Vtipy, vtipné články a odkazy VII

Prostor pro osobní dotazy, které nelze jinde dopasovat, případně které přímo nesouvisí s bastlením či elektrotechnikou obecně (protože i bastlíři jsou většinou normální lidé, co nedrží v ruce štípačky a šroubovák 24 hodin denně). Neslouží pro přeposílání obecně známých informací z komerčních webů.

Moderátor: Moderátoři

Zamčeno
Zpráva
Autor
termit256
Příspěvky: 10071
Registrován: 06 pro 2007, 01:00

#31 Příspěvek od termit256 »

Ta cirkulace veme celkem dost tepla, kdysi jsem meril jak dlouho vydrzi tepla voda v boileru se zaplou/vyplou cirkulaci a bylo to dost znatelne. Osobne mam boiler vyhrivany plynovym kotlem, takze je voda nahrata za chvilku. Cirkulace se mi vypina v noci, kdyz nejsem doma (je navazana na zapnuti alarmu) apod. Motor cirkulace nebezi porad, ale v nekolikaminutovych intervalech. Teplotu vody mam taky nastavenou niz, kvuli legionele se mi vzdy navecer pred sprchovanim, po delsi dobe nepritomnosti (mam moznost boiler jednoduse pri odchodu vypnout) apod. zvedne na 75C. Po jejim dosazeni opet system prechazi na standartni teplotu.

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#32 Příspěvek od samec »

Technológie napredujú, bude že to radosť žiť, až dobudujeme ten komunizmus
https://summit.news/2022/09/01/power-co ... -colorado/

Uživatelský avatar
xsc
Příspěvky: 6666
Registrován: 25 zář 2014, 02:00

#33 Příspěvek od xsc »

Ty jsi taky budovatel komunismu... Oni jen chtěli slevu zadarmo :-)

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#34 Příspěvek od samec »

Konečne zakázali toho rasistického, politicky nekorektného Vinnetua. Gratulujem liberálnym slniečkárom k ďalšiemu úspechu. :potlesk:

Uživatelský avatar
EKKAR
Příspěvky: 29689
Registrován: 16 bře 2005, 01:00
Bydliště: Česká Třebová, JN89FW21

#35 Příspěvek od EKKAR »

To je stejnej qoqotismus, jako když pro nejmenovanou streamovací platformu natočili seriál o šlechtě v Anglii v 16. století - a obsadili některý role černýma hercema nebo když zakázali českou PC hru s tématem husitskejch válek s odůvodněním, že v ní neexistuje genderová a rasová vyváženost neboli česky řečeno, protože v ní není žádnej buzík ani negr. A ani jedna rozhodující instance si nenechala vymluvit svůj názor argumentem, že stejně tak v 16. století nemoh v Anglii existovat nikdo urozenýho původu, kdo by byl zároveň černej jako že v 15. století byl v tehdejších zemích Koruny České pravděpodobnější výskyt vlkodlaka než černocha ... Já jen čekám, kdy někdo začne opravovat Jiráskovy Starý pověsti český s tím, že Horymír byl vlastně holka a že Dalibor byl homo, respektive že kníže Krok byl vlastně Krokyně, nebo až někdo začne vyčítat Božce Němcový její Babičku a začne ji přepisovat na Dědečka ... včetně bláznivýho Viktora zpívajícího nad splavem, paní Proškový, pana knížete a jeho schovánka baroneta Hortenzíka ... To bude teprvá masakr ...
Nasliněný prst na svorkovnici domovního rozvaděče: Jó, paninko, máte tam ty Voltíky všecky...

A kutilmile - nelituju tě :mrgreen: :mrgreen: !!!

Uživatelský avatar
lesana87
Příspěvky: 3296
Registrován: 20 zář 2014, 02:00

#36 Příspěvek od lesana87 »

Dostala jsem od kolegy černý rajčata. Chuťově jsou lepší než koupený plasťáky, ale na červený rajčata prostě nemají, ty jsou chuťově mnohem lepší, to uznal i kolega. Pak jsem si ale uvědomila, že se na to dívám moc zjednodušeně lepší - horší, že to tak nejde brát, protože na Černých Rajčatech Záleží!!!

