj to snad?
Zajímá mě jen a pouze odpověď někoho s autentickou zkušeností, protože na Aukru to koupit lze.

Uživatelský avatar
Kvicala_r
Příspěvky: 3221
Registrován: 19 led 2005, 01:00
Bydliště: Haná / N.J.

#30 Příspěvek od Kvicala_r »

Bral jsem pár věcí. Chtěli po nahlásit při převzetí IČO. Původně se šlo kdysi domluvit, že na paragonu/dokladu to IČO nikde nefigurovalo. Takže kamarád s jeho souhlasem "poskytl" svoje iniciály. Poslední nákup ale už odmítli z dokladu odstranit a na můj dotaz, jestli to někam reportují mi raději ti šmejdi ani neodpověděli. Takže sem jim ten předmět nechal a už se takovým nákupům vyhýbám.

Odpovědět

Zpět na „Nezařaditelné“