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#37 Příspěvek od Hubert_79 »

No už to pojmenování, černá... Jestli je to vůbec vhodné.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
scorpions-cz
Příspěvky: 1760
Registrován: 19 bře 2011, 01:00
Bydliště: Jižní Čechy Dačicko

#38 Příspěvek od scorpions-cz »

Patřilo by to udělat naopak. Natočit film o Nelsonu Mandelovi a hrát by ho mohl třeba Vietnamec, nebo Číňan a ještě by mohl bejt buzík :lol: :lol:

p32
Příspěvky: 15069
Registrován: 13 led 2007, 01:00
Bydliště: Olomouc

#39 Příspěvek od p32 »

Hubert_79 píše:No už to pojmenování, černá... Jestli je to vůbec vhodné.
Ono už jen probírat něco s rudochama či černochama je o hubu. :lol:

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#40 Příspěvek od Hubert_79 »

scorpions-cz píše:by mohl bejt buzík :lol: :lol:
Ideálně ještě ženská, nebo nebinární :idea:
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Uživatelský avatar
tomasjedno
Příspěvky: 5634
Registrován: 11 říj 2008, 02:00
Bydliště: ZZ9 Plural Z Alpha

#41 Příspěvek od tomasjedno »

EKKAR píše:zakázali českou PC hru s tématem husitskejch válek s odůvodněním, že v ní neexistuje genderová a rasová vyváženost neboli česky řečeno, protože v ní není žádnej buzík ani negr
Třeba tam měli dát Schwarzeneggera, ten se tak alespoň jmenuje 8O

Uživatelský avatar
samec
Příspěvky: 3692
Registrován: 19 pro 2017, 01:00

#42 Příspěvek od samec »


Uživatelský avatar
Yarda1
Příspěvky: 2372
Registrován: 11 úno 2009, 01:00

#43 Příspěvek od Yarda1 »

Dám sem dvě historky ze života, třeba to někoho pobaví:

Stará paní se šla s vnučkou podívat ke kolotočům, vnučka ji lákala, aby se šly svézt na kolotoči, paní se vymlouvala - dělalo se jí špatně i v autobuse. Pak přišly k jednomu kolotoči co se paní zdál dostatečně bytelný, tak se nechala přemluvit a vlezla na něj. Byla to centrifuga....

Když jsem studoval VŠ, první dva ročníky jsme měli v Poděbradech v zámku, pod zámkem jednou byly kolotoče, tehdy tam byl větší plac, pak asi kvůli uhlí do Chvaletic to tam ubourali
https://goo.gl/maps/sKQq16ra3p1N3vv7A
vlezl jsem na řetízák, jednoho spolužáka jsem ukecal, aby si sedl přede mne, chtěl jsem se s ním houpat, ale udělalo se mu špatně a na kolotoči se pozvracel. Tak jsme podle něj definovali a pojmenovali jednotku šavlovitosti v soustavě SI: Jeden metr čtvereční šavle na jeden radián za jednu sekundu :D

EDIT:
Kremik píše:Hezky načasované...
To byla shoda okolností, Předchozí víkend bylo posvícení a kolotoče u nás.

BTW:
Od té doby co jsem musel každý rok povinně absolvovat tohle
http://www.youtube.com/watch?v=F_qMrohT0a4
si myslím, že nemusím vyhazovat peníze abych se na kolotoči mohl bát.
Naposledy upravil(a) Yarda1 dne 04 zář 2022, 13:22, celkem upraveno 1 x.
Svět je divadlo, které se jen proto tak špatně hraje, abych já se měl čemu smát. Ladislav Stroupežnický

Kremik
Příspěvky: 3467
Registrován: 30 bře 2012, 02:00
Bydliště: Havířov

#44 Příspěvek od Kremik »

Hezky načasované. Včera v Havířově lidem řetízkáč dolámal nohy. https://www.denik.cz/nehody/na-havirovs ... lik-2.html
Naposledy upravil(a) Kremik dne 04 zář 2022, 13:11, celkem upraveno 2 x.

Uživatelský avatar
Hubert_79
Příspěvky: 6583
Registrován: 24 pro 2017, 01:00
Bydliště: Praha 6 - Petřiny
Kontaktovat uživatele:

#45 Příspěvek od Hubert_79 »

Jojo, to muselo být taky k popukání :roll:
Když vidím ty lidi, co to provozují, tak bych na to v životě nevlezl.
Frýba a láska zvítězí nad Hemalou a nenávistí!

Zamčeno

Zpět na „Nezařaditelné“